Volvo käivitab oma jäiga raamiga kallurite tootevaliku

Volvo CE kavatseb siseneda jäiga raamiga kallurite turule täieliku Volvo kaubamärgiga tootevalikuga. Kasutades Volvo Šotimaa Motherwelli tehase eriteadmisi, on tootevalikusse võetud neli masinat alates 45 t R45D-st kuni lipulaevani, milleks on 100 t R100E.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) teatas sisenemisest jäiga raamiga kallurite turule oma Volvo kaubamärgiga jäiga raamiga kalluritega 2018. aasta II kvartalis. Uue nelja mudeliga tootevaliku väljatöötamisel tugineti suuresti Volvo CE tütarettevõtte Terex Trucks pikaajalistele kogemustele jäiga raamiga kallurite alal ning Volvo kontserni tehnoloogilisele tugevusele. Algul vähem reguleeritud turgudel müügile toodavas valikus on 45 t R45D, 60 t R60D, 72 t R70D ja lipulaev 100 t R100E. 

E-seeria R100E on täiesti uus Volvo CE 100 t (95 t) jäiga raamiga kallur, milles on mitmesugused teadmised turust ja klientidest ühendatud ennast tõestanud komponentide, uute tehnoloogiate ja hämmastava uue konstruktsiooniga – mis kõik võimaldavad tänapäeva kaevandus- ja karjääriklientide vajaduste rahuldamiseks kulusäästliku ja tootliku lahenduse. 

Põhjalikult tehniliselt uuendatud

Olemasolevate ja ennast hästi tõestanud veokite Terex Trucks TR-seeria põhjal väljaarendatud Volvo jäiga raamiga D-seeria kallurid R45D, R60D ja R70D Volvo on põhjalikult tehniliselt uuendatud, et tagada masinate vastavus nõuetele, mida Volvo toodetelt nende sihtturgudel ja -segmentides eeldatakse. Täiustusteks on parem nähtavus ja ohutussüsteemid koos Volvo tehnilise toe ja kaubamärgiga.

Volvo kaubamärgiga jäiga raamiga kallurite tootmise käivitamisega Terex Trucksi jäiga raamiga kallurite tootmine aja jooksul lõpetatakse.

Volvo Rigid Haulers „Meie Terex Trucksi omandamine 2014. aastal oli strateegiline otsus, mis võimaldas Volvol pakkuda klientidele jäiga raamiga kallureid,“ ütles Volvo CE vanemasepresident turunduse ja tooteportfelli alal Thomas Bitter. „Alates sellest ajast oleme teinud tööd täiesti uue jäiga raamiga kalluri konstrueerimiseks, mis põhineb Terex Trucksi 84-aastasel pärandil, kuid sisaldab ka Volvo CE oma tegevusalal juhtivat tehnoloogiat ja põhiväärtusi, milleks on kvaliteet, ohutus ja keskkonnahoid. Nüüd liigume edasi järgmisse etappi ja selle töö tulemuseks on Volvo uued masinad, eelkõige E-seeria R100E. Oleme kindlad, et need avaldavad muljet meie kaevanduste ja karjääride segmendi klientidele.“

Tulipunktis uued masinad

Täiesti uus lipulaevaks olev R100E on konstrueeritud klientide nõudmiste rahuldamiseks jäiga raamiga kalluri järele, mis on suure jõudluse ja tootlikkusega, väikeste üldiste omamiskuludega, lihtsalt hooldatav ja masinajuhile mugav. See suure võimsuse ja veokiirustega, uue V-kujulise kere, efektiivse hüdrosüsteemi, arukate jälgimissüsteemide ja masinajuhi töökeskkonnaga R100E aitab klientidel vähema ajaga rohkem materjali teisaldada.

„Terex Trucksi jäiga raamiga kallurid on teadaolevalt karmides tingimustes hea jõudlusega, samuti lihtsalt hooldatavad ja väheste omamiskuludega,“ ütleb Volvo CE asepresident jäiga raamiga kallurite ja Terex Trucksi alal Paul Douglas. „Meie ennast tõestanud konstruktsioon pakub tugeva DNA, mis aitas selle põhjal välja töötada Volvo CE uuendusliku sisenemise sellesse tootevalikusse. Uus E-seeria R100E on täiesti uus masin, mida iseloomustab stabiilsus, pikk kasutusiga, suur kasumlikkus, vastupidavus ja mugavus. Peale selle on see kiire ja lihtsalt kasutatav ja hooldatav.“ 

Volvo Rigid Haulers

Särav tulevik

Uusi Volvo kaubamärgiga jäiga raamiga kallureid toodetakse uue kaubamärgi alla toodud Volvo Motherwelli tootmisettevõttes Šotimaal ja neid müüakse ainult Volvo müügiesinduste võrgu kaudu.

Toimetaja märkus. See teade ei puuduta Volvo CE Terex Trucksi kaubamärgiga liigendraamiga kallurite tootevalikut. Terex Trucksi kaubamärgiga liigendraamiga kallurite konstrueerimine, valmistamine ja arendamine jätkub Motherwelli tehases ja nende hulgimüük toimub Terex Trucksi olemasoleva sõltumatu müügiesinduste võrgu kaudu.