Construction Equipment Česká republika

Na bauma 2019 pohlédne Volvo do elektrické budoucnosti

Návštěvníci letošní výstavy bauma 2019 v německém Mnichově budou moci nahlédnout do technologické budoucnosti. Společnost Volvo Construction Equipment (Volvo CE) se svým Building Tomorrow zde totiž představí nejmodernější stroje a integrované služby.

Volvo’s indoor stand at bauma.

Skupina Volvo Group se na veletrhu bauma 2019 představí v celé své šíři, kdy společnost Volvo CE doprovodí její sesterské společnosti Volvo Penta, Volvo Trucks a Volvo Financial Services. Účast firem na výstavě bude ale mnohem víc než jen statická přítomnost a ukázky – bude to živá akce. V rámci tématu Building Tomorrow bude Volvo na vnitřní ploše 2 293 m2 v hale C6 a na venkovních plochách 5 870 m2 s označením FM714 předvádět nepřetržitou interaktivní show s kompletním produktovým a servisním portfoliem dneška, zítřka i budoucnosti.

Volvo přechází v kompaktní třídě na elektřinu

Bauma 2019 bude první významnou akcí, která bude následovat po nedávném oznámení, že se společnost Volvo CE vydá v roce 2020 cestou elektrických kompaktních rýpadel a kompaktních kolových nakladačů. Tímto krokem se Volvo CE zařadí mezi první výrobce stavebních strojů, který se zavázal k elektrické budoucnosti v oblasti kompaktních strojů. První dva hydraulické elektromotory budou odhaleny na výstavě bauma, následované postupným představováním na jednotlivých trzích a s úplným rozběhem výroby se poté počítá od roku 2020.

Rýpadla vystupují na hlavní scénu

Rýpadla budou hvězdami show a pokračováním celosvětové kampaně Volvo CE Rýpadla pro jakoukoli výzvu (Excavators For Any Challenge). S novými rýpadly, která budou představena na výstavě, se vedle kompaktních rýpadel EC15-EC20E objeví i velmi důležitý 20tunový model EC200E. Širokou paletu rýpadel ukazující nejen šířku, nýbrž i délku záběru produktů Volvo doplní nový demoliční bagr s vysokým dosahem EC750E. A aby toho nebylo málo, bude zde představeno také hydraulicko-hybridní rýpadlo EC300E a EC220E s automatizovaným pohybem výložníku a lopaty Volvo Active Controle pro ještě efektivnější proces kopání. Další informace o těchto důležitých premiérách přineseme v dubnu.

Báječná 50 přijíždí do Mnichova

Společnost Volvo přiveze do Mnichova 50 strojů, které budou seskupeny do dílčích témat, jako jsou „nakládání“, „kopání“, „přeprava“, „asfaltování“, „inovace“ a „služby“. Na Volvo Service přitom klademe na veletrhu bauma mnohem větší důraz než v minulém roce. Každý stroj je navíc prostřednictvím dotykových displejů a dalších materiálů podporován nabízenou paletou služeb.

Tak se mi líbíte, saláti!

Spousta akcí se bude odehrávat také na venkovních výstavních plochách společnosti. Připravte se na soundtrack Pump It Up z mini-filmu Volvo CE v hlavní roli s hollywoodskou hvězdou Dolphem Lundgrenem. Bude to strhující show strojů, bezpochyby nejlepší, co jste v tomto oboru viděli. K dispozici budou také soutěže Klubu operátorů a živé předváděcí akce k dalšímu vývoji řešení Dig Assist a příslušenství.

Venkovní stánek Volvo.

Nenechte si ale ujít ani sousední vnitřní plochy společnosti Volvo, kde zažijete vzrušení v podobě akcí, jež dokazují, že úspěch Volvo CE tkví v jejích lidech stejně jako ve strojích. V průběhu celého dne se můžete zúčastnit zábavných prezentací (v němčině a angličtině) zaměřených na produktová a servisní řešení společnosti a vedených profesionálním moderátorem. Prezentace budou podpořeny video kostkami, na kterých poběží rozhovory se zákazníky, různá zábava, prezentace faktů a čísel. Poprvé také představíme Inovační oblast – přesné detaily si sice ještě ponecháme pro sebe, ale už teď můžeme prozradit, že hlavními taháky budou automatizace, konektivita a elektromobilita.

Bauma 2019 – rodinná událost

Prezident společnosti Melker Jernberg společně s prezidenty Volvo Penta a Volvo Trucks pořádají během veletrhu mezinárodní tiskovou konferenci, během níž představí nové produkty a plány společnosti do budoucna na její cestě inovací

Pokud jste kdy měli nějaké pochybnosti, Volvo je dokonale rozptýlí. Přijíždí totiž na největší jarní výstavu v Mnichově s maximální sebedůvěrou a vírou v dlouhodobou budoucnost. Díky inovativním produktům a integrovaným službám bude společnost Volvo pokračovat se svými zákazníky na cestě k Building Tomorrow.

Více informací najdete na #VolvoBauma.

Obrázek 1: Vnitřní stánek Volvo na veletrhu bauma.
Obrázek 2: Upoutávka na elektrický kompaktní stroj
Obrázek 3: Venkovní stánek Volvo.