Construction Equipment Česká republika
volvo, o společnosti vce

Globální skupina

O společnosti Volvo CE

Naše výrobky a služby jsou nabízeny ve více než 125 zemích.

Zkušenost, odborné znalosti, řešení

Díky úplnému sortimentu výrobků, které jsou vyráběny a podporovány a pro něž je zajištěn servis na celém světě, máme správný stroj a správné řešení pro všechny Vaše úkoly.

Zvýšení hodnoty vašeho podnikání

Kompletní řešení

Volvo má pro vás to správné řešení. Proč nás tedy nenecháte, abychom plnili vaše požadavky po celou dobu životního cyklu vašeho stroje? Poslechneme si, co potřebujete, a dokážeme snížit vaše celkové náklady na vlastnictví, čímž vám zvýšíme tržby.

Být zákazníkem Volvo znamená, že můžete využívat celou řadu služeb. Volvo vám může nabídnout dlouhodobé partnerství, ochránit vaše tržby a poskytnout celou řadu řešení pro zákazníky s využitím vysoce kvalitních dílů a s podporou nadšených lidí. Společnost Volvo pamatuje na kladný výnos z Vaší investice.

Inovace

Nastavujeme nové standardy odvětví

Společnost Volvo Construction Equipment vždy vycházela z inovací. Je to přístup naší společnosti a náš způsob práce. Díky více než 180letým odborným znalostem ze stavebnictví a z inovací je společnost Volvo CE v čele technického rozvoje. Nejnovější technika pro nás není jen hezká věc, kterou je třeba vlastnit. Je nezbytností proto, abychom zůstali konkurenceschopní a abychom zajistili dlouhodobý ziskový růst.

Stěžejní hodnoty

Kvalita, bezpečnost, starost o životní prostředí

Kvalita, bezpečnost a starost o životní prostředí jsou stěžejními hodnotami, které prostupují naší organizací, našimi výrobky a naším způsobem práce.

Další informace o našich stěžejních hodnotách

naše historie

Partner, kterému lze věřit

Od svého založení v roce 1927 společnost Volvo CE vyrostla z místního průmyslového podniku v jednoho z největších světových výrobců stavebních strojů.

Další informace o naší historii

Hlavní stavebník

Film o historii společnosti Volvo Construction Equipment - video o zářné historii Volvo CE. Vítěz stříbrné delfíní trofeje na festivalu Corporate Media & TV Awards v Cannes.

Výrobní závody společnosti Volvo CE

Skutečně globální

Společnost Volvo Construction Equipment má ústředí v Bruselu, výrobní závody pak po celém světě - ve Švédsku, ve Francii, v Německu, v Polsku, v USA, v Mexiku, v Brazílii, v Indii, v Číně a v Korei. Naše četné závody na celém světě vyrábějí komplexní sortiment kolových nakládačů, rýpadel, kloubových damprů, zeminových a asfaltových vibračních válců, finišerů, kompaktních strojů a strojů pro manipulaci s materiálem.

Síť našich obchodních zástupců

S podporou po celou dobu životnosti.

Obchodní zástupci společnosti Volvo Construction Equipment jsou hlavní částí našeho podnikání a důležitým mostem mezi společností a zákazníky, kteří kupují naše stroje a pracují s nimi. Obchodní zastoupení společnosti Volvo CE, bez ohledu na to, jak velká nebo jak malá jsou, jsou zde proto, aby našim zákazníkům poskytla radu a podporu v celé šíři, od procesu výběru a nákupu správného stroje pro jejich potřeby až po zajištění služeb a péče vyžadovaných po dobu životnosti tohoto stroje.