Construction Equipment Česká republika
Building Tomorrow - Volvo brand movie

Globální skupina

O společnosti Volvo CE

Naše výrobky a služby jsou nabízeny ve více než 140 zemích.

Building Tomorrow

Zkušenost, odborné znalosti, řešení

Jsme předním světovým výrobcem prvotřídních stavebních strojů a se svými 14 000 zaměstnanci patříme k největším firmám v tomto odvětví. Díky úplnému sortimentu výrobků, které jsou vyráběny a podporovány a pro něž je zajištěn servis na celém světě, máme správný stroj a správné řešení pro všechny Vaše úkoly.

V co věříme

Udržitelnost

Věříme v udržitelnou budoucnost. A protože naším oborem je globální stavební průmysl, ve spolupráci se svými zákazníky tuto víru zhmotňujeme v realitě lidí po celém světě.

Další informace o udržitelné budoucnosti (anglicky)
Inovace

Společnost Volvo Construction Equipment vždy vycházela z inovací. Je to přístup naší společnosti a náš způsob práce. Díky více než 180letým odborným znalostem ze stavebnictví a z inovací je společnost Volvo CE v čele technického rozvoje. Nejnovější technika pro nás není jen hezká věc, kterou je třeba vlastnit. Je nezbytností proto, abychom zůstali konkurenceschopní a abychom zajistili dlouhodobý ziskový růst. 

Další informace o inovacích (anglicky)
Lidská síla

Podstatou značky Volvo vždy byla péče a respekt k člověku. Touto zásadou se řídí naše každodenní chování k zákazníkům, zaměstnancům, dodavatelům i všem ostatním lidem, s nimiž sdílíme tuto planetu. Naše firemní kultura stojí na důvěře, zájmu a otevřeném přístupu. Jsme přesvědčeni, že čím víc nasloucháme a snažíme se porozumět různým pohledům na věc, tím silnějšími se stáváme. Protože, konec konců, jen jedna síla může měnit svět k lepšímu. A tou silou jsou lidé.

Kariéra u Volva (anglicky)

ZVÝŠENÍ HODNOTY VAŠEHO PODNIKÁNÍ

Kompletní řešení

Volvo má pro vás to správné řešení. Proč nás tedy nenecháte, abychom plnili vaše požadavky po celou dobu životního cyklu vašeho stroje? Poslechneme si, co potřebujete, a dokážeme snížit vaše celkové náklady na vlastnictví, čímž vám zvýšíme tržby.

Být zákazníkem Volvo znamená, že můžete využívat celou řadu služeb. Volvo vám může nabídnout dlouhodobé partnerství, ochránit vaše tržby a poskytnout celou řadu řešení pro zákazníky s využitím vysoce kvalitních dílů a s podporou nadšených lidí. Společnost Volvo pamatuje na kladný výnos z Vaší investice.

Informujte se o našich službách

Síť našich obchodních zástupců

S podporou po celou dobu životnosti.

Obchodní zástupci společnosti Volvo Construction Equipment jsou hlavní částí našeho podnikání a důležitým mostem mezi společností a zákazníky, kteří kupují naše stroje a pracují s nimi. Obchodní zastoupení společnosti Volvo CE, bez ohledu na to, jak velká nebo jak malá jsou, jsou zde proto, aby našim zákazníkům poskytla radu a podporu v celé šíři, od procesu výběru a nákupu správného stroje pro jejich potřeby až po zajištění služeb a péče vyžadovaných po dobu životnosti tohoto stroje.

Vyhledání obchodního zástupce

Výrobní závody společnosti Volvo CE

Skutečně globální

Společnost Volvo Construction Equipment má ústředí v Göteborgu, výrobní závody pak po celém světě – ve Švédsku, ve Francii, v Belgii, v Německu, ve Spojeném království, v USA, v Brazílii, v Indii, v Číně a v Koreji. Naše četné závody na celém světě vyrábějí komplexní sortiment kolových nakládačů, rýpadel, kloubových damprů, zeminových a asfaltových vibračních válců, finišerů, kompaktních strojů a strojů pro manipulaci s materiálem.

Podívejte se, kde působíme

Naše historie

Partner, kterému lze věřit

Od svého založení v roce 1832 společnost Volvo CE vyrostla z lokální dílničky v jednoho z největších světových výrobců stavebních strojů.

Další informace o naší historii (anglicky)

Hlavní stavebník

Film o historii společnosti Volvo Construction Equipment - video o zářné historii Volvo CE. Vítěz stříbrné delfíní trofeje na festivalu Corporate Media & TV Awards v Cannes.