Construction Equipment Türkiye
Volvo Services Repair

Onarım

Beklenmedik maliyetlerin önüne geçin

Onarım

Makinenizin standart garantisi sona erdiğinde endişelenmenize gerek yok. Beklenmedik onarım masraflarından kaçınmanıza ve şirketinizin nakit akışını korumanıza yardımcı olacak bir dizi Onarım seçeneğimiz bulunmaktadır. 

Tam Onarım

Kafanızın rahat olması için Tam Onarımı seçin. Bu aynı zamanda nakit akışınız üzerinde tam kontrole sahip olacaktır, zira sadece sözleşmenizin başlangıcında kararlaştırılan fiyatları ödeyeceksiniz. Daha sonra, herhangi bir arıza meydana geldiğinde Volvo, makinenizin bakımını tamamlayacaktır. Hariç Tutmalar altında listelenenler hariç tüm bileşen ve parçalar için kapsam sağlar*.

*Hariç tutmalar, makine tipine bağlı olarak değişecektir.

Seçilmiş onarım

Daha sınırlı bir bütçe ile çalışıyorsanız veya Tam Onarım seçeneğine sahip olmanız gerekmiyorsa, iki tane daha odaklı Onarım seçeneği vardır:

  • Güç aktarma sistemi opsiyonu, makine tipine bağlı olarak değişir, ancak tipik olarak motor (ve motordaki tüm yağlanan bileşenler), şanzıman, akslar ve hidrostatikler için kapsama sağlar.
  • Bileşenler seçeneği - Güç aktarma sistemi seçeneğindeki kapsam artı alternatörler ve şasiler gibi birkaç anahtar bileşen sağlar - kapsam makine tipine bağlı olarak değişecektir. Örneğin ekskavatörlerde bom ve kepçe kolunu içerir.
Eklentiler

Volvo bayiniz ayrıca daha kapsamlı bir Onarım seçeneği de uyarlayabilir. Daha fazlasını öğrenmek için iletişime geçin.

Bakım teklifini Onarım seçeneğinize eklemek, makinenin hizmet süresini korumanın en iyi yoludur.

İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin