Construction Equipment Türkiye
Volvo Services Maintenance

Bakım

Bakım Başarısı

Bakım

Bakım, Volvo'nun makinelerinizi sizin adınıza ustalıkla koruyacağına güvenerek, iş akışınıza odaklanmanızı sağlar. Bakım programını sizin çalışmalarınıza göre planlıyoruz, önce saha verimliliğini belirliyor ve verimliliğin mümkün olduğunca az etkilenmesini sağlıyoruz. Sizinle birlikte, nakit akışınıza en uygun yöntemle, anlaşmanın koşullarını makine çalışma saatlerine, takvim dönemine göre uyarlayarak Bakım fiyatlarında anlaşacağız.

Size uygun şekilde programlanır

Bakım programı, çalıştığınız çevreye ve uygulamaya uygun şekilde makineniz için özel olarak ayarlanmıştır. En uygun zamanda, üretiminizde asgari düzeyde kesintiye neden olacak şekilde, doğru parçalarla donatılmış, Volvo'nun eğitimli servis mühendislerinin mümkün olduğunca verimli bir şekilde yapılması gerekenleri yapmak için sahaya ulaşmasını sağlar.

Tamamen Volvo

Elbette, sadece Orijinal Volvo Parçaları, yağlama maddeleri ve soğutma suları kullanılacak ve tüm yazılım güncellemeleri yüklenecektir. Her şey de belgelenecek; gelecekteki sahiplerine güven vermek için net bir bakım geçmişi sağlamak ve makinenizde en yüksek bakiye değeri almanıza yardımcı olmak. Bakım programı anahtardır: Volvo'dan ihtiyaç duyduğunuz destek seviyesini ayarlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Bu nedenle, küçük bakım çalışmaları için parça tedarik etmemize ihtiyacınız varsa, kendi servis mühendisleriniz bu işi yapabilir, bu bir sorun değildir. İhtiyaçlarınıza uygun doğru servis seviyesi hakkında bayinizle konuşun.

Ekstra eklendi

Volvo, herkesin ihtiyaçlarının farklı olduğunu biliyor ve Bakım programınıza ekleyebileceğiniz çok çeşitli hizmetler sunuyor. Bayinizle olan diyalogda, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sözleşmesi yapabilirsiniz:

  • Yağ ve filtrelerin atılması
  • Makine temizliği
  • Güvenlik incelemesi
  • Ataşmanların bakımı
  • Aşınmış parça değişimi
  • Klima servisi
İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin