Ascendum Türkiye

Alt takım kontrolleri

Alt takımın anlaşılması

Alt takım kontrolleri

Volvo alt takım aşınması, alt takımın kullanım ömrünün optimize edilmesini sağlayan ve en son veri ve bilgi teknolojilerini kullanan eksiksiz bir paket servisidir. Volvo uzmanının yetenekleriyle birlikte, bakım, önleme ve destek için özel bir servis oluşturur. Alt takım aşınması, MATRIS, Volvo uzmanı, Orijinal Volvo Parçalarını ve Görsel Kontrolü içerir. Bu, hiçbir şeyin gözden kaçırılmamasını ve maksimum performans elde edilmesini sağlar.

Matris

Gelişmiş Makine Takip Sistemi (MATRIS) alt takım aşınma denetimi tarafından sağlanan bilgileri kullanır. MATRIS, makine çalışma saatlerine dayalı kapsamlı bir alt takım aşınma durumu raporu üretir. MATRIS'in sunduğu raporların toplanması, aşınma eğrisi grafikleri oluşturmak için kullanılan verilere boyut katar. Bu, müşterilerin ve bayilerin önleyici bakım konusunda sağlam kararlar almalarını sağlar.

Görsel Kontrol

Denetimin ilk aşaması, herhangi bir sorun olup olmadığını anında görmek için alt takımın etrafında bir tur atın. Uzmanlarımız, müşterilere temel alt takım görsel denetiminin basit teknikleri hakkında da tavsiyelerde bulunabilir; Bu, baştaki aşamalardaki herhangi bir sapmayı belirleyerek önemli sorunları önleyebilir.

Orijinal Volvo Parçalar

Volvo alt takımındaki tüm parçalar güvenilir ve dayanıklı olmanın yanı sıra birbirleriyle etkileşim kuracak şekilde tasarlanmıştır. Alt takımda bir parça değişmesi gerektiğinde, Orijinal Volvo Parçaları, makinenizin operasyonel güvenilirliğini en üst düzeye çıkararak Volvo'nuzun Volvo kalitesinde kalmasını sağlar. Orijinal Volvo parçalarıyla kalite ve emniyet söz konusu olduğunda hiçbir ödün verilmez. Bir sisteme yabancı bir parça eklemek, makinelerin optimum performansını bozabilir, daha fazla hasara neden olabilir ve garantiyi geçersiz kılabilir.

Alt takımın önemi

Ekskavatörün alt takımı bir kahraman gibi çalışır. Makinenin toplam ağırlığını taşır ve çalışma sırasında sürekli olarak kaya ve başka engellere maruz kalır. Parçalarının birçoğu sürekli aşınma ve strese maruz kalmaktadır. Alt takımı iyi durumda tutarak makineye her zaman güvenli ve etkili bir şekilde çalışması hususunda güvenebilirsiniz. Ayrıca, orijinal Volvo alt takım parçalarının garanti edilen üstün performansı ve yüksek kalitesinden yararlanabilirsiniz. Bunlar, makineniz için komple bir sistemin parçası olarak geliştirilmiş olup, aktarma organlarının geri kalan kısmı ile en iyi şekilde çalışırlar. Bu, servis ömrünü uzatırken, makinenin ömrü boyunca mümkün olan en düşük işletim masraflarına katkıda bulunur.

  • Bir Volvo teknisyeni tarafından düzenli kontrol.
  • Gelişmiş yazılımları kullanarak kaydedilen aşınma verilerini analiz etmek ve izlemek.
  • Aşınma sonuçlarını bildirin ve n iyi bakım çözümünü önerin.
  • Parça değiştirme ve servis.
  • Bir sonraki kontrol ve servisi planlayın
Volvo bayi bulma ana sayfa
İşlerinizi büyütün

Bizim buna nasıl katkı sunabileceğimizi tartışalım.

Bizimle temasa geçin