Ascendum Türkiye
volvo ataşman ekskavatör

Tekerlekli Ekskavatör Ataşmanları

Kepçeler

Mükemmel uyum

Volvo ekskavatörünüzle uyum içerisinde çalışmak üzere üretilmiş orijinal Volvo kepçeleri yelpazesinden bir ürün seçin. Kepçeler doğrudan monteli veya Volvo hızlı bağlantı arayüzleriyle bağlantılı şekilde mevcuttur. GPX, TGX ve CAX kepçeleri özel olarak tiltrotatör ile çalışacak şekilde tasarlanır.

volvo ataşman ekskavatör kepçe

Genel amaçlı kova - Evrensel kesim

Genel Amaçlı kova, düşük aşınma özelliklerine ve sınırlı kaya içeriğine sahip toprak, gevşek toprak, kum ve gevşek kil gibi yumuşak-orta sertlikteki malzemeleri kazmak ve yeniden işlemek için ideal seçimdir. Bu kova, yan ve alt aşınma koruması ve genel amaçlı tırnak sistemi (GPE) ile donatılmıştır.     Ayrıca isteğe bağlı yan kesiciler de sunulmaktadır.

Şunun için mevcuttur: EW205D, EW180E

volvo ataşman ekskavatör kepçe

Ağır yük kovası- Üniversal kesim

Gevşek veya püskürtülmüş kayalık, sıkıştırılmış kil ve taş gibi sıkıştırılmış malzemelerde verimli kazımalar için amaçlanmıştır. (~2100 kg/m3). Aynı zamanda çakıl, yanıktaşı, kaliş, granit, yüksek silis kumu, taş işleme, sivri kayalık ve diğer yoğun malzemeler için de uygundur. Bu kepçe, GP versiyonundan genel olarak daha ağır ve sert bir yapıya sahiptir. Dahil olan özellikler: Alt aşınma muhafazaları neredeyse alt plakanın tamamını ve opsiyonel olarak yan davlumbazları ve segmentleri kapsar.

Şunun için mevcuttur: EW205D, EW180E

volvo ataşman ekskavatör kepçe

Kablo Kovası CAX - Agresif Kesim

Borulara ve kablolara yakın bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan uzun profili ile dar hendeklerde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Özellikler arasında genişletilmiş düz bıçak, dar tasarım ve yan-alt aşınma koruması yer alır.

Şunun için mevcuttur: EW180E

Volvo bayi bulma ataşmanlar
Bizimle irtibatta kalın

Şimdi sipariş etmek veya daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bize bir mesaj gönderin.

Bizimle irtibatta kalın