„Volvo Active Care“

Prisijunkite. Padidinkite naudingojo darbo trukmę

„Volvo ACTIVE CARE“ aktyvi stebėsena

Telematikos duomenys gali būti veiksmingas būdas pagerinti jūsų mašinų parko naudingojo darbo trukmę, tačiau dėl per didelio duomenų srauto gali būti sunku pasiekti tikrai svarbią informaciją. Štai, kur padeda „Volvo ACTIVE CARE“. Ši visapusiška paslauga sujungia mašinų stebėjimą ištisą parą su mašinų parko išnaudojimo ataskaitomis. Ji skirta padėti palaikyti puikią jūsų mašinų darbinę būklę, apriboti neplanuotas prastovas ir maksimaliai sumažinti remonto sąnaudas.

„Volvo“ naudingojo darbo centras

Mes suprantame naudingojo darbo trukmės svarbos poveikį jūsų verslo sėkmei, todėl „Volvo Construction Equipment“ nusprendė investuoti į „Volvo“ naudingojo darbo centrų kūrimą visame pasaulyje. Šiuos centruose dirba „Volvo“ mašinų ekspertai. Jie naudoja pažangiausias diagnostines priemones ir sistemas, siekdami maksimaliai pailginti jūsų mašinų naudingojo darbo trukmę.

Kaip tai veikia

  • Mašinos duomenis surenka „Volvo“ telematinė sistema „CareTrack“ ir išsiunčia į „Volvo“ naudingojo darbo centrą.
  • „Volvo“ ekspertai stebi mašinas tikruoju laiku ir siunčia perspėjimus „Volvo“ įgaliotajam atstovui. Prireikus imtis veiksmų, jūsų įgaliotasis atstovas susisieks su jumis ir patars, ką daryti toliau.
  • Be to, jūsų laiškų dėžutę kas savaitę pasieks informacinė PDF ataskaita.

Mašinų stebėjimas ištisą parą

Mes rūpinamės jumis

Mes tai sukūrėme. Mes tai pagaminome. Dabar leiskite mums tuo pasirūpinti. 
Sistema „Volvo ACTIVE CARE“ leidžia „Volvo“ stebėti jūsų mašinų būklę nuotoliniu būdu ir iškart perspėti, jei reikia imtis veiksmų. Šis aktyvus požiūris padeda išvengti gedimų, o jums lieka daugiau laiko susitelkti į pagrindines operacijas.

Sumažinkite neplanuotų prastovų trukmę

Spręskite mažas problemas, kol jos nepavirto didelėmis. „Volvo“ suteikia informacijos apie Jūsų mašinos būklę, dėl to problemas galima nustatyti ir išspręsti pasitaikius pirmai galimybei.

Maksimaliai apribokite netikėtas sąnaudas

Jūsų įgaliotasis atstovas gali patarti, ar reikia imtis skubių veiksmų, ar mašinos remontą galima atlikti kitos priežiūros metu. Taip racionalizuojami techninės priežiūros reikalavimai ir ribojamos nereikalingos kelionės.

Optimizuokite mašinų remonto trukmę

Daugiau laiko skirkite darbui, mažiau - laukimui. Dėl nuotolinės diagnostikos technikas atvyksta jau pasiruošęs darbui.

Jums pritaikytos rekomendacijos

Išvenkite mašinų pasikartojančių trikčių. Jūsų vietinis įgaliotasis atstovas gali nustatyti, kaip jūsų mašina eksploatuojama, ir kodėl tam tikri veiksmai sukelia problemų. Kokia bebūtų priežastis, „Volvo“ gali pasiūlyti geriausią sprendimą, pritaikytą jūsų konkrečiai situacijai.

Pritaikykite ataskaitas praktikoje

Paruošta naudoti analizė

Kassavaitinė ataskaita skirta nurodyti sritis, kuriose galima padidinti naudingojo darbo trukmę. Ji suteiks įžvalgų, kaip išnaudojamos jūsų mašinos. Imkitės veiksmų ir glaudžiai bendradarbiaukite su savo „Volvo“ įgaliotuoju atstovu, kad jūsų mašina išliktų optimalios būklės.

Paprasti naudoti duomenys

Šioje ataskaitoje lengvai suprantamu formatu pateikiama svarbiausia informacija: nereikės vargti su sudėtingais duomenų rinkiniais. Ataskaita pritaikoma jūsų organizacijai. Joje rasite mašinų parko apžvalgą iki pat atskirų objekte esančių mašinų.

Kontroliuokite išlaidas

Ataskaita leidžia lengvai aptikti mašinos veikimo anomalijas ir padeda užtikrinti, kad mašina būtų eksploatuojama tinkamai. Lengvai pasiekdami įžvalgas (pvz., apie nepageidaujamą mašinos apkrovą), galėsite laiku patobulinti darbinę praktiką, maksimaliai sumažinti remonto sąnaudas ir efektyviai valdyti priežiūros darbus.

Įspėjimai apie darbo su mašina įpročius

Žinokite, kaip eksploatuojama jūsų mašina, ir identifikuokite sritis, kuriose reikėtų sumažinti mašinos apkrovą. Kiekvienam su eksploatacija susijusiam perspėjimui šioje ataskaitoje yra paaiškinimas, koks būtų ilgalaikis poveikis, ir pateikiami patarimai, kaip to išvengti.

Techniniai pavojaus signalai

Nepraleiskite naujos informacijos apie mašinos būklę: stebėkite techninius pavojaus signalus, pvz., dėl žemo aušinimo skysčio lygio ar aukštos variklio temperatūros. Šiuos pavojaus signalus generuoja pati mašina, kad nurodytų sritis, kuriomis reikia pasirūpinti.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis