Volvo Services Repair

Remontas

Išvenkite netikėtų sąnaudų

Remontas

Jums nereikės rūpintis, kad baigėsi standartinė mašinos garantija. Pateiksime įvarius remonto pasiūlymus, padėsiančius išvengti netikėtų remonto išlaidų bei apsaugoti jūsų kompanijos pinigų srautus. 

Pilnas remontas

Kad būtumėte visiškai ramūs, pasirinkite „Pilną remontą“. Tai leis jums visiškai kontroliuoti savo pinigų srautus, nes mokėsite tik sutartyje suderintas kainas. Įvykus bet kokiam gedimui, „Volvo“ pasirūpins mašina. Apima visus komponentus ir dalis, išskyrus išvardintas punkte „Išimtys“*.

*Išimtys priklauso nuo mašinos tipo.

Pasirinktas remontas

Jeigu jūsų biudžetas ribotas arba šiuo metu nematote reikalo rinktis visapusiško remonto pasiūlymą, galite rinktis du siauresnius remonto pasiūlymus:

  • Pavaros agregato pasiūlymas priklauso nuo mašinos tipo, bet paprastai apima variklį (ir visus tepamus jo komponentus), transmisiją, tiltus ir hidrostatinę pavarą.
  • Komponentų pasiūlymas – apima pavaros agregato pasiūlymą ir kelis papildomus komponentus: generatorių ir rėmus, nors apimtis priklauso nuo mašinos tipo. Pavyzdžiui, ekskavatorių atveju bus įtrauktos pagrindinė ir viršutinė strėlės.
Papildomi dalykai

Su vietiniu „Volvo“ atstovu galite suderinti parankesnį remonto pasiūlymą. Norėdami sužinoti daugiau, susisiekite.

Siekiant užtikrinti mašinos naudingo darbo laiko trukmę, remonto pasiūlymą geriausia papildyti techninės priežiūros pasiūlymu.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis