Swecon Volvo Construction Equipment Lietuva
Volvo Services Proactive monitoring

Aktyvi stebėsena

Prisijunkite. Padidinkite naudingojo darbo trukmę.

Padidinkite mašinų naudingojo darbo trukmę

Aktyvi stebėsena - tegu jūsų mašina dirba. Protingos „Volvo“ telematinės sistemos paslauga nuotoliniu būdų stebi mašinos būklę, ir padeda išvengti potencialių gedimų.

Išskirtiniai privalumai

Mes darome tai Jums

Mes tai sukūrėme. Mes tai pagaminome. Dabar leiskite mums tuo pasirūpinti. „Volvo“ stebi jūsų mašinos būklę, tad galite daugiau dėmesio skirti darbui atlikti.

Sutrumpinkite neplanuotų prastovų trukmę

Aptikite mažas problemas, kol jos nepavirto didelėmis. „Volvo“ pateikia jums įžvalgas apie jūsų mašinos būklę, todėl problemas galima aptikti ir pašalinti anksčiau.

Taupykite laiką ir pinigus

  • Dyleris gali padėti sumažinti nenumatytas išlaidas ir patarti, ar mašinai būtinas neatidėliotinas remontas, ar jis gali būti atidėtas iki kitos techninės priežiūros taip sumažinant nereikalingas keliones.
  • Daugiau laiko skirkite darbui, mažiau laukimui. Nuotolinė diagnostika padeda techninės priežiūros specialistui tinkamai pasirengti darbui, taip užtikrinant optimalią remonto trukmę.

Specialiai jums pritaikytos rekomendacijos

Sužinokite, kodėl mašinos gedimai kartojasi. Jūsų vietinis atstovas gali panaudoti aktyvią stebėseną ir nustatyti kaip jūsų mašina eksploatuojama, ir kodėl tam tikri veiksmai sukelia problemų. Kokia bebūtų priežastis, leiskite „Volvo“ surasti sprendimą, specialiai pritaikytą jūsų konkrečioms sąlygoms.

Kaip tai veikia?
  • Mašinos stebėjimo duomenys fiksuojami per „CareTrack“ – „Volvo“ telematinę sistemą – ir siunčiami į „Volvo Uptime Center“ (naudingosios darbo trukmės centrą).
  • Mūsų analitikai apdoroja šią informaciją ir siunčia tiesiai jūsų „Volvo“ atstovui.
  • Jūsų „Volvo“ atstovas susisieks su jumis ir sudarys geriausią veiksmų planą.
Praktikoje įrodyti rezultatai

Ar tai būtų paprastas priminimas dėl gedimų kodų, ar sudėtingesnė diagnozė, mes atsižvelgiame į viską, kas gali turėti įtakos mašinos naudingojo darbo trukmei. Šie praktiniai pavyzdžių padės suprasti, kaip aktyvi stebėsena padeda išlaikyti „Volvo“ mašinas darbingas.

//Atvejo analizė Nyderlanduose

Nyderlanduose nuo 2015 metų aktyvi stebėsena buvo naudota daugiau kaip 100 mašinų stebėjimui. Per metus iki šios programos pradžios įvyko šeši transmisijos gedimai, o 2017 metais šis skaičius sumažėjo iki nulio.

//Atvejo analizė JK

Per aštuonis mėnesius, kai aktyvi stebėsena buvo naudojama mašinų parke Jungtinėje Karalystėje, buvo išvengta 176 valandų neplanuotų prastovų. Tai atitinka 22 papildomas mašinos darbo valandas per mėnesį. Taikant aktyvią stebėseną ir operatyvią techninę priežiūrą, mažiau laiko sugaišta mašinų techninei priežiūrai, jos daugiau dirbo, todėl ženkliai padidėjo produktyvumas.

Mūsų parama tuo nesibaigia

Aktyvią stebėseną derinkite su kitomis „Volvo“ teikiamomis paslaugomis ir susikurkite tik jums pritaikytą paketą – tiesiog pasikalbėkite su savo „Volvo“ atstovu!

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis