Volvo Services Proactive monitoring

Aktyvi stebėsena

Prisijunkite. Padidinkite naudingojo darbo trukmę.

Padidinkite mašinų naudingojo darbo trukmę

Aktyvi stebėsena - tegu jūsų mašina dirba.
Protingos „Volvo“ telematinės sistemos paslauga nuotoliniu būdų stebi mašinos būklę, ir padeda išvengti potencialių gedimų.

Išskirtiniai privalumai

Mes darome tai Jums

Mes tai sukūrėme. Mes tai pagaminome. Dabar leiskite mums tuo pasirūpinti. „Volvo“ stebi jūsų mašinos būklę, tad galite daugiau dėmesio skirti darbui atlikti.

Sutrumpinkite neplanuotų prastovų trukmę

Aptikite mažas problemas, kol jos nepavirto didelėmis. „Volvo“ pateikia jums įžvalgas apie jūsų mašinos būklę, todėl problemas galima aptikti ir pašalinti anksčiau.

Taupykite laiką ir pinigus

  • Siekdamas sumažinti neplanuotas išlaidas vietinis atstovas gali patarti, ar mašiną reikia tvarkyti nedelsiant, ar remonto darbus galima atldėti iki kitos techninės priežiūros, išvengiant nebūtino važinėjimo.
  • Daugiau laiko skirkite darbui, mažiau - laukimui. Nuotolinė diagnostika padeda techninės priežiūros specialistui tinkamai pasirengti darbui ir užtikrinti optimalią remonto trukmę.

Jums pritaikytos rekomendacijos

Sužinokite, kodėl mašinos gedimai kartojasi. Jūsų vietinis atstovas gali taikyti aktyvią stebėseną mašinos eksploatacijos tyrimui ir nustatyti, kodėl tam tikri veiksmai sukelia problemų. Kokia bebūtų priežastis, leiskite „Volvo“ pasiūlyti sprendimą, pritaikytą jūsų konkrečioms sąlygoms.

Kaip tai veikia?
  • Mašinos duomenis surenka „CareTrack“ – „Volvo“ telematinė sistema – ir siunčia į „Volvo“ „Uptime Center“.
  • Mūsų analitikai apdoroja informaciją ir nusiunčia tiesiai vietiniam „Volvo“ atstovui.
  • Vietinis atstovas susisieks su jumis ir pasiūlys geriausią veiksmų planą.
Pasiteisinę rezultatai

Ar tai būtų paprastas priminimas dėl gedimų kodų, ar sudėtingesnė diagnozė, mes atsižvelgiame į viską, kas gali turėti įtakos mašinos naudingojo darbo trukmei. Šie praktiniai pavyzdžiai padės suprasti, kaip aktyvi stebėsena padeda išlaikyti „Volvo“ mašinas darbingas.

//Atvejo analizė Nyderlanduose

Nyderlanduose nuo 2015 metų aktyvi stebėsena buvo naudota daugiau kaip 100 mašinų stebėjimui. Per metus iki šios programos pradžios įvyko šeši transmisijos gedimai, o 2017 metais šis skaičius sumažėjo iki nulio.

//Atvejo analizė JK

Per aštuonis mėnesius, kai aktyvi stebėsena buvo taikoma mašinų parkui Jungtinėje Karalystėje, buvo išvengta 176 valandų neplanuotų prastovų. Tai atitinka 22 papildomas mašinos darbo valandas per mėnesį. Taikant aktyvią stebėseną ir operatyvią techninę priežiūrą, priežiūrai sugaišta mažiau laiko, jos dirbo daugiau, todėl ženkliai padidėjo produktyvumas.

Mūsų parama tuo nesibaigia

Aktyvią stebėseną derinkite su kitomis „Volvo“ teikiamomis paslaugomis ir susikurkite sau pritaikytą paketą – tiesiog pasitarkite su vietiniu „Volvo“ atstovu!

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis