Volvo Services Maintenance

Techninė priežiūra

Techninės priežiūros sėkmė

Techninė priežiūra

Patikėję „Volvo“ specialistams kvalifikuotą jūsų mašinų techninę priežiūrą, galėsite visą dėmesį skirti savo verslui. Techninės priežiūros planą sudarome atsižvelgdami į jūsų poreikius - pirmenybę skirdami eksploatavimo efektyvumui ir užtikrindami, kad kuo mažiau nukentėtų darbo našumas. Kartu su jumis suderiname ir sutarties laikotarpiu techninės priežiūros kainą paskaičiuojame pagal darbo valandas arba nustatome kalendoriniam ketvirčiui – kad pasirinktas metodas atitiktų jūsų pinigų srautus.

Pagal jūsų pageidavimus sudarytas grafikas

Techninės priežiūros grafikas jūsų mašinai pritaikomas taip, kad atitiktų jos paskirtį ir darbo aplinką. Jis užtikrina, kad patogiausiu laiku, mažiausiai trikdydami jūsų darbus, „Volvo“ išmokyti priežiūros technikai su reikalingomis dalimis atvyks į vietą ir kiek įmanoma efektyviau padarys viską, ką reikia.

Visiškai „Volvo“

Žinoma, naudosime tik originalias „Volvo“ dalis, tepimo ir aušinimo skysčius bei įdiegsime visus programinės įrangos naujinius. Taip pat viską dokumentuosime; paruošime aiškią techninės priežiūros istoriją, kuri įtikins būsimus savininkus ir leis jums išlaikyti didžiausią likutinę mašinos vertę. Pagrindas yra techninės priežiūros grafikas: dirbdami su jumis sutarsime, kokio lygio pagalbos jums reikia iš „Volvo“. Todėl, jeigu jums tereikia, kad pateiktume dalis nedideliems techninės priežiūros darbams, kuriuos atliks jūsų technikai, tai nėra jokia problema. Kokio aptarnavimo lygio jums reikia, sutarkite su vietiniu atstovu.

Papildomi darbai

„Volvo“ sutinka, kad poreikiai skiriasi, tad siūlo platų pasirinkimą paslaugų, kuriomis galite papildyti savo techninės priežiūros grafiką. Su vieitniu atstovu galite susitarti dėl paslaugų apimties, įskaitant:

  • Naudotų alyvų ir filtrų utilizavimas
  • Mašinos valymas
  • Saugos apžiūra
  • Padargų techninė priežiūra
  • Nusidėvėjusios dalies pakeitimas
  • Oro kondicionavimo sistemos priežiūra
Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis