Volvo Services Volvo reman

„Volvo Reman“

Tegu jūsų „Volvo“ mašina išlieka originalia

„Volvo Reman“

Mūsų siūloma restauravimo paslaugų programa „Volvo Reman“ padės gerokai pailginti mašinų eksploataciją, sumažins nuosavybės ir eksploatacijos sąnaudas. Kuo geresnė komponentų kokybė, tuo geriau galite išnaudoti savo „Volvo“ mašiną. Kiekviena dalis yra gyvybiškai svarbi naudingojo darbo trukmei ilginti ir našumui didinti. Taigi, kam rizikuoti?

Tai – daugiau nei tik gaminys. Tai – sprendimas!

„Volvo“ mašinos suprojektuotos taip, kad kuo mažiau kenktų aplinkai. Gamykloje restauruoti komponentai – natūrali šio įsipareigojimo tąsa. Sukūrę ekociklą, pagal kurį senos dalys restauruojamos iki naujų būklės, padedame tausoti gamtą, o tai naudinga visiems. „Volvo“ tiki, kad ekologiška praktika ne tik padeda tausoti mūsų planetą, bet ir yra prasminga klientams ekonominiu požiūriu, nes siūlo konkurencinį pranašumą ir ramybę dirbti. Gamykloje restauruoti komponentai aplinkai daro mažesnį poveikį, nes didžioji dalis komponentų perdirbama ir nereikalauja tiek energijos.

Spartus pristatymas

Ar verta laukti savo mašinos remonto arba įprasto atnaujinimo, jei galima gauti gamykloje geriausios būklės keitimo komponentų?

Keitimo sistemos pranašumas – tai, kad nereikia laukti, kol tas pats komponentas sutvarkytas grįš atgal. Pastebėję pirmą problemos požymį, tiesiog užsakykite iš savo „Volvo“ įgaliotojo atstovo gamykloje restauruotą keitimo komponentą. Jei įgaliotasis atstovas neturi keitimo komponento, per „Volvo“ efektyvųjį transportavimo tinklą komponentas bus greitai atgabentas į vietą. Nereikės laukti remonto ir galėsite su minimaliomis prastovomis tęsti našų darbą. Tada išsiųsite defektinį komponentą į „Volvo Construction Equipment“, kur bus atlikta gamyklinio restauravimo procedūra.

Garantija

Gamykloje restauruoti komponentai su garantija padidins jūsų mašinos vertę. Klientui visada pateikiamas komponentas, kurio eksploatacijos trukmė ir našumas yra analogiški naujo komponento rodikliams. Dėl šios priežasties restauruotiems komponentams visada siūlome standartinių dalių garantiją.

Kokybė

Ekologiški, išteklius taupantys restauravimo procesai reikalauja tos pačios įrangos, kompetencijos ir kokybės kaip nauja gamyba. Visos susidėvėjusios ir sugadintos dalys išmetamos ir pakeičiamos originaliomis naujomis dalimis. Restauravimo metu naudojamos tik aprobuotos dalys.

Po to atidžiai patikrinami restauruotų komponentų matmenys ir tolerancijos, taikant tuos pačius kokybės reikalavimus kaip ir mūsų gamyklose. Štai, kodėl gamykloje restauruotam komponentui galime suteikti tokią pat garantiją kaip ir naujam originaliam komponentui.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis