Volvo Co-pilot operator training

„Volvo Co-Pilot“ operatorių mokymai

Susipažinkite su savo „Assist“ taikomosiomis programomis

„Volvo Co-Pilot“ operatorių mokymai

„Volvo Co-Pilot“ operatorių mokymai skirti padėti operatoriams pačiu efektyviausiu būdu naudotis „Volvo Co-Pilot“ sistema ir jos pažangiomis „Assist“ taikomosiomis programomis. Juos išklausę operatoriai labiau pasitiki savimi, o taip pat produktyviai ir efektyviai dirba savo pamainų metu.

Ką gaunate

Maksimaliai padidinkite produktyvumą

„Volvo Co-Pilot“ sistema skirta padidinti jūsų darbų pelningumą. Su ja susiję mokymai padeda operatoriams maksimaliai produktyviai išnaudoti „Volvo Co-Pilot“ galimybes ir pažangias „Assist“ taikomąsias programas.

Didesnis efektyvumas

Gerai žinodami visas „Assist“ taikomųjų programų funkcijas ir kokią naudingą informaciją jos teikia, operatoriai gali efektyviau atlikti savo darbą.

Sumažėjusios išlaidos

Optimalus mašinos išnaudojimas pasitelkiant „Volvo Co-Pilot“ ne tik sutaupo degalų ir optimizuoja darbus, ši sistema taip pat sumažina bereikalingą veikimą tuščiąja eiga ir mašinos dėvėjimąsi.

Atverkite visą savo mašinų potencialą.

Gerai išmanydami daugybę „Assist“ programų išmaniųjų funkcijų, operatoriai gali išnaudoti visą savo mašinos potencialą.

Didesnis operatorių pasitenkinimas darbu

Praktika rodo, kad mokymai padidina pasitenkinimą darbu, dėl ko operatoriai tampa laimingesni ir produktyvesni. Darbuotojų ugdymas taip pat padeda pritraukti į įmonę talentingų operatorių.

„Volvo Co-Pilot“ šeima

Optimizuokite savo darbą naudodamiesi „Volvo Co-Pilot“ sistema – jūsų partneriu kabinoje. Didelės skyros 10” jutiklinis ekranas suteikia prieigą prie „Assist“ taikomųjų programų, skirtų padidinti darbų produktyvumą, tikslumą ir efektyvumą.

„Dig Assist“

Tegul jūsų ekskavatorius dirba greičiau ir tiksliau.

„Load Assist“

Pakraukite optimalų medžiagos kiekį ir optimizuokite pakrovimo ciklus.

„Haul Assist“

Stebėkite savo gamybą ir optimizuokite pervežimo ciklus.

„Compact Assist“

Atlikite ir dokumentuokite labai kokybišką grunto tankinimą ir volavimą.

„Pave Assist“

Pasiekite aukščiausios klasės asfaltavimo rezultatus.

Kaip tai veikia

Pabaigę šį mokymų kursą jūs galėsite tikrai sumaniai naudotis savo „Volvo Co-Pilot“ ir visomis konkrečios „Assist“ programos funkcijomis.

Nuo teorijos...

Mokymai prasideda klasėje, kuriame mokymų turinys pateikiamas per „Volvo Co-Pilot“ simuliatorius, grupines diskusijas, pratimus ir mūsų aukščiausios kvalifikacijos instruktorių pristatomus dalykus:

 • Susipažinimas su „Volvo Co-Pilot“
 • Susipažinimas su „Assist“ taikomosiomis programomis
 • Ypatybės ir funkcijos
 • Kaip naudotis
  • Nustatymai ir kalibravimas
  • „Assist“ funkcijos
  • Didesnis efektyvumas
  • Naudingi patarimai
... prie praktikos

Po paskaitų mokymų klasėse, dalyviai pereina prie praktinių užsiėmimų su „Volvo Co-Pilot“, kad pritaikytų išmoktus dalykus. Prieš sėdant prie mašinos valdymo pulto ir pradedant dirbti su ilgu mašinos funkcijų ir užduočių sąrašu, pirmiausia mašina gerai apžiūrima, kad būtų susipažinta su visais „Volvo Co-Pilot“ komponentais.

Mūsų aukštos kvalifikacijos instruktoriai stebi operatorių veiksmus atliekant praktines užduotis ir realiuoju laiku pateikia savo atsiliepimus ir pasiūlymus, ką reikėtų pagerinti.

Šiuos praktinius užsiėmimus galima atlikti naudojant jau paruoštus praktinius pratimus arba operatoriui atliekant savo kasdienį darbą ir klausantis instruktoriaus nurodymų bei patarimų.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis