Volvo simulator operating training

Operatorių mokymai simuliatoriuje

Imituojama mašina, tačiau rezultatai realūs

Operatorių mokymai simuliatoriuje

Operatorių mokymai simuliatoriuje – tai lankstus ir patogus mokymų kursas, skirtas darbų saugai ir našumui padidinti, tuo pat metu kuo mažiau trukdant jūs kasdieniams darbams. Naudodamiesi moderniausiais „Volvo“ mašinų simuliatoriais operatoriai gali išgyventi realius scenarijus saugioje ir malonioje mokymosi aplinkoje.

Ką gaunate

Individualiai parengti mokymai

Simuliatoriai tiksliai atkuria konkrečias darbo sąlygas, taigi, operatoriai gali mokytis pagal jiems labiausiai tinkantį scenarijų ir pačių pageidaujama mokymosi sparta.

Saugesnis darbas

Mokymai naudojant simuliatorių leidžia operatoriams tobulinti savo įgūdžius be rizikos instruktoriui, darbų vietoje esančiam personalui ar mašinoms. Taip užtikrinama saugi mokymosi aplinka ir didesnis darbo vietoje saugumas operatoriams sugrįžus prie realaus darbo.

Didesnis produktyvumas

Su tikrų mašinų valdymo elementais mūsų simuliatoriai atrodo ir veikia visiškai kaip tikros mašinos. Operatoriai nuolat gauna atsiliepimus ir įvertinimus, padedančius jiems geriausiai išnaudoti daugelį pažangių jų „Volvo“ mašinų funkcijų.

Sumažina išlaidas, pailgina naudingojo darbo trukmę

Operatoriai gali mokytis bet kuriuo metu ir bet kokiu oru, nereikia išimti mašinos iš gamybos, naudoti degalų arba didinti nusidėvėjimo. Mokymai taip pat padeda sumažinti mašinos dėvėjimąsi praktinio darbo metu, prailginti jos eksploatacijos trukmę.

Efektyvus pasirinkimas

Mažinkite emisijas mokymų metu ir po jų. Simuliatoriai imituoja tikros mašinos judesius, tačiau jiems visai nereikia degalų. Mokymai padidina operatorių efektyvumą, kai jie grįžta į savo re aliasmašinas.

Labiau patenkinti operatoriai

Patvirtinta, kad mokymai didina pasitenkinimą darbu, tad operatoriai tampa laimingesni ir produktyvesni. Dėmesys darbuotojų ugdymui taip pat padeda privilioti talentingų operatorių ir išlaikyti juos.

Kaip tai veikia

Volvo simulator operator training
Nuo teorijos prie praktikos

Operatorių mokymai simuliatoriuje vykdomi derinant teorinius ir praktinius užsiėmimus. Visa tai padeda atlikti pažangūs mašinų simuliatoriai. Parengti galvojant apie lankstumą, šie kursai gali būti vykdomi „Volvo“ įmonėje arba jūsų darbo vietoje.

Mokymai prasideda klasėje nuo teorinių dalykų, pvz.:

  • Operatoriaus svarba
  • Darbų vietos sauga
  • Susipažinimas su mašina
  • Geriausios darbo praktikos

Paskui dalyviai pereina prie praktinių užsiėmimų ir pritaiko įgytas teorines žinias. Instruktorius paruoš mokymų programą simuliatoriuje, pritaikydamas pratimus ir užduotis operatoriaus įgūdžių lygiui.

Saugiai sėdėdami simuliatoriuje, dalyviai pritaiko išmoktus dalykus ir atlieka specialiai jiems parengtas užduotis. Be tiesioginių atsiliepimų apie darbą ir nurodymų teikimą operatoriams, simuliatorius instruktoriui teikia duomenis, naudojamus veiksmų analizei.

Šių duomenų pagrindu instruktorius praktinio užsiėmimo metu teikia konkrečius naudingus patarimus, o po mokymų dar gali duoti rekomendacijų, kur dar reikėtų tobulėti.

Išmaniosios mokymo priemonės

Nestabdykite pažangos ir paverskite mokymus ilgalaikio nuolatinio tobulėjimo veikla – čia jums padės platus asortimentas išmaniųjų sprendimų, kuriuos siūlo jūsų „Volvo“ įgaliotasis atstovas.

„Insight reports“ ataskaitos

„CareTrack“ telematinės sistemos maitinamos, „Insight reports“ ataskaitos gali tapti puikia pagalbine medžiaga ruošiant operatorius. Platus ataskaitų asortimentas teikia informaciją apie „Volvo“ mašinų būklę, efektyvumą ir našumą, o taip pat lengvai suprantama forma informuoja operatorius, kaip nuo jų darbo stiliaus priklauso mašinos našumas.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis