Volvo machine operator training

Mašinų Operatorių mokymai

Atskeliskite savo potencialą

Mašinų Operatorių mokymai

Mašinų Operatorių mokymai – tai puikus mokymų kursas, skirtas geriau pažinti „Volvo“ mašiną, išmokti saugaus darbo būdų ir atrasti, kaip reikėtų naudoti mašiną siekiant kuo labiau sumažinti jos dėvėjimąsi. Šių mokymų rezultatas – efektyvesnis darbas, mažesnės išlaidos ir ilgesnė naudingojo darbo trukmė.

Ką gaunate

Saugesnis darbas

Mokymai suteikia operatoriams galimybę nuolatos tobulinti savo įgūdžius ir darbų atlikimo praktikas, padėdami sumažinti nelaimingų atsitikimų darbą arba avarijų riziką.

Sumažėjęs mašinų dėvėjimasis, sumažėjusios išlaidos

Mokymai gali apsaugoti mašiną nuo nereikalingų apkrovų sumažinant jos dėvėjimąsi ir, tuo pačiu, patiriamas išlaidas.

Didesnis produktyvumas

Gerai išmanydami daugelį savo „Volvo“ mašinų išmaniųjų ypatybių ir funkcijų, operatoriai gali išnaudoti visą savo mašinų potencialą.

Daugiau naudingojo darbo

Tinkamai naudojant mašinas, jos ilgai išlieka geros būklės ir sumažinama neplanuotų prastovų rizika, padidinama mašinos eksploatacijos trukmė bei likutinė vertė.

Labiau patenkinti operatoriai

Patvirtinta, kad mokymai didina pasitenkinimą darbu, tad operatoriai tampa laimingesni ir produktyvesni. Dėmesys darbuotojų ugdymui taip pat padeda privilioti talentingų operatorių.

Kaip tai veikia

Sukurti pagal jūsų operatorių ir jūsų verslo reikalavimus, Mašinų Operatorių mokymai vykdomi kaip teorinių ir praktinių užsiėmimų derinys.

Nuo teorijos...
 • Mokymai prasideda klasėje, kur turinys pateikiamas vaizdo įrašų, grupinių diskusijų ir mūsų aukščiausios kvalifikacijos instruktorių pristatymų formatu:
 • Operatoriaus svarba
 • Darbų vietos sauga
 • Mašinos pristatymas
 • Geriausios darbo praktikos
  • Prietaisai ir valdymo elementai
  • Ypatybės ir funkcijos
  • Saugus darbas
  • Naudingi patarimai
... prie praktikos

Po mokymų klasėje dalyviai išeina į lauką ir bando praktikoje pritaikyti išmoktus dalykus. Apžiūrėjus mašiną iš išorės ir susipažinus su ja, galima imtis mašinos valdymo ir susipažinti su ilgu sąrašu mašinos funkcijų ir jų paskirtimi.Patyrę mūsų instruktoriai stebi operatorių veiksmus atliekant praktines užduotis ir realiuoju laiku pateikia savo atsiliepimus ir pasiūlymus, ką reikėtų pagerinti. Šiuos praktinius užsiėmimus galima atlikti naudojant jau paruoštus pratimus arba operatoriui atliekant savo kasdienį darbą padedant instruktoriui.

Išmaniosios mokymo priemonės

Mokymų programai paremti bei pasiektiems rezultatams išsaugoti, jūsų „Volvo“ įgaliotasis atstovas gali pasiūlyti įvairių išmaniųjų sprendimų.
Toliau pateikiama keletas pavyzdžių.

Pažangūs mokymų simuliatoriai

Nepriklausomas nuo oro sąlygų ar mašinų stygiaus praktines Mašinų Operatorių mokymų užduotis visada galima atlikti šiuolaikiniame„Volvo“ mašinų simuliatoriuje.

Pasirinkus ekskavatoriaus, ratinio krautuvo ar šarnyrinio savivarčio konfigūraciją, „Volvo“ simuliatorius tiksliai atkurs realią darbo aplinką ir mašinos valdymo sąlygas, tad operatoriai įgis tikros darbų vietos patirties. Simuliatorius naudojimo metu nuodugniai analizuoja operatoriaus darbo efektyvumą ir produktyvumą, padeda sekti operatoriaus pasiekiamą našumą ir daromą pažangą.

„Insight reports“ ataskaitos

„CareTrack“ telematinės sistemos maitinamos, „Insight reports“ ataskaitos gali tapti puikia pagalbine medžiaga ruošiant operatorius. Platus ataskaitų asortimentas teikia informaciją apie „Volvo“ mašinų būklę, efektyvumą ir našumą, o taip pat lengvai suprantama forma informuoja operatorius, kaip nuo jų darbo stiliaus priklauso mašinos našumas.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis