Išplėstiniai operatorių mokymai

Pakelkite savo veiklos efektyvumą į aukštesnį lygį

Išplėstiniai operatorių mokymai

Išplėstiniai operatorių mokymai, dar žinomi kaip Eko operatorių mokymai – tai išplėstinis kursas jau pakankamai patyrusiems operatoriams, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas efektyvumo didinimui. Ši programa padeda operatoriams pasiekti didesnį savo darbo produktyvumą, tuo pat metu sumažinant degalų suvartojimą, mašinos dėvėjimąsi ir neplanuotų prastovų skaičių – veikla tampa pelningesnė ir daromas mažesnis poveikis aplinkai.

Ką gaunate

Optimalus efektyvumas

Geriau pažinodami savo mašinas ir jų naudojimo sritis, operatoriai gali efektyviau planuoti ir atlikti savo darbą, padaryti daugiau mažesnėmis pastangomis, taip padidindami veiklos efektyvumą ir pelningumą.

Didesnis produktyvumas

Gerai išmanydami daugelį savo „Volvo“ mašinų išmaniųjų ypatybių ir funkcijų, operatoriai gali išnaudoti visą jų potencialą.

Saugesnis darbas

Mokymai suteikia operatoriams galimybę nuolatos tobulinti savo įgūdžius ir darbų atlikimo praktikas, tokiu būdu padėdami sumažinti nelaimingų atsitikimų darbą arba avarijų riziką.

Sumažėjęs mašinų dėvėjimasis, sumažėjusios išlaidos

Mokymai padeda išvengti bereikalingų mašinai tenkančių apkrovų, taip sumažindami jos dėvėjimąsi, vadinasi ir patiriamas išlaidas.

Daugiau naudingojo darbo

Tinkamai naudojant mašinas, jos ilgai išlieka geros būklės ir sumažinama neplanuotų prastovų rizika, tuo pačiu pailgėja mašinos eksploatacijos trukmė bei padidėja likutinė vertė.

Didesnis operatorių pasitenkinimas darbu

Praktika rodo, kad mokymai padidina pasitenkinimą darbu, dėl ko operatoriai tampa laimingesni ir produktyvesni. Darbuotojų ugdymas taip pat padeda pritraukti į įmonę talentingų operatorių.

Mokymai atsiperka

Operatorių tobulinimui išleidžiami pinigai – tai tikrai gera investicija. Kvalifikuoti ir įgudę mašinų operatoriai dirba sparčiau ir efektyviau, tokiu būdu sutaupo laiko ir sunaudoja mažiau degalų. Tinkami operatorių mokymai padės padidinti jūsų veiklos pelningumą, sumažins tiek veiklos išlaidas, tiek ir poveikį aplinkai.

Olandija

Ton Driessen, ratinio krautuvo operatorius („Wienerberger“)

„Kol dar nebuvau praėjęs Eko operatorių mokymų, visada dirbdavau paleidęs mašiną visu galingumu, o dabar tą patį produktyvumą pasiekiu naudodamas tik pusę tos galios.“

Alžyras

Kader Salhi, Gamybos vadovas (SAPAM)

„Po mokymų pastebėjome, kad sumažėjo išlaidos degalams, naujoms padangoms ir atsarginėms dalims.“

Švedija

Anders Johansson, Komandos vadovas („Econova“)

„Išdirbę ratiniais krautuvais 23 metus natūraliai manote, kad žinote viską. Tačiau nuostabu, kiek daug dar galite išmokti ir patobulinti savo įgūdžius per Eko operatoriaus mokymų kursą. Juose išmokstate kaip sutaupyti laiko ir pinigų, kartu nepamirštant ir aplinkos tausojimo.“

Olandija

Peter Amsen, Gamyklos vadovas („Wienerberger“)

„Mes dabar sutaupome po 4 litrų degalų per valandą – 20% mažiau – ir tai yra tikrai daug!“
„Remdamiesi šiais puikiais rezultatais, mes vykdysime Eko operatorių mokymus ir kitose mūsų darbų vietose.“

Kaip tai veikia

Volvo advanced operator training

Eko operatorių mokymų programa apima platų spektrą sričių, kuriose nuo operatoriaus gali priklausyti jūsų veiklos galutiniai rezultatai. „Volvo“ instruktorius dirba ranka rankon su operatoriais, kad praplėstų jų žinias ir suteiktų įgūdžių, leisiančių pasiekti didžiausią įmanomą darbo našumą.

Įvertinti

Duomenų analizė
Instruktorius atlieka pirminę mašinos duomenų analizę, kad nustatytų gerinimo galimybes.

Darbų vietų lankymas
Kad surinktų daugiau informacijos ir užbaigų įvertinimo etapą, suorganizuojamas apsilankymas darbų vietoje. Vizito metu atliekama mašinos apžiūra, o taip pat operatoriaus taikomų praktikų ir darbų vietos sąlygų įvertinimas.

Tobulėti

Teorija
Operatoriai išklauso teorinius mokymus, kurių metu išsamiai susipažįsta su geriausiomis praktikomis, įskaitant tiek eksploatavimo metodus ir valdymo technikas, tiek bendrąjį darbo efektyvumą. Mūsų instruktoriai dirba su naujausiomis mokymo priemonėmis, kad užtikrintų ilgalaikį ir tvarų tobulėjimą.

Praktika
Operatoriai gauna praktiškai padirbėti, kad pritaikytų anksčiau išmoktas valdymo technikas ir metodus. Tai gali būti atliekama naudojant paruoštus praktinius pratimus arba operatoriui atliekant savo kasdienį darbą ir klausantis instruktoriaus nurodymų bei patarimų.

Išlaikyti

Tolimesni veiksmai
Po keleto mėnesių atliekama nauja mašinos darbo duomenų analizė. Šios analizės rezultatų suvestinė pateikiama kartu su rekomendacijomis, ką dar būtų galima patobulinti.

Labai naudinga ataskaita

Kad geriau suprastumėte savo veiksmus ir įvertintumėte, kiek galite sutaupyti, instruktorius, lankydamasis jūsų darbų vietoje, sukurs pirmąją Eko operatoriaus ataskaitą (angl. „EcoOperator Report“). Turėdamas faktais pagrįstos informacijos apie naudojamas darbo praktikas, instruktorius gali individualiai pritaikyti mokymų programą pagal konkrečias sritis, kuriose turėtumėte tobulėti.

Tolimesnio etapo metu sukuriama nauja Eko operatoriaus ataskaita, kurioje matosi, kiek buvo patobulėta ir sutaupyta lyginant su darbo našumu iki mokymų.

Išmaniosios mokymo priemonės

Kad padėtų geriau išnaudoti mokymų programą, o taip pat išlaikyti pasiektuosius rezultatus, jūsų „Volvo“ įgaliotasis atstovas gali pasiūlyti įvairių išmaniųjų sprendimų. Toliau pateikiama keletas pavyzdžių.

Pažangūs mokymų simuliatoriai

Nepriklausomai nuo blogo oro ar mašinų trūkumo, praktines Eko Operatorių mokymų dalis visada galima atlikti moderniausiame „Volvo“ mašinų simuliatoriuje.

Kadangi juose galima pasirinkti ekskavatoriaus, ratinio krautuvo ir šarnyrinio savivarčio konfigūracijas, „Volvo“ simuliatoriai tiksliai atkuria realias darbų vietos ir mašinos valdymo sąlygas, kad operatoriai įgytų tikros darbų vietos patirtį. Valdant simuliatorių, nuodugniai analizuojami operatoriaus darbo efektyvumas ir produktyvumas, kad tai padėtų sekti operatorių pasiekiamą našumą ir stebėti progresą.

„Insight reports“ analitinės ataskaitos

Valdomos per „CareTrack“ telematinę sistemą, „Insight reports“ analitinės ataskaitos gali būti puiki pagalbinė medžiaga operatorių mokymui. Platus visapusiškų ataskaitų asortimentas teikia informaciją apie „Volvo“ mašinų būklę, darbo efektyvumą ir produktyvumą, o taip pat lengvai suprantama forma pateikia operatoriams informaciją, kaip nuo jų darbo stiliaus priklauso mašinos našumas.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis