Volvo Services Fuel Efficiency Report

Degalų naudojimo efektyvumo ataskaita

Lengvai suprantami duomenys, didesnis mašinos efektyvumas

Degalų naudojimo efektyvumo ataskaita

Degalų naudojimo efektyvumo ataskaita suteiks jums neįkainojamos informacijos apie mašinos efektyvumą. Ši ataskaita skirta sumažinti veiklos išlaidas ir padidinti pelningumą. Dirbkite maksimaliu pajėgumu ir būkite tikri, kad jūsų mašinos yra efektyvios.

Kodėl rinktis degalų naudojimo efektyvumo ataskaitą?

Imkitės veiksmų

Degalų naudojimo efektyvumo ataskaitos, skirtos sumažinti svarbiausią eksploatacijos sąnaudų veiksnio – degalų – suvartojimą, padės nustatyti bet kokiį neefektyvvų jų naudojimą. Apsiginklavę išsamiomis žiniomis ir aiškiomis įžvalgomis apie mašinų parką ar konkrečioią mašiną, su šia ataskaita lengvai nustatysite, ko būtina imtis efektyvumui padidinti.

Paruošta naudoti analizė

Sutaupykite laiko ir pinigų naudodamiesi lengvai suprantama ataskaita, pateikiama jums paprastu formatu, ir nevarkite su sudėtingais duomenų rinkiniais. Nuolat sekite informaciją apie savo mašinos degalų sąnaudas, panaudojimo lygį ir per didelę tuščiosios eigos trukmę, kad užtikrintumėte efektyvesnį jos darbą.

Pasiekite savo tikslus

Jūs, kartu su savo įgaliotuoju atstovu, nustatote ataskaitos struktūrą atsižvelgdami į savo organizacijos poreikius ir konkrečias dominančias sritis. Taip galite užtikrinti, kad tikrai pasieksite numatytus tikslus. Paprasčiausiai prisitaikykite šią ataskaitą pagal savo poreikius pasirinkdami iki aštuonių galimų tikslų. Taip pat galite įtraukti už litrą degalų mokamą kainą, kad galėtumėte prognozuoti galimas išlaidas ir ekonomiją.

Kaip tai veikia
  • CareTrack fiksuoja mašinos duomenis.
  • Ši „Volvo“ sistema naudoja iš anksto nustatytus algoritmus informacijai rinkti ir paversti į lengvai skaitomą pdf formato ataskaitą, kurią reguliariai siunčia tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę. Duomenis taip pat galima gauti excel ir csv formatais, jeigu norėtumėte atlikti papildomą jų analizę.

Daugiau pasiūlymų

„Insight reports“ analitinės ataskaitos

Telematikos duomenys gali būti veiksmingas būdas pagerinti jūsų mašinų parko efektyvumą ir naudingojo darbo trukmę, tačiau dėl per didelio duomenų srauto gali būti sunku pasiekti tikrai svarbią informaciją. Štai čia ir padeda Degalų naudojimo efektyvumo ataskaita iš mūsų „Insight reports“ analitinių ataskaitų komplekto. Mūsų dinamiška sistema surenka duomenis į lengvai suprantamų, iš anksto nustatytų ataskaitų rinkinį, padėsiantį jums priimti pagrįstus sprendimus ir greitai imtis reikiamų veiksmų. Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite visą siūlomų produktų asortimentą, įskaitant specialiai pritaikytas ataskaitas apie mašinos būklę ir produktyvumą. 

Produktyvumo ataskaita
Pilnas paketas

Privalumai aiškūs, tačiau reikia patarimų, kaip idėjas pritaikyti praktikoje? „Volvo“ įgaliotasis atstovas padės jums sukurti planą, kaip padidinti veiklos efektyvumą ilguoju laikotarpiu.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis