volvo padargas ekskavatoriui excav

Ratinių ekskavatorių padargai

Hidrauliniai plaktai

Jokių ribų

„Volvo“ hidrauliniai plaktai puikiai dera su jūsų „Volvo“ ratiniu ekskavatoriumi ir užtikrina nuolatinę trupinimo galią bei našumą - smūgis po smūgio. Tvirtos konstrukcijos, įvairių, konkrečiai paskirčiai pritaikytų, darbinių antgalių ir plakto konfigūracijų, „Volvo“ hidrauliniai plaktai paruošti patiems sudėtingiausiems projektams.

Pasitarkite su vietiniu „Volvo“ įgaliotuoju atstovu apie jūsų mašinos sąsajai tinkamus užrakto variantus.

HB14 tylioji versija

„Volvo“ hidrauliniai trupintuvai pritaikyti darniai dirbti su jūsų „Volvo“ ekskavatoriumi ir kiekviename smūgyje užtikrina jums reikalingą pastovią trupinimo galią ir našumą.

Tiekiama: EWR150E, EWR130E

Išsamiai

HB15 tylioji versija

Tvirtos konstrukcijos ir galintys naudoti įvairias, konkrečiai jūsų sričiai pritaikytas darbinių įrankių ir trupintuvo konfigūracijas, „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai pasirengę patiems sudėtingiausiems projektams.

Tiekiama: EWR150E

Išsamiai

HB18 tylioji versija

Kokia bebūtų užduotis, „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai pritaikyti užtikrinti įspūdingus rezultatus, tuo pat metu sumažindami degalų sąnaudas ir mašinai tenkantį krūvį.

Tiekiama: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Išsamiai

HB21 tylioji versija

Dviejų greičių valdymas ir platus darbinių įrankių asortimentas reiškia, kad „Volvo“ hidrauliniai trupintuvai užtikrina lankstumą ir specialiai pritaikytą sprendimą kiekvienai naudojimo sričiai.

Tiekiama: EW220E

Išsamiai

HB22 tylioji versija

Kadangi sukurtas sunkiam darbui, su „Volvo“ hidrauliniu trupintuvu ilgiau galėsite galite imtis sunkiausių darbų ir išlaikyti geresnį produktyvumą.

Tiekiama: EW220E

Išsamiai
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite