Kuo skiriasi „CareTrack“ ir ACTIVE CARE?

„Volvo CE“ siūlo du būdus, kaip sekti mašinos būklę ir darbines charakteristikas – „Care Track“ ir ACTIVE CARE. Tačiau kuo skiriasi šios dvi paslaugos ir kurią iš jų pasirinkti Jūsų verslui?

„Volvo CareTrack“ – tai telematinė sistema, renkanti mašinos duomenis ir įspėjanti klientą pateikdama atitinkamus įspėjimo kodus, o taip pat turinti internetinį portalą, kad klientai galėtų giliau išanalizuoti savo mašinų parko duomenis.

„Volvo CE“ dabar siūlo ir ACTIVE CARE – 24/7/365 režimo mašinų stebėsenos ir savaitinių mašinos panaudojimo ataskaitų teikimo paslaugą, besiremiančią „CareTrack“ duomenimis. Kitaip tariant, klientai negali naudotis ACTIVE CARE neturėdami „CareTrack“.

„Esminis skirtumas tas, kad su ACTIVE CARE „Volvo“ naudingosios darbo trukmės centro (angl. Uptime Center) personalas tvarko gaunamus duomenis kliento labui, teikdamas nuotolinę diagnostiką ir identifikuodamas galimas problemas dar prieš joms atsirandant. Taip klientas gali geriau pasinaudoti šių duomenų teikiama informacija,“ – paaiškina produktų palaikymo direktorius Aramas Ibrahimas.

Mašinos stebėsena ir atvejų valdymas

Su „CareTrack“ klientas įspėjamas apie kiekvieną mašinos išleistą gedimo kodą, neatsižvelgdama į tai, kritinis jis ar ne, o tada patys klientai gali susisiekti su įgaliotuoju atstovu ir pateikti jam įspėjimo informaciją bei stebėti progresą.

ACTIVE CARE nukelia nuo kliento pečių stebėsenos ir pradinės diagnostikos rūpesčius ir prisiima juos sau, o klientui pranešama tik tuomet, kai būtina imtis kokių nors konkrečių veiksmų. „Volvo“ patentuotoji atvejų tvarkymo sistema aiškinasi gedimų kodus ir ieško galimų priežasčių, pateikia rekomenduojamus sprendimus ir galimas nereagavimo pasekmes. Kiekvienas atvejis kliento vardu sekamas nuo įspėjimo užregistravimo momento iki pat jo išsprendimo, o įgaliotasis atstovas informuojamas apie kiekvieną padarytą žingsnį.

„Žvelgiant iš kliento pozicijos, kartu su galiotuoju atstovu problemos išsprendžiamos veiksmingai ir sklandžiai dar iki tol, kol ima grėsti rimtais nemalonumais. Tokiu būdu mašinos visada išlieka parengtos darbui,“ – sako p. Ibrahimas.

Ataskaitos apie mašinų parką

Su „CareTrack“ klientas turi prisijungti prie internetinio portalo, kad rankiniu būdu pasiimtų mašinų parko duomenis ir sugeneruotų ataskaitas. Tai jie gali daryti kaip nori – dažniau arba rečiau.

ACTIVE CARE abonentams „Volvo“ automatiškai generuoja savaitines mašinų parko ataskaitas su lengvai suprantamomis suvestinėmis, o taip pat atskirų mašinų statistinius duomenis apie jų panaudojimą ar netinkamo naudojimo pavyzdžius. Tai suteikia mašinų parkų valdytojams galimybę priimti reikiamus sprendimus, kurie padidina darbo našumą ir sumažina išlaidas.

Tai kuri paslauga geriausiai tinka man?

„Telematika gali padidinti mašinų parkų panaudojimo efektyvumą ir pelningumą, o jūs galėsite maksimaliai išnaudoti šią galimybę, jeigu prisijungsite prie ACTIVE CARE paslaugos. Šių „Volvo“ siūlomų paslaugų pasirinkimas iš tikrųjų priklauso nuo tuo, kiek laiko vadovas nori skirti duomenų analizei ir ar klientas turi galimybę nustatyti problemas prieš joms virstant mašinų darbą stabdančiais gedimais,“ – užbaigia p. Ibrahimas.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com