Kaip parengti Jūsų ekskavatorių pavasariui

Šiaurės pusrutulyje jau visai netrukus ateis šiltesni orai, o tuo pačiu ir įtemptas rangos darbų grafikas. Štai keletas patarimų, kaip kuo geriau paruošti jūsų ekskavatorių naujajam sezonui.

· Skysčiai, filtrai ir tepalai

Patikrinkite hidraulinės alyvos lygius, o taip pat alyvos lygius sukimosi ir važiavimo pavarų dėžėse. Pripildykite iki reikiamo lygio. Išleiskite vandenį iš vandens skirtuvo.

· Sandarikliai

Pažiūrėkite, ar nėra leidžiančių arba pažeistų sandariklių. Jeigu reikia, juos pakeiskite. Niekada nebandykite iš naujo užsandarinti tų pačių.

· Važiuoklė

Išvalykite važiuoklę, kad ant jos neliktų šiukšlių ir pašalinių medžiagų, sureguliuokite įtempimą. Patikrinkite, ar nėra atsipalaidavusių vikšrų padų ir, jeigu reikia, pataisykite. Patikrinkite, ar nėra alyvos protėkių iš viršutinių ir apatinių ritinėlių.

· Strėlė ir ranka

Patikrinkite atstumus iš šonų ir, jeigu reikia, susisiekite su „Volvo“ įgaliotuoju atstovu.

· Variklis

Patikrinkite, ar niekur neprateka degalai. Jeigu taip, kreipkitės pagalbos į „Volvo“ įgaliotąjį atstovą.

· Akumuliatorius

Net jeigu žiemai išėmėte akumuliatorių, patikrinkite jo gnybtus ir išvadus, jeigu reikia – nuvalykite. Jeigu akumuliatorius išimtas, prijunkite įkroviklį.

· Kabina

Ten kur įmanoma, nuvarykite mašiną į šiltą laikymo patalpą, kad ištirptų susidaręs ledas. Sniegą nuvalykite šepečiu arba nupūskite suslėgtu oru. Negrandykite jo kastuvu, nes galite pažeisti dažų dangą. Kruopščiai išvalykite kabinos vidų ir pakeiskite jos oro filtrus. Tai padės apsaugoti mašinos elektroniką, o kabinos aplinka taps malonesnė ir patogesnė operatoriui.

· Papildomosios funkcijos

Patikrinkite, ar tinkamai veikia žibintai, langų valytuvai, šildytuvas ir oro kondicionierius, ką reikia – suremontuokite.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com