6 priežastys naudoti „Volvo Dig Assist“

„Dig Assist“ – „Volvo Construction Equipment“ siūloma ekskavatoriaus valdymo sistema – siūlo operatoriams ir įmonių savininkams daugybę privalumų, nes padeda padidinti darbo saugą ir našumą, o taip pat sumažinti veiklos išlaidas.

Statybos įrangoje vis plačiau naudojamos aukštosios technologijos, kiekvienais metais mašinose metais įdiegiama vis naujų našumo didinimo funkcijų ir pasirinkimo galimybių. Šiandien aukšto technologinio lygio jutikliai gali realiuoju laiku perduoti kabinoje sėdinčiam operatoriui tikslią informacija apie mašinos judesius ir pateikti ją „Volvo Co-Pilot“ ekrane.

Daugelis ekskavatorių operatorių dabar jau nebegalėtų įsivaizduoti darbo be „Volvo Dig Assist“ mašinos valdymo sistemos, kadangi ji padeda darbus atlikti saugiai, tiksliai ir tik per nedidelę dalį anksčiau reikalingo laiko. Štai tik šešios iš daugelio priežasčių, kodėl verta į ją investuoti.

1. Ji leidžia pasiekti didesnį griovių ir tranšėjų kasimo tikslumą

„Volvo Co-Pilot“ su „Dig Assist“ leidžia operatoriui per kelias minutes įvesti netgi pačių sudėtingiausių tranšėjų specifikacijas, įskaitant nuolydžius ir kelių lygių profilius. Po to virtuali orientavimo linija padeda operatoriui nenukrypti. Todėl nebereikia daugumos įprastų parengiamųjų darbų ir leidžia operatoriui darbą užbaigti greitai ir tiksliai.

2. Supaprastėja sudėtingų formų kasimas

Kai kuriuose darbuose, pvz., tranšėjų arba pamatų kasime, iškasimo konfigūracijos yra sudėtingesnės. „Volvo Dig Assist“ sistema suteikia operatoriams galimybę tiesiai iš kabinos nusibraižyti paprastas 3D formas (pvz., pakopinė tranšėjos kelių lygmenų požeminių komunikacijų klojimui) arba netgi pasirinkti iš bibliotekos jau parengtas formas, kurias gali modifikuoti pagal konkrečios užduoties reikalavimus. Tai sutaupo laiko ir pinigų, nes gali nebereikėti papildomų prižiūrėtojų ir matavimų.

3. Dirbama saugesnėje aplinkoje

„Volvo Dig Assist“ duoda vaizdinius ir garsinius įspėjimus, leidžiančius išvengti darbų vietoje esančių kliūčių. Operatoriai tiesiog nustato gylį, iki kurio gali kasti neužkabindami komunikacijų linijų, arba maksimalų aukštį, iki kurio gali ištiesti ekskavatoriaus ranką nesiekdami elektros linijų, ir įspėjami, jeigu pernelyg priartėja. Šie parametrai labai padeda operatoriams išvengti incidentų.

4. Sumažėja darbo sąnaudos

Sutrumpinus laiką, praleidžiamą tikrinant ir pertikrinant gylių ir nuolydžių tikslumą kasimo vietoje arba žymint darbų vietą kuoleliais, atsilaisvinę komandos nariai tuo metu gali atlikti kitus darbus. Tai padidina efektyvumą ir produktyvumą visoje darbų vietoje.

Dar daugiau, operatoriai nešvaisto laiko tranšėjos perkasimui ar taisymui. Tai reiškia, kad jie gali daug greičiau pabaigti atliekamus darbus ir imtis kitų užduočių. Bendrai paėmus, dėl to sumažėja darbo sąnaudas darbų vietoje, sutrumpėja jų atlikimo laikas ir tuo pačiu sunaudojama mažiau degalų.

5. Įgaunamas konkurencinis pranašumas

Naudojimasis tokia kaip „Dig Assist“ mašinos valdymo sistema leidžia rangovams dirbti įvairiose, pvz., labai tamsiose aplinkose, tokiose kaip gilios tranšėjos ir grioviai, kur kitiems ekskavatoriams gali kilti sunkumų. Operatoriai gali įvesti atliekamų darbų kasimo profilius ir realiuoju laiku ekrane matyti kaušo padėtį.

6. Operatoriai naujokai virsta ekspertais

Su „Dig Assist“ nauji operatoriai nebeatrodys tokie nepatyrę. Naudotis šia sistema paprastai kaip planšetiniu kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu, išmokti neprireikia nei dviejų minučių. „Dig Assist“ yra ir puiki mokymo priemonė, kadangi operatoriams nebereikia nerimauti dėl galimų klaidų, nes pagal gaunamą vaizdinę informaciją mato, ar tiksliai dirba. Laikui bėgant, šis realiuoju laiku gaunamas atgalinis ryšys padeda net ir labai kvalifikuotiems operatoriams dar patobulinti savo įgūdžius.

„Volvo Dig Assist“

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com