3 TCO mažinimo priemonės, apie kurias turėtų žinoti kiekvienas „Volvo“ klientas.

Bendrosios eksploatacijos sąnaudos priklauso toli gražu ne vien nuo mašinos konstrukcijos ir kokybės. Didžiulę įtaką pelningumui daro tinkamas jos išnaudojimas ir taisyklingas darbas. Čia nurodytos trys visiems „Volvo“ klientams prieinamos priemonės, padėsiančios jiems smarkiai sumažinti savo veiklos išlaidas.

1. „Insight reports“ ataskaitos

„Volvo“ „Insight Reports“ analitinės ataskaitos, kurios susideda iš Degalų naudojimo efektyvumo, Būklės ir Suvestinių ataskaitų, leidžia lengvai perprasti sudėtingus telematikos duomenis ir padeda klientams realiai pasinaudoti šia informacija mažinant savo bendrąsias eksploatacijos sąnaudas (TCO). Rengiamos atskiroms mašinoms arba visam mašinų parkui, šios ataskaitos pateikia apžvalgą apie degalų suvartojimą, mašinos išnaudojimą, mašinoje suveikusias įspėjamuosius signalus ir veiksmus dirbant. Klientai gali iš karto matyti, kokią grąžą gauna iš savo mašinų, ir pasinaudodami šiomis įžvalgomis numatyti konkrečius veiksmus, kaip pagerinti situaciją.

„SiteSim“

2. „SiteSim“

„SiteSim“ apskaičiuoja optimalią kliento darbų vietos organizaciją, kad iki minimumo sumažėtų laiką švaistantis laukimas arba mašinų veikimas tuščiąja eiga, ir tuo pačiu būtų užtikrintos kaip įmanoma mažesnės bendrosios eksploatacijos sąnaudos. Įvedus medžiagos tipą, atstumą nuo pakrovimo iki išvertimo vietos ir darbų vietos topografiją (sudaryta pagal dronu atliktus 3D matavimus ir nuotraukas), „Volvo CE“ gali parekomenduoti optimalų mašinų skaičių ir jų krovumą, o taip pat rekomenduoti operatoriams idealius maršrutus, kuriais jie turėtų važiuoti atsižvelgiant į tikslinį tonažą per valandą bei numatytas išlaidas vienai tonai. Toks kaip šis darbų vietų studijavimas kasybos pramonėje yra įprastas dalykas, tačiau „Volvo CE“ yra vienintelė, galinti pasiūlyti visaverčius modelius ir mažoms bei vidutinio dydžio darbų vietoms.

Simuliatoriai

3. Operatorių mokymai

„Volvo CE“ ir jos įgaliotieji atstovai siūlo savo klientams įvairių mokymų sprendimų, skirtų užtikrinti, kad jų operatoriai dirbtų saugiausiu, efektyviausiu ir našiausiu įmanomu būdu. Šie mokymai bus naudingi netgi patyrusiems operatoriams, nes išmokys juos maksimaliai išnaudoti visas naujausias „Volvo“ mašinų funkcijas. Į savo darbuotojus investuojantys klientai labai greitai su kaupu susigrąžins savo investuotus pinigus, kadangi sumažės degalų suvartojimas, padidės darbo našumas ir sumažės techninės priežiūros išlaidos. Po to sutaupyti pinigai tiesiogiai didina jūsų pelną.

Kaip maksimaliai padidinti pelningumą

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com