Keturi būdai, kaip operatorių mokymai gali sumažinti TCO

Nuo operatorių kvalifikacijos labai priklauso bendrosios eksploatacijos sąnaudos (TCO). Į savo darbuotojus investuojantys klientai ilguoju laikotarpiu gaus milžiniškos naudos, kadangi padės jiems maksimaliai efektyviai išnaudoti savo mašinas. Štai keturi pagrindiniai būdai, kaip operatorių mokymai gali ženkliai paveikti bendrą veiklos rezultatą.

1. Mažiau išleisti degalams

Nepatyrę operatoriai, kurie visą laiką iki dugno spaudžia akceleratoriaus pedalą ir kurių mašinos juda staigiais ar trūkčiojančiais judesiais, bereikalingai sunaudos labai daug degalų. Degalai atsieina nepigiai ir per ilgesnį laiką šios papildomos išlaidos susidės į įspūdingą pinigų sumą, iššvaistytą dėl nebūtinų degalų sąnaudų. Mokymai padės operatoriams išsiugdyti pojūtį, kiek galios jiems reikia ir tuo pat metu išvengti ratų prasisukimo. Mokymų kursas, pvz., Eko operatorių mokymai (angl. EcoOperator Training), bus naudingas netgi patyrusiems operatoriams, nes padės jų dalyviams išmokti racionaliausiai planuoti savo darbą ir maksimaliai išnaudoti visas naujausias efektyvumo didinimo funkcijas, siūlomas naujose „Volvo“ mašinose. Ši investicija labai greitai atsiperka. Po to visi dėl mažesnių degalų sąnaudų sutaupyti pinigai tiesiog padidina jūsų pelną.

2. Sumažinti techninės priežiūros išlaidas

Greta degalų švaistymo, per didelės variklio apsukos, staigūs trūkčiojantys judesiai arba mašinos perkrovimas sukels bereikalingą mašinos dėvėjimąsi ir sutrumpins jos dalių naudojimo trukmę. Nepakankamai parengti operatoriai gali netgi atlikinėti pavojingus judesius ar imtis darbų, kuriems mašina nepritaikyta, ir taip padaryti daug kainuojančios žalos. Operatorių mokymai paskatins juos dirbti mašina sklandžiai, atsargiai ir atsakingai, ir tai žymiai sumažins techninės priežiūros išlaidas ilguoju laikotarpiu.

3. Vengti brangiai kainuojančių avarijų

Avarijos – tai bet kurio kliento košmaras. Net jeigu nenukenčia nei operatorius, nei aplink darbų vietą esantys žmonės, dėl avarijų vis tiek susidaro neplanuotos mašinų prastovos, kol tiriamos avarijos priežastys ir taisoma patirta žala. Prarastas darbo laikas ir remonto išlaidos kaip niekas kitas mažina pelną. „Volvo“ įsipareigojusi užtikrinti savo mašinų saugumą ir įrengia jose daug darbo saugą gerinančių ypatybių bei funkcijų, tačiau negali garantuoti, kad jos bus tinkamai naudojamos. Mokymai padės operatoriams daugiau išmanyti apie saugumą, kas leis užtikrinti, kad mašiną jie visada naudos tinkamai ir atsakingai, ir tuo pat metu stebėti kitus darbų vietoms esančius žmones ir mašinas. Saugus darbas – patikima gamyba, dėl ko sumažėja patiriamos TCO.

4. Padidinti gamybos apimtis

Operatoriaus turimi įgūdžiai labai smarkiai lemia, kiek darbo jie sugebės padaryti per pamainą. Efektyviai savo darbo planuojantys operatoriai dirba tiksliais judesiais ir pasiekia optimalius pakrovimo arba užpildymo lygius, ir tokiu būdu sutaupo daug laiko. Operatorių įgūdžių tobulinimas labai padidins jų darbo našumą, o juk kuo daugiau pagaminate – tuo daugiau uždirbate.

„Volvo“ simuliatoriai

Kaip maksimaliai padidinti pelningumą