Tam tikrose „Volvo“ mašinose „CareTrack“ dabar įtraukta į standartinės įrangos komplektą

Siekdama padidinti klientų produktyvumą ir jų veiklos pelningumą, „Volvo CE“ dabar siūlo savo telematinę sistemą „CareTrack“, kuri tam tikruose mini ekskavatorių ir ratinių mini krautuvų modeliuose Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje montuojama kaip standartinė įranga, kartu su trijų metų šios paslaugos prenumerata.

„Volvo CE“ malonu pranešti, kad nuo šiol montuos „CareTrack“ kaip standartinę įrangą 5 tonų ir didesniuose mini ekskavatoriuose, o taip pat ratiniuose mini krautuvuose EMEA regione.

Klientai trejus metus visiškai nemokamai turės prieigą prie planavimo ir sekimo, darbo valandų per dieną skaičiavimo ir mašinos priežiūros valdymo funkcijų.

Kai kuriuose modeliuose klientai netgi turės galimybę gauti labiau išplėstinius eksploatacijos duomenis, pvz., apie degalų suvartojimą ir jų panaudojimo efektyvumą.

Kadangi vis daugėja prie „ CareTrack“ sistemos prijungiamų kompaktiškųjų mašinų, „Volvo CE“ tikisi išplėsti specialiai kompaktiškoms mašinoms skirtų paslaugų asortimentą. Pavyzdžiui, viena iš ambicijų yra pasiūlyti unikalias kompaktiškoms mašinoms pritaikytas ataskaitas.

„Gyvename glaudžiai susietame pasaulyje ir dar nebuvo tinkamesnio momento imti tikrai efektyviai naudoti gaunamus duomenis,“ – sako Ivona Baldyga, Produktyvumo ir efektyvumo didinimo paslaugų vadovė „Volvo CE“ EMEA regione. „Prijungdami mašinas – kompaktiškąsias ar kitokias – galime padėti klientams pasiekti didesnį veiklos efektyvumą, ilgesnę naudingojo darbo trukmę, o tuo pačiu ir didesnį pelningumą.“

Įrangos nuomos sektoriaus pripažinimas

Kiek anksčiau šiais metais „Volvo CE“ gavo ERA Techninio komiteto apdovanojimas įrangos nuomos sektoriaus renginyje „2019 European Rental Awards“ (ERA) Madride už jos „nuolatinį įsipareigojimą tenkinti Europos įrangos nuomos sektoriaus poreikius ir reikalavimus.“

Šio sektoriaus išreikštas pripažinimas paskatino „Volvo CE“ dėti dar daugiau pastangų gerinant kompaktiškųjų mašinų prijungiamumą ir ryšį, kad galėtų įgyvendinti savo ambicijas tapti mėgstamiausiu klientų pasirinkimu pagal užtikrinamą naudingojo darbo trukmę, bendrąsias eksploatacijos sąnaudas (TCO) ir saugą.

Sprendimas daugelyje kompaktiškųjų mašinų modelių kaip standartinę įrangą siūlyti trijų metų nemokamą prieigą prie „CareTrack“ – tai tik vienas šio įsipareigojimo pavyzdžių.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Anne Bast

VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Sales Region EMEA (Europe - Middle East - Africa)
Tel: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener

SE10
London
Tel: +44 207 923 5863
E-mail: hannah.kitchener@se10.com