Atnaujinta „Volvo“ „Load Assist" pagalba padidina našumą

Bendrovė „Volvo Construction Equipment“ pakėlė patikimų ratinių krautuvų technologijų kartelę sukurdama naujausią „Load Assist“ atnaujinimą, leidžiantį gauti tikslius krovos duomenis su +/- 1 procento paklaida.

Bendrovė „Volvo Construction Equipment“ plečia naujoviškų paslaugų spektrą atnaujindama „Load Assist“ sprendimą, skirtą „Volvo“ L110H–L260H ratiniams krautuvams. Krovinio svėrimo sprendimo variklis – revoliucinis „Volvo Co Pilot“ ekranas kabinoje. Operatorius, naudodamasis šiuo 10 colių jutikliniu ekranu, turi galimybę naudotis „On Board Weighing“ svėrimo programa. „Load Assist“ teikia vilčių padidinti operatoriaus našumą ir darbo vietos rezultatus, realiuoju laiku operatoriui teikdama informaciją apie krovinį.
Užkirsdama kelią nepakankam pakrovimui arba perkrovai – tuo pačiu papildomam mašinos nusidėvėjimui ar gresiančioms baudoms – „On Board Weighing“ programa leidžia ratiniams krautuvams dirbti didžiausiu našumu, išvengiant papildomo svėrimo ir laukimo. Sistema nuskaito visą informaciją apie krovinį iš slėgio ir padėties jutiklių, o tada pateikia juos „Volvo Co Pilot“ ekrane. Tai leidžia realiuoju laiku stebėti kaušo apkrovą +/- 1 % tikslumu.

Pasiruošt, dėmesio, kelti!

Atnaujinta sistema yra skirta operatoriaus darbui palengvinti – pradedant nuo nulinio svorio kalibravimo proceso, kurio metu operatoriui nurodymai teikiami per „Volvo Co Pilot“. Kai kalibravimas baigiamas, operatorius gali sparčiai ir paprastai parengti projektus pasirinkdamas kliento pavadinimą, darbo užsakymo numerį, tikslinį svorį tonomis ir medžiagos tipą. Pasirinkite vieną iš dviejų darbo režimų: Projekto režimą (Project mode), kai norite kontroliuoti bendrą daugelio savivarčių pervežtą krovinį, arba Ciklo režimą (Trip mode), idealiai tinkantį paskiriems savivarčiams, trupintuvams ir kitokiai stacionariai įrangai aptarnauti.

Kol operacija vykdoma, operatorius gali stebėti krovimo procesą realiuoju laiku. Dinaminė sistema pasveria kaušą važiuojant, tad darbo procesas vyksta sklandžiai ir be pertrūkių. Spalvoti stulpeliai padeda operatoriui suvokti krautuvo kauše esančios medžiagos svorį, jau pakrautos medžiagos svorį ir svorį, kurį dar reikės pakrauti, o piktogramos padeda suprasti, kodėl svoris nebuvo tinkamai užfiksuotas.

„Volvo“ statybų įrangos svėrimo pagalbininkas

Optimizuota darbui su kaušu – įskaitant aukšto vertimo ir šoninio vertimo kaušus – sistema sutiekia dalinio iškrovimo galimybę. Tinkamai išpilti paskutinį reiso kaušą lengva naudojantis dalinio išpylimo galimybe, kuri per "Volvo Co Pilot" realiuoju laiku rodo medžiagos likutį kauše. Pasirinkite vieną iš dviejų režimų: vieną išpylimui į krūvą, o kitą išpylimui į savivartį.

Be to, kad darbas supaprastėja, bortinė svėrimo sistema padeda užtikrinti darbo vietos saugumą. Įspėjimu, kurį galima pasirinkti, operatorius informuojamas, kai viršijamos iš anksto nustatytos krovimo ribos. Priklausomai nuo pasirinktų funkcijų derinio, įjungus krautuvo atbulinę pavarą galinio vaizdo kamera įsijungia automatiškai, ir tame pačiame ekrane galinis vaizdas gali būti pateikiamas kartu su informacija apie krovinį Jūsų papildomam saugumui, kai kurios funkcijos yra išjungiamos, kai greitis viršija 10 km/h (6 mph).

Dirbkite be nuovargio - ir be laidų.

16 GB „Volvo Co Pilot“ atmintis leidžia įrašyti beveik neribotą kiekį informacijos apie padargus, darbo užduotis, tikslus, medžiagas ir klientus. „Volvo“ statybų įrangos svėrimo pagalbininkasKad duomenis apie krovinį būtų galima visapusiškai tvarkyti, jie gali būti išsaugoti debesijoje, perkeliami į „Flash“ atmintinę arba išspausdinami. Sistema įkrauna mašinos duomenis į „CareTrack®“ telematikos sistemą ir suteikia nuotolinę prieigą prie mašinos informacijos, pavyzdžiui, apie bendrą apdorotą krovinį; tonas (tonos/svarai), pervežtas su lirtu (galonu) degalų ir ciklų skaičių. Turėdami naujausią informaciją apie mašinos našumą, operatoriai ir savininkai gali surasti papildomas galimybes produktyvumui didinti ir veiklos išlaidoms mažinti.

„Volvo Co Pilot“ pritaikyta lengvai atnaujinti, diegiant programinės įrangos atnaujinimus, papildomas funkcijas ir naujas programas. Kai įdėta SIM kortelė, sistema programinės įrangos atnaujinimus gali gauti nuotoliniu būdu belaidžiu ryšiu. Pastaba: galite tiesiogiai atsisiųsti šio pranešimo žiniasklaidai nuotraukas, spustelėdami čia.