„Volvo“ E serijos vamzdžių klotuvai pakelia našumą, saugą ir universalumą į naujas aukštumas

„Volvo Construction Equipment“ gaminami vamzdžių klotuvai PL3005E su sukimosi funkcija pasižymi didesniu našumu, nes jame ekskavatoriaus konstrukcija apjungta su pažangiais technologiniais sprendimais.

Volvo’s E-series pipelayers lift productivity, safety and versatility to new heights

Vamzdžių klotuvai su sukimosi funkcija yra bene našiausios segmento mašinos, taigi, nenuostabu, kad „Volvo Construction Equipment“ modeliai turi daug pažangiausių našumą ir saugą didinančių funkcijų. Dėl sumanios ekskavatoriaus konstrukcijos, pažangių krovinio valdymo ir telematinių sistemų įspūdingieji vamzdžių klotuvai siūlo neprilygstamą našumą įvairiausiose srityse.

Galėdamas sukioti klotuvą 360° diapazonu, operatorius gali saugiai pasukti antstatą ir lengvai perkelti bei padėti didelius ir sunkius vamzdžius bet kurioje vietoje aplink mašiną. Tai ypač pravartu pakrovimo ir iškrovimo metu, o taip pat tiekiant vamzdžius į vamzdžių lankstymo mašinas. Dėl 55 tonų (120 000 sv.) virtimo apkrovos, sunkios užduotys, pavyzdžiui, tikslus vamzdžių nuleidimas į tranšėją ir jų sujungimai, atliekamos efektyviai ir greitai.

Begalinės vamzdžių išdėstymo galimybės ir unikali vamzdžių klotuvo konstrukcija užtikrina stabilumą ir saugumą dirbant ant nelygaus reljefo ir iki 35° šlaituose. Dėl puikaus stabilumo ir tikslaus hidraulikos veikimo atliekant keletą judesių vienu metu, šie vamzdžių klotuvai su sukimosi funkcija yra puikus pasirinkimas nuleidimo į tranšėjas darbams. Dirbdami šlaituose, nukreipkite strėlę įkalnėn, kad padidintumėte stabilumą ir saugą.

Vos per 2,5 valandos E serijos vamzdžių klotuvą galima paversti įprastu ekskavatoriumi, tuo būdu vietoj vienos mašinos gaunant dvi ir padedant klientams gauti maksimalią naudą iš įdėtų pinigų. Hidraulinė sistema puikiai tinka vamzdžių klojimo ir kasimo darbams vykdyti, taigi, jokioje konfigūracijoje neprarandama galia.

Darbų valdymo vieta

„Volvo“ E serijos vamzdžių klotuvai, pagaminti remiantis dešimtmečiais kaupta inžinerijos patirtimi, suprojektuoti siekiant užtikrinti ir našumą, ir saugą - pradedant nuo „Volvo“ kabinos.

Reguliuojama sėdynė leidžia operatoriui visiškai laisvai pasirinkti patogiausią padėtį. Erdvioje kabinoje su triukšmo ir klimato valdymo funkcijomis išdėstyti patogiai pasiekiami valdymo elementai. Hidrauliniu būdu pakeliama kabina su ROPS saugos sertifikatu suteikia galimybę iš aukšto apžvelgti darbo vietą ir tranšėją. Mašinoje įdiegta išmanioji apkrovos valdymo sistema (LMS) stebi apkrovą ir perspėja operatorių, jei pasiekiamas limitas. Taip užtikrinama optimali sauga ir efektyvumas.

Nedelsdami grįžkite prie darbo

„Volvo“ E serijos vamzdžių klotuvai padidina našumą, saugą ir universalumą

Patvarieji vamzdžių klotuvai buvo projektuojami galvojant ne tik apie našumą: juose apstu funkcijų, mažinančių pažeidimų pavojų ir užtikrinančių maksimalią naudingojo darbo trukmę. Kitaip negu tradiciniai buldozerio tipo vamzdžių klotuvai, „Volvo“ E serijos mašinos gali būti lengvai transportuojamos ant priekabos ar žemagrindės platformos tarp darbo vietų arba po jas, nes nereikia išmontuoti strėlės arba atsvaro.

Siekiant palengvinti techninę priežiūrą, nuotoliniai filtrai atskirti nuo variklio ir radiatoriaus: taip lengviau valyti, be to, reguliarios priežiūros patikros atliekamos greičiau ir sklandžiau. Siekiant stebėti mašinos būklę ir našumą, vamzdžių klotuvuose gali būti diegiama „Volvo“ modernioji telematinė sistema „CareTrack“. Sistema realiu laiku stebi įvairius mašinos duomenis, įskaitant degalų sąnaudas ir variklio veikimo trukmę, ir padeda klientams optimizuoti degalų naudojimo efektyvumą, išvengti neplaninių prastovų ir maksimaliai padidinti investicijų grąžą.

Kaip ir visose kitose „Volvo“ mašinose, E serijos vamzdžių klotuvuose sumontuotos originalios „Volvo“ dalys, o modeliai kruopščiai išbandyti ir patvirtinti kaip atitinkantys aukščiausios kokybės bei ilgaamžiškumo standartus. Prireikus visi „Volvo“ klientai turi prieigą prie techninės pagalbos – „Volvo“ pasaulinio servisų tinklo.

Pagrindinės specifikacijos:

Variklis „Volvo“ D8J

Darbinė masė

kg
sv.
35 030
77 300

Bendroji variklio galia

kW
AG (imp.)
180
241
. . . esant variklio apsukoms aps./min. 1800 

Maks. virtimo apkrova

t
sv.
55
120 000

Nominalus pajėgumas

t
sv.
31
68 000

Std. pagrindinės strėlės ilgis

m
pėd. col.
7.4
24 4

Padidintas pagrindinės strėlės ilgis

m
pėd. col.
9.2
30'4”
Maks. darbinis nuolydis  ° 35