Parodoje „Intermat Paris 2018“ „Volvo“ demonstruoja solidų produktų portfelį klientų sėkmei užtikrinti.

Pasaulio ekonomiką varo didžiulės techninės, socialinės ir klimatinės jėgos. „Volvo Group“ pristato „Intermat“ visą paketą mašinų ir paslaugų, padedančių klientams užtikrinti sėkmingą verslą, taip demonstruodami norą prisidėti prie „Rytojaus statybos“.

Besikeičiančiai visuomenei „Volvo“ siūlo mašinas, paslaugas ir jų platinimo tinklą, padėdama klientams nepaisant vykdomo projekto dydžio. Tai pagrindinė „Volvo“ teminės ekspozicijos „Rytojaus statyba“ žinia „Intermat“ parodoje Paryžiuje, Prancūzijoje.

Visame 4800 m2 ekspozicijos plote patalpose ir lauke „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) demonstruoja naujų ir atnaujintų mašinų gamą – ekskavatorių, ratinių krautuvų, asfalto klotuvų ir volų – kartu su savo pažangiu „Volvo Co-Pilot" jutiklinio ekrano planšetiniu kompiuteriu, valdančiu visas „Volvo Assist“ platformas.

Komplekte su „Volvo" paslaugomis, šios mašinos yra paruoštos užtikrinti klientams sėkmingą verslą. Ir iš tikrųjų, kartu su giminingomis įmonėmis – „Volvo Trucks“, „Volvo Penta“, „Volvo Buses“ ir „Volvo Financial Services“ – „Volvo Group“ unikalumas leidžia bendrovei tapti didžiausių pasaulyje statybų projektų - tokių kaip vykdomas 100 milijardų eurų vertės Paryžiaus infrastruktūros - partnere.

Pritaikytos miesto aplinkai

Atsižvelgdama į vis didėjančią urbanizaciją, „Volvo“ „Intermat Paris“ parodoje demonstruoja tris naujas mažo sukimosi spindulio mašinas: vieną vikšrinę - ECR355ENL, vieną ratinę - EWR170E ir vieną kompaktinės klasės - ECR18E. Šie ekskavatoriai idealiai tinka ribotos erdvės statybų aikštelėms, kartu pasižymėdami „Volvo“ būdingais mažais triukšmo lygiu, degalų vartojimu ir išmetamų teršalų kiekiu.

ECR18E nėra vienintelė kompaktiško dydžio „Intermat“ žvaigždė. Dar vienas „mini“ šviesulys parodoje – „Intermat“ inovacijų apdovanojimo laimėtojas EX2. Šis 100% elektrinis kompaktinio ekskavatoriaus prototipas pasižymi nuline tarša, 10 kartų didesniu efektyvumu, 10 kartų mažesniais triukšmo lygiais ir mažesne bendra nuosavybės kaina lyginant su tradiciniais atitikmenimis. Laikoma, kad tai pirmasis pasaulyje pilnai elektrinio kompaktiško ekskavatoriaus prototipas.

volvo-demonstruoja-solidų-produktų portfelį-klientų-sėkmei-užtikrinti-intermat parodoje-Paryžiuje-2018-02-1920
Didėjanti urbanizacija didina ir specializuotos griovimo ir perdirbimo įrangos paklausą, todėl dalį savo lauko ekspozicijos ploto „Volvo“ skiria šiam sektoriui. Griovimo ir perdirbimo įrangos zonoje, greta kitų mašinų, yra EC380E vikšrinis ekskavatorius, dabar turintis pasirenkamą padidinto siekio strėlę, o taip pat visiškai nauja EW240E MH medžiagų tvarkymui. Būtent šiose srityse „Volvo“ turima kompetencija saugos srityje yra ypatingai didelis privalumas.

Platesnis vibrovolų pasirinkimas

„Volvo“ plečia ir savo siūlomos kelių tiesimo įrangos segmentą. „Intermat“ parodoje „Volvo CE“ pristatys naująjį P6820D asfalto klotuvą su nauja EPM3 elektronine klojimo valdymo sistema ir „Pave Assist“ funkcija, taip pat DD105 asfalto volą, dabar siūlomą su horizontaliai vibruojančiais būgnais. Su šiuo naujausiu gaminiu, „Volvo“ grunto ir asfalto volų asortimentas išsiplėtė kaip niekada anksčiau.

Tarp kitų įsidėmėtinų naujų mašinų „Intermat“ parodoje – L260H ratinis krautuvas Europos rinkai ir patobulintas L180H ratinis krautuvas su visiškai nauju pavaros agregatu.

Užbaigtas „Volvo Co-Pilot“ sistemos funkcijų asortimentas

„Intermat“ yra europinis „Haul Assist“ ir „Dig Assist“ funkcijų debiutas. Tai „Volvo Co-Pilot“ programų rinkinio funkcijos, skirtos padidinti produktyvumą, efektyvumą ir saugumą teikiant atitinkamai šarnyrinių savivarčių ir ekskavatorių operatoriams informaciją realiu laiku į kabinoje esantį ekraną. Naujoji „Haul Assist“ funkcija netgi įtraukia „Volvo“ pasirinktinės bortinių svarstyklių sistemos teikiamą informaciją, kuri padeda kitiems operatoriams ir darbų aikštelės personalui sekti šarnyrinių savivarčių, turinčių „šviesoforo“ tipo sistemą, pakrovimo būseną.

Ši naujausia pagalbos operatoriui funkcija užbaigia „Volvo Co-Pilot“ sistemos funkcijų asortimentą, kurį dabar sudaro „Haul Assist“, „Load Assist“, „Dig Assist“, „Pave Assist“ ir „Compact Assist“ programos. „Volvo Co-Pilot“ sistemos įrengimas visose „Intermat“ demonstruojamose mašinose siunčia aiškią žinutę klientams apie gamintojo pasirengimą per keletą ateinančių mėnesių pateikti mašinas su „Volvo Co-Pilot“.

Pagalbos funkcijos dabar galimos 3D variante

Klientai, priklausomai nuo reikalingo darbų tikslumo lygio, gali užsisakyti 2D pagalbos funkciją, „Infield design“ („Volvo“ sukurta programinė įranga, tarpinis variantas tarp 2D ir 3D), o dabar jau ir 3D funkciją, sukurtą bendradarbiaujant su „Topcon“. Ateityje klientai taip pat galės pasirinkti 3D programinę įrangą, sukurtą bendradarbiaujant su „Trimble“ ir „Leica“.

„Volvo Co-Pilot“ sistema įrengiama gamykloje, tačiau gali būti sumontuota ir į klientų jau turimas „Volvo“ mašinas. Kadangi aparatūra pagaminta „Volvo“ ir pritaikyta „Volvo“ inžinierių, ji patikimai sumontuojama ir jai taikoma „Volvo“ garantija.

Platus gamykloje montuojamų kreipimo-sukimo mechanizmų pasirinkimas

„Volvo CE“ taip pat siūlo gamykloje sumontuotus „Steelwrist“ kreipimo - sukimo mechanizmus 15-ai Europai skirtų ekskavatorių modelių. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, galimi ir kitų prekės ženklų kreipimo - sukimo mechanizmai, tačiau jie nėra montuojami gamykloje.

Naujos naudingosios darbo trukmės paslaugos

Kaip „Volvo“ paslaugų asortimento papildymą „Volvo CE“ „Intermat“ parodoje reklamuoja savo naujas aktyvios stebėsenos (angl. Proactive Monitoring) ir būklės ataskaitų (angl. Health Reports) paslaugas. Naudodami aktyvią stebėseną įgaliotieji atstovai galės aktyviai sekti įspėjimus bei gedimų kodus, siunčiamus kliento mašinos, ir diagnozuoti bet kokias problemas nuotoliniu būdu. Atlikdami preventyvią techninę priežiūrą įgaliotieji atstovai gali padėti sumažinti prastovų trukmę ir remonto išlaidas. Būklės ataskaitos panašiu būdu atlieka mašinos būklės diagnostiką, padeda planuoti techninės priežiūros darbus arba atkreipti dėmesį į problemas, kylančias dėl netinkamos įrenginių eksploatacijos arba naudojimo. Tuo tarpu Europos rinkoms „Volvo CE“ pristato naują dviejų metų garantiją dalims.

Grupės stiprybė

„Volvo Group“ įmonės „Volvo Trucks“, „Volvo Penta“ ir „Volvo Financial Services“ „Intermat“ parodoje pristatomos kartu, taip pabrėžiant bendro „Volvo“ grupės pasiūlymo jėgą. „Volvo Trucks“, kurdama kelių statybos sunkvežimius glaudžiai bendradarbiauja su „Volvo“ statybinių mašinų gamintojais, o „Volvo Penta“ pramoniniai varikliai kitai darbų atlikimo įrangai supaprastina aptarnavimo darbus. Megaprojektai, kaip antai „Didysis Paryžius“, praktikoje demonstruoja šios partnerystės privalumus ir iliustruoja nuolatinį „Volvo“ pasiryžimą dirbti Prancūzijos rinkoje.

1 pav.: „Volvo“ stendas pavilijone „Intermat Paris 2018“ parodoje
2 pav.: „Volvo“ lauko stendas „Intermat Paris 2018“ parodoje