„Volvo CE“ išleidžia 100 tonų vienarėmį savivartį.

Naujasis „Volvo Construction Equipment“ sukurtas 95 t (100 tonų) R100E taps rimtu žaidėju kasybos ir karjerų eksploatavimo sektoriuose, nes jo konstrukcija buvo kuriama siekiant kuo mažesnių bendrųjų eksploatacijos sąnaudų.

Dydžiu ir keliamąja galia didžiausias įmonės produktas, naujasis „Volvo Construction Equipment“ R100E vienarėmis savivartis sumažins klientų veiklos išlaidas, užtikrindamas optimalų produktyvumą, naudingojo darbo trukmę ir operatoriaus komfortą.

Šis novatoriškas modelis sukurtas remiantis gilia patirtimi ir žiniomis, kaupiamomis jau nuo 1919 metų. Jau beveik 70 metų „Volvo CE“ priklausanti gamykla Motherwell'yje kuria, gamina ir parduoda vienarėmius savivarčius. Jokia kita mašina neprilygsta R100E – sukurtai remiantis beveik šimtą metų kaupta inžinerijos patirtimi.

Pervežkite daugiau – uždirbkite daugiau


Volvo Rigid Hauler R100E T2Galinti vežti 100t/95-tonų naudingąjį krovinį, naujausia „Volvo“ siūlomų mašinų parko žvaigždė leis operatoriams greičiau įvykdyti gamybos užduotis. Sukurtą našiam darbui R100E varo puikus 783 kW (1075 AG) galios variklis. Kombinuota pavaros sistema užtikrina didelį sukimo momentą, lygių neturinčias traukos charakteristikas, geriausią klasėje ratų, bei optimalią bendrąją trauką. Pavaros sistema bei mašinos sukimo momentas valdomi naujosios „Volvo Dynamic Shift Control“ dinaminės kontrolės sistemos, kuri automatiškai, pagal darbo vietos ir važiavimo sąlygas parenka pavarų perjungimo momentus.

R100E skirtas visoms atvirosios kasybos ir karjerų eksploatavimo sritims, kuriose kritiškai svarbios veiklos išlaidos. Su R100E klientai gali tikėtis mažesnės pervežimo savikainos, nes jo 60,4 m3 talpos V formos kėbulas užtikrina optimalų krovinio pasiskirstymą ir iki minimalų neišpiltos medžiagos likutį. Pramonėje priimta krovinio profilio politika leidžia operatoriui nuolat pasiekti vidutinį naudingąjį krovinį (95 t), o greito kėbulo išvertimo sistema užtikrina trumpesnius pervežimo ciklus ir nuolatinį našų darbą.

„Volvo“ pasitiki savo vienarėmio savivarčio su išmaniomis stebėjimo sistemomis didele keliamąja galia ir vežimo greičiu. Pasirinktinė bortinė svėrimo sistema (OBW) – tai integruota sistema, užtikrinanti, kad mašina veš optimalų saugaus svorio naudingąjį krovinį ir dar labiau padės gerinti produktyvumą bei mažinti veiklos išlaidas. Tai atlieka išoriniai slėgio jutikliai, stebintys ir perduodantys mašinos duomenis į ekraną kabinoje. Mašinos informaciją galima sekti ne vien realiuoju laiku kabinos ekrane, bet ir nuotoliniu būdu per „Volvo“ CareTrack® telematinę sistemą, kad operatoriai ir mašinų parko vadybininkai galėtų geriau planuoti darbus.

Klientai, besidomintys kaip galėtų padidinti esamų ir būsimų projektų produktyvumą, vietiniam „Volvo“ atstovui padedant gali pasinaudoti „Volvo Site Simulation“ sistema. Ši sistema suteikia klientams vertingos informacijos apie jų mašinas, mašinų parko pasirinkimus ir darbo vietos konfigūraciją, padėdama jiems maksimaliai padidinti produktyvumą ir geriau valdyti eksploatacijos sąnaudas ir veiklos išlaidas.

Patvari konstrukcija


Patikima mašinos konstrukcija lemia ilgesnę naudingojo darbo trukmę ir didesnį našumą, pagerinta jos komponentų apsauga ir pratęstas jų ilgaamžiškumas padeda padidinti intervalus tarp planinės techninės priežiūros darbų.

Pasižymintis itin geru stabilumu, R100E yra puikiai valdomas net ir sudėtingiausiose vietovėse. Žemas tvirtojo savivarčio svorio centras, meistriška kėbulo bei važiuoklės konstrukvžcija puikiai dera su priekine nepriklausoma McPherson tipo pakaba su apatinėmis svirtimis ir nauja, pastangų nereikalaujančia vairavimo sistema. Operatorius lengvai įveiks sudėtingiausius posūkius, nes lengvą ir intuityvų vairavimą ir užtikrina nuotolinis vairo vožtuvas su servovaldymu.Volvo Rigid Hauler R100E T2

R100E ne tik suprojektuotas taip, kad, pasiektų optimalias darbo charakteristikas ir našumą, būtų patogus operatoriui, gerai valdomas ir stabilus, jis padės sumažinti išlaidas remontui. Plati priekinės pakabos konstrukcija skirta sugerti krovinio ir dangos paviršiaus perduodamus smūgius ir apsaugoti gyvybiškai svarbias konstrukcijas. Kruopštus projektavimas matomas ir mašinos rėmo „arklio sprando“ konstrukcijoje, kuri užtikrina lankstumą važiuojant nelygia vietove. Iš uždaro profilio plieninių sijų pagamintas rėmas su pieniniais padidinto tvirtumo liejiniais didžiausių apkrovų vietose sugeria važiuojant patiriamus smūgius. Visos rėmo kiaurymės papildomai apsaugotos įvorėmis. Daug investuota į įvairiapusius rėmo ir kėbulo bandymus, įskaitant ir 60000 naudojimo valandų atitinkantį važiuoklės nuovargio tyrimą. Kėbulas gaminamas iš itin atsparaus smūgiams ir dilimui 400-HBW kietumo plieno, todėl R100E vienarėmis savivartis ilgai išsaugos darbines savybes.

Operatoriaus pasirinkimas


R100E savivartis yra ne tik labai naši mašina, jame akcentuotas ir operatoriaus produktyvumo užtikrinimas – pradedant pagal ROPS/FOPS sertifikuota operatoriaus kabina. Vibracijas ir išorės triukšmą slopinanti kabina yra sumontuota ant viskozinių pagalvių taip užtikrinant geresnę važiavimo kokybę.

Volvo Rigid Hauler R100E T2

Iš operatoriaus sėdynės, sumontuotos kairėje kabinos pusėje, per didelius langus ir mažai nuolaidų priekinį stiklą operatorius mato visą darbo aplinką. Gerą matomumą papildo 360° apžvalgos lauko „Volvo Smart View“ sistema. Ši sistema naudoja keletą ypač plataus apžvalgos kampo išorėje įrengtų vaizdo kamerų, sukuriančių mašinos ir aplink ją esančios darbo vietos bendrąjį vaizdą iš paukščio skrydžio, kuris pateikiamas kabinos ekrane. Šios 360° apžvalgos sistemos nauda neapsiriboja operatoriaus ir darbo vietos personalo saugumo padidinimu; ji taip pat padeda sumažinti susidūrimų su kitais objektais skaičių arba jų išvengti, taip sumažinant mašinos ir padangų apgadinimą, ypač važiuojant atbuline eiga, nes padeda saugiai išvengti ant žemės esančių kliūčių. Sumažinant atsitiktinio mašinos apgadinimo riziką, sumažėja ir remonto išlaidos bei pailgėja naudingojo darbo trukmė.

Visi ekranai ir ergonomiškai išdėstyti pirštais valdomi valdymo elementai lengvai pasiekiami iš reguliuojamos „Volvo“ operatoriaus sėdynės su pneumatine pakaba, kuri lengvai nustatoma pagal operatoriaus fizinius duomenis. Sandarioje kabinoje įrengta ŠVOK sistema, joje pakankamai dėtuvių daiktams, kad kabinoje būtų mažiau netvarkos ir blaškančių elementų.

Kaip ir kitos „Volvo“ mašinos, šis vienarėmis savivartis pagamintas skiriant didelį dėmesį saugumui, ir saugumas atsispindi kiekviename šios našios mašinos elemente. Operatoriaus ir darbo vietoje esančio personalo saugumui visos mašinos sistemos, pvz., avarinio išjungimo jungikliai, yra lengvai pasiekiamos. Transmisijos lėtintuvas ir riedėjimo neutralia pavara lėtintuvas užtikriną saugų mašinos valdymą važiuojant nuokalnėn, o variklio apsauga nuo per didelių apsukų automatiškai sulėtina mašiną iki saugaus darbo ribų.

Lengva tikrinti


Volvo Rigid Hauler R100E T2Potencialioms problemoms laiku aptikti ir siekiant užtikrinti ilgą mašinos eksploatacijos trukmę, būtinos reguliarios techninės apžiūros. R100E kasdienės techninės patikros ir einamieji techninės priežiūros darbai atliekami greitai ir lengvai, naudojantis neslidžiais laipteliais ir saugiais takais, o mašina greitai grąžinama į darbą. Visi techninės priežiūros taškai yra strategiškai sugrupuoti ir pasiekiami nuo žemės ir techninės priežiūros platformos, taip užtikrinant greitą, lengvą ir saugų mašinos techninės priežiūros arba reguliavimo darbų atlikimą, o tiesioginio ratų tvirtinimo per ratlankius sprendimas užtikrina saugų ir greitą jų uždėjimą ir nuėmimą. Kabinoje įrengto patogaus naudoti prietaisų skydelio pateikiamus išsamius diagnostikos duomenis galima greitai analizuoti ir priimti sprendimus. Prietaisų skydelyje operatorius gali greitai patikrinti mašinos būklę ir peržiūrėti sistemos slėgių, temperatūrų, degalų suvartojimo, variklio, transmisijos ir mašinos valdymo bloko diagnostikos duomenis.

R100E taip pat įrengta aukštos kokybės hidraulinio skysčio filtravimo sistema, kurios kiekvienos hidraulinės funkcijos sistemoje yra magnetiniai siurbimo filtrai, o taip pat aukšto slėgio filtravimas vairo, stabdžių siurblio ir galinių stabdžių aušinimo mazguose. Variklyje įrengti pirminio ir smulkaus valymo degalų filtrai, kartu su pažangios technologijos dviejų pakopų alyvos filtravimo sistema pašalina kenksmingus teršalus. Kupinas patikimų funkcijų, užtikrinančių puikią komponentų apsaugą, R100E optimizuoja eksploataciją, pratęsia techninės priežiūros intervalus ir sumažina veiklos išlaidas.

Tais retais atvejais, kai „Volvo“ R100E prireikia daugiau nei paprastų techninės priežiūros patikrų, „Volvo“ specialistai visada pasiruošę padėti ir patarti, jei kreipsitės į bet kurį plataus įgaliotųjų atstovų tinklo narį. Derindama vietos žinias su pasauline kasybos patirtimi, „Volvo“ siūlo visą asortimentą klientams skirtų sprendimų - pvz., telematinės mašinos ataskaitos, „Volvo“ serviso sutartys (VSA) ir išplėstinės garantijos - skirtų didesniam pelningumui per visą naudojimo laiką.

Pagrindiniai techniniai duomenys:

Naudingasis krovinys kg / sv. 95000 / 209,439
Kėbulo talpa, SAE 2:1 kaupas m3 / jard.3 60,4 / 79
Nuosava masė, kg / sv. 69550 / 153,331
Bendroji masė, kg / sv. 164550 / 362,770
Variklis „Cummins“ QST30 CAC (Tier 2 / Stage II)
Maksimali variklio bendroji galia kW / AG 783 / 1,050
... esant variklio apsukoms aps./min. 2100
Maks. SAE J1349 bendrasis sukimo momentas Nm / sv. pėd. 4 631 / 3,416
... esant variklio apsukoms aps./min. 1300
Maksimalus greitis, km/h / myl./val. 50 / 31.1

Pastaba: galite tiesiogiai atsisiųsti šio pranešimo žiniasklaidai nuotraukas spustelėdami čia.