„Volvo CE“ pristato 10 tonų vibrovolą

„Volvo Construction Equipment“ gaminamas dviejų būgnų volas DD105 OSC su nauja osciliacijos technologija gali efektyviai voluoti jautriose vietose, pvz., ant tiltų, virš vamzdžių ir arti gyvenamųjų rajonų.

Volvo asphalt compactor DD105 OSC T4F

„Volvo Construction Equipment“ gaminamas 10 tonų DD105 OSC asfalto volas sukurtas efektyviam darbui, didesniam pelningumui užtikrinti ir degalų suvartojimui, taršai bei triukšmingumui sumažinti.
Dėl „Volvo“ osciliacijos technologijos, eliminuojančios vertikalias vibracijas, ir sukuriamų nekenksmingų judesių DD105 OSC pasižymi labai geromis sutankinimo charakteristikomis. Tai sukelia mažiau įtempimų aplinkiniuose paviršiuose, tad voluoti galima jautresnėse asfaltavimui vietose, pvz., ant tiltų, virš vamzdžių ir arti gyvenamųjų rajonų.
Su 1 680 mm (66,1 col.) pločio būgnu ir grūdinto, dilimui atsparaus plieno lydinio apvalkalu, DD105 OSC volas varomas technologiškai pažangaus Tier 4 Final D3.8 „Volvo“ variklio, paverčiančio šią tvirtą mašiną itin našia.

Reikiamas sutankinimas mažiau važinėjant


Dėl osciliacijos technologijos, šis volas lengvai prisitaiko prie skirtingų darbo vietų. Galint pasirinkti naudoti būgną su aštuoniomis arba dvejomis amplitudės nuostatomis, pakeitimus galima padaryti atsižvelgiant į aplinką ir sluoksnio storį, taip dar padidinant mašinos universalumą. Galimybė pasirinkti amplitudę, geriausiai tinkančią mišrioms sąlygoms ir storiams leidžia operatoriui pasiekti aukštesnę kokybę mažiau važinėjant. „Volvo“ asfalto volas DD105 OSC T4F
DD105 OSC vibrovolas sukurtas sunkiam darbui ir turi funkcijas, kurios įdiegtos galvojant apie operatorių. Atviroje ROPS / FOPS stoginėje ar pasirenkamoje uždaroje kabinoje dera komfortas, patogus valdymas ir matomumas, užtikrinantys operatoriui produktyvią aplinką. Nuo aukštai iškeltos sėdynės su pneumatine pakaba operatorius gerai mato darbo vietą, būgną ir drėkinimo purkštukus, taip padidinamas darbo saugumas ir volavimo tikslumas. Kelkraščiai ir kliūtys geriau matomos, o volavimo tikslumas padidėja dėl galimybės vairuoti sukeičiant būgnų vėžes. Ergonomiškai išdėstyti valdymo elementai ir valdymo svirtelė padeda operatoriui pagerinti mašinos manevringumą, o dėl apsaugos nuo slydimo sistemos lengva įjungti ir išjungti vibraciją neapgadinant asfaltuotos dangos.

Geriausios eksploatacinės savybės ir naudingojo darbo trukmė


Prisitaikymui prie kintančių darbo vietos sąlygų, „Volvo“ DD105 OSC dviejų būgnų volas turi funkcijas, užtikrinančias tolygų ir vientisą dangos apdorojimą. Būgno vibravimo sistema leidžia operatoriui pasiekti reikiamą bet kurio paviršiaus sutankinimą, išnaudojant didelę išcentrinę jėgą bei pasirenkant iš 8 vibravimo amplitudžių. Kai amplitudė tinkamai parinkta, volas dirba efektyviau, o operatorius gali suformuoti aukštos kokybės dangą mažiau važinėdamas.
DD105 OSC volas pasižymi pažangiausia automatine būgno vandens tiekimo sistema su trigubu filtravimu, formuojančia vienalytę kintamo srauto vandens užuolaidą, kad būtų išvengta medžiagos pakėlimo. Dėl tokių ypatybių, kaip pagrindinis ir atsarginis siurbliai, pagrindinis ir atsarginis purkštukų strypai kiekvienam būgnui, be įrankių pataisomi purkštukai, o taip pat būgnų gremžtukai, automatinė būgnų drėkinimo sistema užtikrina neprilygstamą efektyvumą ir naudingojo darbo trukmę.

Lengvas gyvenimas


Neskaitant operatoriaus komforto ir produktyvumą didinančių funkcijų, DD105 OSC dviejų būgnų volą paprasta aptarnauti ir atlikti techninę jo priežiūrą. Į viršų atsidarantis variklio gaubtas lengvina prieigą prie variklio ir hidraulinės sistemos komponentų, tad paparasta atlikti jo patikras bei techninę priežiūrą. Vienu raktu technikai gali atidaryti kasdienės patikros liukus, o saugikliai ir relės yra vienoje vietoje. Nuo žemės pasiekiamas variklis, radiatorius, akumuliatorius ir filtrai, niekas netrukdo pasiekti kasdienės patikros vietas, todėl techninė priežiūra yra lengva. Platus „Volvo“ vietinių atstovų techninės pagalbos tinklas užtikrina mašinų naudingojo darbo trukmę, padėda klientams generuoti maksimalų pelną ir plėsti jų verslą.


Pagrindinės specifikacijos:
Darbinė masė (su ROPS) kg 9 851
sv. 21 718
Būgno arba volavimo plotis mm 1 680 - 1 680
col. 66,1 - 66,1
Vardinė variklio galia kW 85
AG (imp.) 114
Vibracijos dažnis Hz 39
v/min. 2 340
Amplitudė mm 0,72
col. 0,0283
Bendras ilgis mm 4 650
col. 183,1
Bendrasis plotis mm 1 838
col. 72,4
Bendrasis aukštis mm 2999
col. 118,1

Eikite į gaminio puslapį.