Volvo CE išleidžia naują savivarčių asortimentą

„Volvo Construction Equipment“ naujos D serijos savivarčiai gaminami pagal pasitvirtinusią sunkvežimių koncepciją, įdiegiant naujausią technologiją, kuri padeda optimizuoti efektyvų degalų vartojimą ir naudingąjį darbą.

„Volvo Construction Equipment“ papildė šių lyderių klasės savivarčių grupę R45D, R60D ir R70D sunkvežimiais. Dėl 41-65 tonų (45-72 t) naudingosios krovos, jie padeda mažinti klientams svarbiausias eksploatacines sąnaudas – degalų sąnaudas, taip pat užtikrina saugų eksploatavimą ir lengvą naudojimą.

D serijos savivarčiai gali būti nauji, tačiau jų turtinga istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 70 metų, kai technikos ekspertų ir inžinierių komanda iš Motherwell'io Škotijoje, pristatė pirmą pasaulyje „Volvo CE“ bekelės savivartį. Papildyti „Volvo CE“ dizainu ir pagrindinėmis gamybos vertybėmis, D serijos savivarčiai išleidžiami toje pačioje gamykloje, ištisus dešimtmečius gaminančioje sunkvežimius. Pagaminti derinant turtingą paveldą, technines žinias ir šiuolaikinius gamybos būdus, naujausi savivarčiai yra aukštos kokybės, patikima ir naši įranga.

Efektyvumo standartas


Varomi puikių variklių, R45D, R60D ir R70D savivarčiai pasižymi dideliu efektyvumu ir sukimo momentu, o variklio galia jau prie mažų apsisukimų siekia iki 567kW (760 AG). Be to, dėl ilgų aptarnavimo intervalų ir eefktyvaus degalų vartojimo, eksploatacinės išlaidos yra itin žemos.Elektronikos suderintas variklio ir transmisijos veikimas leidžia, sklandžiai perjungti pavaras, neprarandant tolygios traukos ir pagreitėjimų darbo metu. Efektyvų veikimą ir efektyvų degalų naudojimą gerina integruota pavarų perjungimo sistema, kurią sudaro dvi pavarų perjungimo programos – padidiintos galios ir taupioji, pritaikytos darbui visomis vežimo sąlygomis. Vairuotojas gali iš anksto pasirinkti pavarų veikimo režimą, pritaikydamas jį vežamam kroviniui. Tuo tarpu, hidraulinės sistemos tiekia srautą, reikalingą aušinimo ir pavaros sistemoms, kurios užtikrina reikiamą efektyvų veikimą ciklo trukmei sutrumpinti ir savivarčio efektyvumui padidinti.

Našūs ir galingi


Šie efektyvūs ir pažangūs „Volvo“ savivarčiai pasižymi konkurencingu galios masės vienetui rodikliu, efektyviais perdavimo skaičiais ir optimaliu masės pasiskirstymu, leidžiančiais vairuotojui greičiau atlikti užduotis. Įspūdingą R45D, R60D ir R70D savivarčių traukos jėgą užtikrina išbaigta pavaros agregato konstrukcija ir konfigūracija, tad jie yra nepakeičiami, kai reikia įveikti stačius šlaitus, kurių dažnai pasitaiko kasavietėse ir karjeruose. Sukimo momentas dar padidinamas pažeminant galinės ašies perdavimo skaičių, tad visas transmisijos kalibravimas užtikrina didelę ratų traukos jėgą, o savivartis lieka našus ten, kur prastos kelio dangos ar statesnės įkalnės.Dėvėjimuisi ir dilimui atsparūs talpūs kėbulai gaminami iš HARDOX 400 plieno, šildomi išmetamosiomis dujomis, siekiant užtikrinti švarų išvertimą ir minimalų medžiagų grąžinimą. Darbo efektyvumui ir našumui esamuose ir būsimuose projektuose optimizuoti pirkėjams siūloma įvairių pažangių sistemų, kaip antai „Volvo Site Simulation“, kuri teikia informaciją apie mechanizmus, jų pasirinkimą ir objekto konfigūraciją. Vairuotojo našumą gerina savybės, pasižyminčios atbuliniu ryšiu, pavyzdžiui, vairas ir patogūs liesti valdikliai. Operatorius gali pasirinkti komfortišką aplinką, naudodamas galingą šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemą.

Sukurta, kad tarnautų ilgai


D serijos savivarčiai - tai ne trumpaamžės našios mašinos, jų tarnavimo terminas ilgas, o išlaidos priežiūrai ir remontui - žymiai mažesnės. Kad šie patvarūs savivarčiai atitiktų sunkias darbo sąlygas, jie griežtai išbandomi ekstremaliose aplinkose, siekiant jų ir jų dalių ilgaamžiškumo. Paprasto dizaino savivarčių rėmų konstrukcijos stiprumo atsarga pranoksta bet kurio objekto sunkiausių sąlygų reikalavimus. Dėl subalansuoto masės paskirstymo, centre sumontuotos transmisijos ir žemo sunkio centro, visas svoris tolygiai paskirstomas visiems ratams. Atsparus ekstremaliems struktūriniams įtempimams, tvirtas savivarčių rėmas sugeria kelio ir krovimo darbų perduodamus smūgius bei vibracijas, jo konstrukcija yra ilgaamžiškesnė, eksploatavimo sąnaudos sumažėja dėl mažesnės techninės priežiūros.

Dėl veikimo laiką pratęsiančių dalių naudojimo savivarčiai numatyti gerai ilgalaikei vertei užtikrinti. Ilgesnį pagrindinės stabdžių sistemos gyvavimo laiką garantuoja transmisijos lėtintuvas – tai standartinė funkcija, kuri sumažina variklio sūkių dažnį ir darbinių stabdžių naudojimą. Kadangi dalių ilgaamžiškumas yra svarbiausia žemų eksploatavimo sąnaudų sąlyga, kiekviena dalis turi apsaugą. Pavyzdžiui, hidraulinę sistemą nuo užteršimo saugo kelių pakopų filtravimo sistema, padidinanti mašinos naudingo darbo trukmę. Sunkvežimiuose taip pat įrengtas variklio saugos režimas, įspėjantis vairuotoją, kuomet pradeda veikti variklio sūkių mažinimo sistema. Variklio galia ir sūkių dažnis palaipsniui mažinami, priklausomai nuo to, kiek nukrypta iš darbo diapazono, taip apsaugant variklį nuo sugadinimo. Variklio parametrams priklauso aukšta aušinimo skysčio temperatūra, akseleratoriaus pedalo padėtys ir žemas aušinimo skysčio lygis.

Sauga – mūsų technikos pagrindas


D serijos savivarčiai skirti sunkiam darbui, todėl juose gausu funkcijų, dėl kurių toks darbas tampa saugesnis. Iš pagal FOPS sertifikuotos kabinos. turinčios virtimo apsaugos (ROPS) rėmą, vairuotojas gali gerai matyti darbo vietą ir aplinkinę zoną. Matomumą dar pagerina vairuotojo sėdynė įrengta kairėje kabinos pusėje, bei „Volvo Smart View“ sistema, kurios, iš keturių išorėje sumontuotų kamerų į kabinos ekraną pateikiamas vaizdas leidžia stebėti aplinką iš paukščio skrydžio.

Dėl visapusiškai apgalvotų saugos sistemų, šios efektyvios mašinos gali kilti ir leistis stačiais šlaitais neprarandant jų valdymo dėka transmisijos ir stabdžių lėtintuvų bei pasirinktinio riedėjimo lėtintuvo. Greičio viršijimo apsaugos sistema automatiškai sulėtina mašiną iki saugaus darbinio greičio, o pakelto kėbulo ribotuvas neleidžia įjungti aukštesnės pavaros, kai važiuojama su pakeltu kėbulu. Daugybė kitų saugos funkcijų, kaip antai nuo gedimo apsaugoti stabdžiai ir avarinio vairavimo sistema, užtikrina taip svarbią psichologinę ramybę.

Paprasta techninė priežiūra


Siekiant garantuoti maksimalią eksploatacijos ir naudingojo darbo trukmę, reikia reguliariai vykdyti techninės priežiūros darbus, kurie padėtų laiku pastebėti galimas problemas prieš joms atsirandant. Įlipti į savivartį galima saugiai ir lengvai, tam skirti neslidūs laipteliai ir saugūs tilteliai. Tiek nuo plačios platformos, tiek ir nuo žemės technikai, naudodami mažai įrankių, gali saugiai pasiekti patogiai išdėstytas tikrinimo vietas. Per vidurį įrengta transmisija yra lengvai pasiekiama, kiti komponentai netrukdo prieigai. Kabinoje įrengto patogaus naudoti prietaisų skydelio pateikiamus išsamius diagnostikos duomenis galima greitai išanalizuoti ir priimti sprendimus.

Jei savivarčiams reiktų didesnio, negu įprasti patikrinimai, dėmesio, klientai gali naudotis „Volvo“ pasauline bei vietine prekybos atstovų infrastruktūra. Derindama vietines žinias ir pasaulinę kasybos patirtį, „Volvo“ siūlo gerą aprūpinimą dalimis, „Volvo“ serviso sutartis ir telematines įrangos ataskaitas, kurios padeda „Volvo“ įgyvendinti įsipareigojimą mažinti klientų eksploatacijos sąnaudas.


 

Pagrindiniai techniniai duomenys:

    R45D R60D R70D
Kėlimo galia kg
sv.
41000
90,389
54500
120,152
65000
143,300
Kėbulo talpa, SAE 2:1 kaupas m3
jardai3
26
34
35
46
41,5
54
Nuosava masė kg
sv.
36435
80,325
42048
92,700
49573
109,290
Bendroji masė kg
sv.
77435
170,715
96548
212,852
114573
252,590
Variklis   Cummins QSK19-C525 Cummins QSK19-C700 MTU-2000TA
Variklio išmetamoji tarša   3 pakopa / IIIA etapas 3 pakopa / IIIA etapas 2 pakopa / II etapas
Maks. bendroji variklio galia kW
AG (imp.)
392
526
522
700
567
760
. . . esant variklio apsukoms aps./min. 2 000 2 000 2 100
Maks. SAE J1349 maksimalus sukimo momentas Nm
svaras-jėga-pėda
2407
1,775
2981
2,199
3323
2,451
... esant variklio apsukoms aps./min. 1500 1500 1350
Maks. greitis km/val.
myl./val.
65,0
40,4
57,5
35,7
57,0
35,4

Pastaba: galite atsisiųsti šio pranešimo žiniasklaidai nuotraukas, spustelėdami čia.