„Volvo Assist“ sprendinių asortimentas pristatytas Europos rinkai „Intermat 2018“ parodoje

„Volvo Construction Equipment“ demonstruoja visą asortimentą pagalbinių "Volvo Assist" sprendinių, veikiančių pažangios „Volvo Co-Pilot" sistemos pagrindu ir valdomų per kabinoje įrengtą ekraną.

„Intermat 2018“ parodoje „Volvo Construction Equipment“ demonstruoja pažangiausius visoje pramonės šakoje mašinų valdymo metodus, pateikdama išplėstą išmaniųjų mašinų valdymo sistemų asortimentą. Šioje Paryžiuje vykstančioje parodoje bus pristatytas pilnas „Volvo Assist“ programų, skirtų Europos rinkai, komplektas, į kurį įeina patobulinta „Load Assist“ (krovimo pagalba) ratiniams krautuvams, „Haul Assist“ (vežimo pagalba) šarnyriniams savivarčiams, „Dig Assist“ (kasimo pagalba) ekskavatoriams, „Compact Assist“ (tankinimo pagalba) grunto ir asfalto volams ir „Pave Assist“ (klojimo pagalba) asfalto klotuvams.

volvo-assist-asortimentas-pristatytas-Europos-rinkai-Intermat parodoje-2018-02-1920„Volvo Co-Pilot“ – partneris kabinoje

Visos „Volvo Assist“ programos veikia per neseniai atnaujintą „Volvo Co-Pilot" kabinos ekraną, jos skirtos padidinti pelningumą tiksliau atliekant darbus. 10 colių jutiklinis ekranas yra intuityvi, keičiamo mastelio platforma, kuri, naudodama mašinos duomenis ir didelio tikslumo jutiklius, realiuoju laiku teikia informaciją, padedančią padidinti operatoriaus darbo efektyvumą ir visos darbavietės našumą.

Kiekviena „Volvo Assist" platforma turi intuityvų rinkinį programų našumui didinti, padedančių operatoriui realiuoju laiku stebėti darbo eigą ir irezultatus.

„Load Assist“ – tikslesnio svėrimo sistema

volvo-assist-asortimentas-pristatytas-Europos-rinkai-Intermat parodoje-2018-03-1920„Load Assist“ funkcija L110H - L260H ratiniams krautuvams buvo patobulinta, kad pagerintų operatoriaus darbo efektyvumą ir padidintų visos darbavietės našumą. Ši atnaujinta platforma valdoma per „Volvo Co-Pilot" ir turi bortinių svarstyklių programą, kuri leidžia operatoriui realiuoju laiku stebėti kaušo įkrovą +/- 1% tikslumu.

Naudodama slėgio ir padėties jutiklius, bortinių svarstyklių sistema eigoje, be jokių darbo proceso trikdymų, fiksuoja visus krovimo duomenis. Ši sistema perduoda mašinos informaciją „Caretrack®“ telematikos sistemai ir leidžia nuotolinę prieigą prie mašinos informacijos, pavyzdžiui, bendro pervežtų krovinių kiekio, su litru degalų pervežto krovinio kiekio ir ciklų skaičiaus. Turėdami šią informaciją operatoriai ir mašinų parko vadybininkai gali geriau kontroliuoti produktyvumą ir užkirsti kelią perkrovoms, tai savo ruožtu sumažina mašinų dėvėjimąsi, žalą padangoms ir perteklinį degalų suvartojimą.

„Haul Assist“ – komunikacija tarp mašinų (M2M)

„Haul Assist“ yra pirmoji „Volvo Assist“ sprendinių programa, leidžianti tarpusavyje bendrauti šarnyriniams savivarčiams. „Haul Assist“ funkcija, naudodama bortinių svarstyklių, žemėlapio ir greičio patarėjo programas, optimizuoja krovimą, užtikrina tikslų kitų mašinų išdėstymą darbavietėje ir padidina degalų naudojimo efektyvumą.

„Haul Assist“ pritaikoma visiems septyniems šarnyrinių savivarčių modeliams, nuo A25G iki A60H.

„Dig Assist“ – skirta padaryti daugiau

„Dig Assist“ funkcija, turinti tris našumo lygius (2D, „In Field Design“ ir 3D), dabar gali būti pritaikoma keliuose „Volvo“ vikšriniuose (EC220E, EC250E ir EC300E) ir ratiniuose (EW160E, EWR150E ir EWR170E) nuo 15 t iki 30 t svorio ekskavatoriuose. Siūlydama mašinos valdymo sistemą „Dig Assist“, „Volvo“ pristato rinkai iš tikrųjų kažką naujo, o konkrečiai – trijų lygių pagalbą operatoriams, skirtą kasimo našumui padidinti tiek paprastose, tiek ir sudėtingose darbų atlikimo vietose bei projektuose. Pilnas 3D sprendinys dabar naudojamas su „Topcon“ technologija. Ateityje 3D derės ir su ir su „Trimble“.

Siekiant prasiūlyti klientams daugiau vertės, visa techninė įranga yra sukurta „Volvo CE“ ir montuojama gamykloje, tad jai taikomi „Volvo CE“ garantiniai įsipareigojimai ir užtikrintas profesionalus aptarnavimas „Volvo CE“ tinkle.

„Compact Assist“ – važiavimas per spalvas

„Compact Assist“ funkcija naujosios kartos SD75B - SD160B grunto voluose naudoja sutankinimo matavimo verčių (CMV) žymėjimą ir tankinimo ciklų skaičiavimą, tad volavimas tampa tolygesnis, kokybiškesnis ir ekonomiškesnis. „Compact Assist“ funkcija kiekvieną volu sutankintą juostą ir būgnų persidengimą žymi atskira spalva, tad operatorius lengvai pastebi nesutankintas zonas, o sutankinimas tampa tolygesnis.

Tuo tarpu, DD105 asfalto volui skirta „Compact Assist“ gali būti dviejų modulių: „Compact Assist“, skirto įrašyti ir atvaizduoti važiavimų ir temperatūrų žemėlapį, bei „Compact Assist“ su Density Direct funkcija, skirto realiuoju laiku skaičiuoti apytikrį medžiagos sutankinimą.

„Pave Assist“ – preciziškam darbui

„Pave Assist“ pritaikomas visiems 2,5 m klasės „Volvo“ asfalto klotuvams. Čia rasite medžiagų tvarkyklę, orų rodinį ir pasirinktinį šiluminį profiliavimą. Medžiagų tvarkyklė pateikia naudingus skaičiavimus, pvz., išasfaltuoto ploto ilgį, sunaudotą asfalto kiekį ir CO2 emisijas. Ji padeda sutaupyti valandas, reikalingas matavimams ir dokumentų pildymui, nes informacija pateikiama ekrane ir automatizuotų ataskaitų pavidalu.

Orų rodinys informuoja operatorius apie esamas ir būsimas oro sąlygas ir padeda darbų vadovui planuoti darbus. Šiluminis profiliavimas seka pakloto asfalto mišinio temperatūrą už lyginimo plokštės, vieną iš svarbiausių veiksnių, lemiančių paklotos dangos ilgaamžiškumą.

Pagaliau, „Pave Assist“ realiuoju laiku teikia asfalto klotuvų operatoriams informaciją apie klojimo operacijų kokybę ir našumą – tiek darbų vykdymo metu, tiek ir juos užbaigus.

volvo-assist-asortimentas-pristatytas-Europos-rinkai-Intermat parodoje-2018-04-1920

Nuolatinis tobulėjimas

Specialiai pritaikytos „Volvo“ mašinoms, „Volvo Co-Pilot“ ir „Volvo Assist“ platformos patiria ekstensyvų gamybos ir testavimo procesą, tad atitinka aukščiausius kokybės standartus. Ekranas - tai planšetinis kompiuteris su „Android“ operacine sistema, pritaikytas sparčiam funkcionalumo didinimui, tad „Volvo“ klientai ir įgaliotieji atstovai gali greitai įdiegti naujas taikomąsias programas. „Volvo CE“ per savo atstovų tinklą siūlys naujas funkcijas visiems „Volvo Co-Pilot“ klientams, nes programinės įrangos atnaujinimus galima atlikti nuotoliniu būdu. Klientui pageidaujant, įgaliotasis atstovas gali nuotoliniu būdu aktyvinti naujas mašinos funkcijas. Platus „Volvo“ įgaliotųjų atstovų tinklas – geriausias partneris verslo poreikiams tenkinti: čia įsigysite mašinų, padargų, dalių, garantiją ir kitų paslaugų.

1 pav.: kabinos vaizdas su „Volvo Co-Pilot“ ir „Haul Assist“
2 pav.: „Volvo Co-Pilot“ ekranas su „Load Assist“
3 pav.: „Haul Assist“ su bortinėmis svarstyklėmis
4 pav.: „Volvo Co-Pilot“ su „Pave Assist“