Volvo Active Care

Pievienojieties. Palieliniet darbspējas laiku

Volvo ACTIVE CARE

Telemātikas dati var būt jaudīgs veids jūsu autoparka darba laika uzlabošanai, taču pārāk daudz dati var traucēt iegūt patiešām svarīgo informāciju. Tieši šeit nāk palīgā Volvo ACTIVE CARE. Apvienojot 24/7 mašīnas uzraudzību un autoparka izmantošanas ziņojumus, šis visaptverošais pakalpojums ir veidots, lai palīdzētu saglabāt vislabāko mašīnu stāvokli, samazināt neplānotu dīkstāvi un samazināt remonta izmaksas.

Volvo Uptime centrs

Mēs izprotam darba laika svarīgumu attiecībā uz jūsu panākumiem, tādēļ Volvo Construction Equipment ir investējis, lai radītu Volvo Uptime centrus visā pasaulē. Mūsu Volvo mašīnu eksperti strādā šajos centros, izmantojot vismodernākos diagnostikas rīkus un sistēmas, lai palīdzētu saglabāt maksimālu darba laiku.

Kā tas darbojas

  • Mašīnas dati tiek reģistrēti Volvo telemātikas sistēmā CareTrack un nosūtīti Volvo Uptime centram.
  • Volvo eksperti uzrauga mašīnas reālajā laikā un nosūta brīdinājumus Volvo izplatītājam. Ja nepieciešams veikt darbību, jūsu izplatītājs sazināsies ar jums, lai konsultētu par nākošajām darbībām.
  • Informācija tiek apkopota arī PDF ziņojumā un katru nedēļu nosūtīta e-pastā.

24/7 mašīnas uzraudzība

Rūpes par jums

Mēs to izstrādājām. Mēs to būvējam. Tagad ļaujiet mums rūpēties par to. 
Ar Volvo ACTIVE CARE Volvo attālināti uzrauga jūsu mašīnu stāvokli un nekavējoties brīdina, ja ir nepieciešama iejaukšanās. Šī proaktīvā pieeja palīdz novērst saplīšanu un sniedz jums vairāk laika, lai koncentrētos uz jūsu pamatdarbībām.

Samaziniet neplānotās dīkstāves

Identificējiet nelielas problēmas, pirms tās kļūst lielas. Volvo sniedz ieskatus jūsu mašīnas stāvoklī, lai problēmas pēc iespējas ātrāk varētu identificēt un izlabot.

Samaziniet neplānotas izmaksas

Jūsu izplatītājs var jums ieteikt, vai jūsu mašīnai ir nepieciešama tūlītēja rīcība vai arī remontu iespējams ieplānot nākošajā apkopes reizē, tādējādi uzlabojot tehniskās apkopes prasības un samazinot lieku braukšanu.

Optimizējiet mašīnas remonta laiku

Pavadiet vairāk laika strādājot un mazāk gaidot. Pateicoties tālvadības diagnostikai, tehniķis ieradīsies atbilstoši sagatavots darbam.

Pielāgoti ieteikumi

Novērsiet mašīnas defektu atkārtošanos. Jūsu vietējais izplatītājs var pārbaudīt, kā darbojas jūsu mašīna, un kāpēc dažas darbības var radīt problēmas. Lai kāds būtu cēlonis, Volvo var ieteikt labāko risinājumu, kas pielāgots jūsu konkrētajai pielietojuma jomai.

Lieciet ziņojumiem darboties

Gatava analīze

Veidots, lai noteiktu, kurās jomās iespējams uzlabot darba laiku, iknedēļas ziņojums sniegs ieskatus jūsu mašīnu izmantošanas veidos. Rīkojieties un sadarbojieties ar savu Volvo izplatītāju, lai nodrošinātu, ka jūsu mašīna saglabā optimālu stāvokli.

Viegli izmantojami dati

Viedais pārskats sniedz svarīgu informāciju viegli saprotamā formātā, novēršot nepieciešamību caurskatīt sarežģītus datus. Ziņojums ir pielāgots jūsu organizācijai un nodrošina informāciju, piemēram, autoparka pārskatu par katru atsevišķu autoparka mašīnu.

Izmaksu kontrole

Ziņojums atvieglo neregulāras mašīnas darbības konstatēšanu un palīdz jums nodrošināt, ka jūsu mašīna tiek pareizi izmantota. Ar viegli pieejamiem ieskatiem, piemēram, kad ir nevēlama slodze uz mašīnu, jums ir atslēga, lai uzlabotu ekspluatācijas praksi, samazinātu remonta izmaksas un efektīvi pārvaldītu apkopes darbības.

Ekspluatācijas režīma brīdinājumi

Esiet informēts par to, kā tiek izmantota jūsu mašīna, un nosakiet darbības jomas, kurās mazināt ietekmi uz mašīnu. Katram ekspluatācijas brīdinājumam ziņojums ietver ilgtermiņa efektu izskaidrojumu, kā arī padomus, lai no tā izvairītos.

Tehniskie brīdinājumi

Esiet informēts par mašīnas stāvokli, pateicoties tehnisko brīdinājumu sarakstam, piemēram, zems dzesēšanas šķidruma līmenis un augsta dzinēja temperatūra. Šos brīdinājumus rada mašīna, izceļot jomas, kurām nepieciešama uzmanība.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums