Volvo Services Repair

Remonts

Izvairieties no negaidītām izmaksām

Remonts

Neuztraucieties, ja beidzas jūsu mašīnas standarta garantija. Piedāvāsim jums remonta iespējas, lai palīdzētu izvairīties no neplānotām remonta izmaksām.

Pilns remonts

Izvēlieties pilna remonta piedāvājumu. Tas jums palīdzēs pilnībā kontrolē jūsu naudas plūsmu, jo jūs maksāsiet tikai līgumā noteiktās summas. Volvo pilnībā parūpēsies par jūsu mašīnu, ja atgadīsies kāds defekts. Iekļauj visas rezerves daļas un detaļas, izņemot tās, kas minētas sadaļā Izņēmumi*.

*Izņēmumi mainās atkarībā no mašīnas tipa.

Izvēlētais remonts

Ja strādājat ar ierobežotu budžetu, vai pašlaik neredzat vajadzību saņemt pilnu remonta opciju, ir divas vairāk koncentrētas remonta opcijas:

  • Gaitas iekārtas opcija – mainās atkarībā no mašīnas tipa, bet parasti nodrošina dzinēja (un visu dzinēja eļļoto komponentu), transmisijas, asu un hidrostatikas segumu.
  • Komponentu opcija – sniedz apdrošinājumu gaitas iekārtas opcijā, kā arī vēl vairākiem galvenajiem komponentiem, piemēram, maiņstrāvas ģeneratoriem un rāmjiem – lai gan segums mainīsies no mašīnas tipa. Piemēram, ekskavatoriem tas ietver strēli un roku.
Pievienojumprogrammas

Jūsu Volvo dīleris var arī pielāgot plašāku remonta opciju. Sazinieties, lai uzzinātu vairāk.

Tehniskās apkopes piedāvājuma pievienošana jūsu remonta opcijai ir labākais veids, kā nodrošināt jūsu mašīnas darbspējas laiku.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums