Volvo Services Proactive monitoring

Proaktīva uzraudzība

Pievienojieties. Palieliniet darbspējas laiku.

Palieliniet mašīnas darbspējas laiku

Lieciet savai mašīnai darboties, izmantojot proaktīvo uzraudzību.
Volvo inteliģentais telemātikas pakalpojumu dienests attālināti uzrauga mašīnu stāvokli, lai palīdzētu novērst iespējamās kļūmes.

Izcilas priekšrocības

Mēs darām to jūsu labā

Mūsu izstrādāt. Mūsu uzbūvēta. Ļaujiet mums rūpēties par to. Volvo uzrauga jūsu mašīnas stāvokli, dodot jums vairāk laika jūsu tiešajam darbam.

Samaziniet neplānotās dīkstāves

Konstatējiet nelielas problēmas, pirms tās kļūst traucējošas. Volvo sniegs ieskatu jūsu mašīnas stāvoklī, kas ļaus problēmas noteikt ātrāk.

Taupiet laiku un naudu

  • Lai palīdzētu samazināt neparedzētas izmaksas, jūsu dīleris var jums ieteikt, vai jūsu mašīnai nepieciešama tūlītēja palīdzība, vai arī remontu var ieplānot nākamajā servisa apkopē, lai samazinātu nevajadzīgu braucienu laiku.
  • Pavadiet vairāk laika strādājot un mazāk gaidot. Pateicoties tālvadības diagnostikai, tehniķis ieradīsies atbilstoši sagatavojies darbam, optimizējot mašīnas remonta laiku.

Pielāgoti ieteikumi

Uzziniet, kāpēc mašīnas kļūmes atkārtojas. Jūsu vietējais dīleris var izmantot proaktīvo uzraudzību, lai pārbaudītu, kā darbojas jūsu mašīna, un kāpēc dažas darbības var radīt problēmas. Neatkarīgi no iemesla, atstājiet to Volvo ziņā, lai Volvo piedāvātu risinājumu, kas pielāgots jūsu konkrētajam pielietojumam.

Kā tas darbojas?
  • Mašīnas datu punkti tiek reģistrēti CareTrack – Volvo telemātikas sistēmā – un nosūtīti Volvo Uptime centram.
  • Mūsu analītiķi apstrādā informāciju un nosūta to tieši jūsu Volvo dīlerim.
  • Jūsu dīleris sazināsies ar jums un izveidos vislabāko darbības plānu.
Pierādīti rezultāti

Neatkarīgi no tā, vai tas ir vienkāršs atgādinājums par trauksmes kodu vai daudz sarežģītāka diagnoze, mēs izskatām visu, kas var ietekmēt mašīnas veiktspēju. Uzziniet no reāliem dzīves piemēriem, kā proaktīvā uzraudzība palīdz Volvo mašīnām veiksmīgi darboties.

//Situācijas izpēte Nīderlandē

Nīderlandē kopš 2015. gada tiek izmantota proaktīvā uzraudzība vairāk nekā 100 mašīnu novērošanai. Gadā pirms programmas uzsākšanas bija sešas transmisijas kļūdas – skaitlis, kas 2017. gadā ir samazinājies līdz nullei.

//Situācijas izpēte Lielbritānijā

Astoņu mēnešu laikā, kopš Lielbritānijā tika izmantota autoparka proaktīvā uzraudzība, tika novērstas 176 stundas neplānotas dīkstāves. Tas atbilst 22 mašīnas papildus pieejamības stundām mēnesī. Pateicoties proaktīvajam atbalstam un ātrai apkopei, mašīnas patērēja mazāk laika apkopei un vairāk laika darba vietā, ievērojami palielinot ražošanas apjomus.

Mūsu atbalsts neapstājas pie sasniegtā

Apvienojiet proaktīvo uzraudzību ar dažādiem Volvo pakalpojumiem, lai izveidotu pielāgotu paketi, kas atbilst jūsu vajadzībām – vienkārši sazinieties ar dīleri!

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums