Swecon SIA Latvija
Volvo Services Proactive monitoring

Proaktīva uzraudzība

Pievienojieties. Palieliniet darbspējas laiku.

Palieliniet mašīnas darba laiku

Lieciet savai mašīnai darboties ar proaktīvo uzraudzību. Volvo inteliģentais telemātikas pakalpojumu dienests attālināti uzrauga mašīnu stāvokli, lai palīdzētu novērst iespējamās kļūmes.

Izcilas priekšrocības

Mēs darām to jums

Mēs izstrādājām to. Mēs būvējam to. Tagad ļaujiet mums rūpēties par to. Volvo uzrauga jūsu mašīnas stāvokli, dodot jums vairāk laika, lai koncentrētos uz jūsu darbībām.

Samaziniet neplānotās dīkstāves

Uztveriet nelielas problēmas, pirms tās kļūst lielas. Volvo sniedz jums ieskatu jūsu mašīnas stāvoklī, tādēļ problēmas var atrast un noteikt ātrāk.

Taupiet laiku un naudu

  • Lai palīdzētu samazināt neparedzētas izmaksas, jūsu izplatītājs var jums ieteikt, vai jūsu mašīna prasa tūlītēju darbību, vai arī remontu var ieplānot nākamajā servisa apkopē, lai samazinātu nevajadzīgu braucienu.
  • Pavadiet vairāk laika strādājot un gaida mazāk laika gaidot. Pateicoties tālvadības diagnostikai, tehniķis ieradīsies atbilstoši sagatavotam darbam, optimizējot mašīnas remonta laiku. 

Pielāgoti ieteikumi

Uzziniet, kāpēc mašīnas kļūmes atkārtojas. Jūsu vietējais izplatītājs var izmantot proaktīvu uzraudzību, lai pārbaudītu, kā darbojas jūsu mašīna, un kāpēc dažas darbības var radīt problēmas. Neatkarīgi no iemesla, atstājiet to Volvo, lai piedāvātu risinājumu, kas pielāgots jūsu konkrētajam lietojumam.

Kā tas darbojas?
  • Mašīnas datu punkti tiek uztverti, izmantojot CareTrack – Volvo telemātikas sistēmu – un tiek sūtīti uz Volvo darbspējas laika centru.
  • Mūsu analītiķi apstrādā informāciju un nosūta to tieši savam Volvo izplatītājam.
  • Jūsu izplatītājs sazināsies ar jums un izveidos vislabāko rīcības plānu. 
Pierādīti rezultāti

Neatkarīgi no tā, vai tas ir vienkāršs atgādinājums par trauksmes kodu vai daudz sarežģītāka diagnoze, mēs izskatām visu, ka viss, kas var ietekmēt mašīnas veiktspēju. Uzziniet no reāliem dzīves piemēriem, kā proaktīvā uzraudzība palīdz Volvo mašīnām pārvietoties.

//Situācijas izpēte Nīderlandē

Nīderlandē kopš 2015. gada tiek izmantots proaktīvais monitorings, lai novērotu vairāk nekā 100 mašīnas. Gadā pirms programmas sākuma bija sešas pārvades kļūdas – skaitlis, kas 2017. gadā ir samazinājies līdz nullei.

//Situācijas izpēte Apvienotajā Karalistē

Astoņu mēnešu laikā kopš Apvienotajā Karalistē tika izmantota autoparka proaktīvā uzraudzība, tika novērstas 176 stundas neplānotas dīkstāves. Tas atbilst 22 mašīnas pievienotās vērtības stundām mēnesī. Pateicoties proaktīvajam atbalstam un ātrai apkopei, mašīnas patērēja mazāk laika apkopei un vairāk laika darba vietā, ievērojami palielinot ražošanas apjomus.

Mūsu atbalsts neapstājas ar sasniegto

Apvienojiet proaktīvo uzraudzību ar dažādiem Volvo pakalpojumiem, lai izveidotu pielāgotu paketi, kas atbilst jūsu vajadzībām – vienkārši sazinieties ar izplatītāju!

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums