Volvo Services Maintenance

Tehniskā apkope

Panākumu saglabāšana

Tehniskā apkope

Tehniskā apkope ļaus jums koncentrēties uz jūsu biznesu, uzticot Volvo mašīnu prasmīgās rokās. Mēs plānojam tehniskās apkopes programmu saskaņā ar jūsu darba grafiku – ņemot vērā, ka pirmajā vietā ir drošība darba vietā, kā arī nodrošinot to, ka produktivitāte tiek pēc iespējas mazāk ietekmēta. Vienosimies par tehniskās apkopes cenām, ņemot vērā mašīnas darbastundas, laiku, līguma termiņu, lai nosacījumi būtu abpusēji izdevīgi.

Plānots jums ērtā veidā

Tehniskās apkopes grafiks ir pielāgots jūsu mašīnai, ņemot vērā tās darba vidi un pielietojuma jomu. Tas nodrošina, ka zinošie Volvo mehāniķi, darbam izmantojot jaunākās tehnoloģiskās ierīces – ieradīsies mašīnas atrašanās vietā jums ērtā laikā, lai maksimāli samazinātu dīkstāvi un pēc iespējas efektīvāk paveiktu, kas nepieciešams.

Pilnībā Volvo

Protams, tiks izmantotas tikai oriģinālās Volvo detaļas, smērvielas un dzesēšanas šķidrumi, un tiks instalēti tikai oriģinālie programmatūru atjauninājumi. Viss tiks dokumentēts, nodrošinot skaidru tehniskās apkopes vēsturi, lai pārliecinātu nākošos īpašniekus un palīdzētu jums saņemt vislielāko atlikušo vērtību no savas mašīnas. Tehniskās apkopes grafiks ir visa atslēga: mēs ar jums sadarbosimies, lai vienotos par atbalsta līmeni, kāds jums nepieciešams no Volvo. Tādēļ, ja jums tikai nepieciešams, lai mēs piegādājam detaļas nelielam tehniskās apkopes darbam, lai jūsu pašu tehniķis varētu veikt darbu, tā nav problēma. Aprunājieties ar savu dīleri par pareizo apkopes līmeni, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Papildus

Volvo izprot, ka katra vajadzības ir atšķirīgas, un tāpēc piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kurus varat pievienot savam tehniskās apkopes grafikam. Sarunā ar savu dīleri jūs varat vienoties par pakalpojumu klāstu, kas ietver:

  • Eļļas un filtru atkritumu pārstrāde
  • Mašīnas tīrīšana
  • Drošības pārbaude
  • Agregātu tehniskā apkope
  • Nodilušo detaļu nomaiņa
  • Gaisa kondicionēšanas apkope
Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums