Volvo Services Volvo reman

Volvo Reman pakalpojumi

Uzturiet savu mašīnu kā Volvo

Volvo Reman pakalpojumi

Volvo Reman, mūsu pārveides pakalpojumu klāsts ļaus jūsu mašīnai darboties vēl ilgu laiku, tai pat laikā palīdzot samazināt uzturēšanas un darbības izmaksas. Jo augstāka detaļu kvalitāte, jo vairāk iegūstat no savas Volvo mašīnas. Katra daļa ir svarīga darbspējas laika un veiktspējas nodrošināšanai. Tātad, kādēļ uzņemties risku?

Tas ir vairāk nekā produkts, tas ir risinājums

Volvo mašīnas ir būvētas, lai strādātu ar vismazāko iespējamo ietekmi uz vidi. Rūpnīcā pārbūvētās detaļas ir dabiska šīs apņemšanās daļa. Radot eko ciklu - kur vecās daļas tiek atjaunotas līdz jaunu daļu stāvoklim - mēs sniedzam ieguldījumu vides iniciatīvās, kas sniedz labumu visiem. Mēs Volvo ticam, ka uz vidi orientētas prakses ir ne tikai labas mūsu planētai, tās ir arī labs bizness mūsu klientiem; piedāvājot konkurētspējīgas priekšrocības un mierīgu prātu. Rūpnīcā pārbūvētām detaļām ir mazāka vides ietekme, tā kā lielākā daļa enerģiju patērējošo detaļu ir pārstrādātas.

Ātra piegāde

Vai varat atļauties gaidīt uz savas mašīnas remontu vai parastu pārbūvi, ja varat saņemt augstas kvalitātes rūpnīcā pārbūvētas rezerves daļas?

Nomaiņas sistēmas pozitīvā puse ir tā, ka jums nav nepieciešams gaidīt, lai saņemtu atpakaļ to pašu detaļu. Pie pirmajām problēmas pazīmēm jūs vienkārši pasūtiet rūpnīcā pārbūvētu rezerves daļu no sava Volvo izplatītāja. Ja detaļa jau nav pieejama pie izplatītāja, Volvo efektīvais piegādes tīkls nodrošinās, ka detaļa drīz būs uz vietas. Jums nav jāgaida uz remontu, un jūs varat atsākt produktīvu darbību ar minimālu dīkstāves laiku. Jūs varat nosūtīt bojāto detaļu Volvo Construction Equipment rūpnīcas pārbūvei.

Garantija

Rūpnīcā pārbūvētās detaļas ar garantiju palielina jūsu mašīnas vērtību. Klients vienmēr saņems detaļu ar kalpošanas mūžu un sniegumu, kas tieši salīdzināms ar jaunas detaļas kalpošanas mūžu un sniegumu. Šī iemesla dēļ mēs vienmēr piedāvājam standarta garantiju mūsu pārbūvētajām detaļām.

Kvalitāte

Videi draudzīgai un resursus taupošai pārbūvei nepieciešams tas pats aprīkojums, zināšanas un kvalitāte, kas jaunam produktam. Visas nolietotās un bojātās daļas tiek izmestas un nomainītas ar jaunām oriģinālajām daļām. Pārbūvei tiek pieņemtas tikai apstiprinātas daļas.

Pēc tam pārbūvēto detaļu izmēri un izturība tiek pārbaudīta ar tikpat lielu rūpību un tādu kvalitāti, kā mūsu rūpnīcās. Tādēļ mēs spējam sniegt jums to pašu garantiju rūpnīcā pārbūvētām detaļām, kā jaunām oriģinālajām detaļām.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums