Volvo Services Foundation Services

Ietverts kopš sākuma

Veiksme, vēlreiz definēta

Ietverts kopš sākuma

Katra Volvo mašīna tiek piegādāta ar mūsu leģendāro Volvo klientu atbalstu – uzstādot industrijas paraugu kopš 1832. gada. Vienalga, vai pērkat jaunu vai lietotu, mūsu globālais izplatītāju un tehniķu tīkls piedāvā diennakts atbalstu, tostarp mašīnas uzraudzību un pasaules klases daļu pieejamību. Tas ir pamatā visam, ko piedāvā Volvo pakalpojumi, lai jūs varētu būt pārliecināts, ka mēs rūpējamies par jums jau kopš paša sākuma.

Globāls izplatītāju tīkls

Volvo ir plašs tīkls, lai pilnībā kalpotu jūsu vajadzībām, izmantojot vietējās zināšanas un globālo pieredzi. Mūsu plašā izplatītāju, darbnīcu un kaismīga personāla visā pasaulē infrastruktūra izmanto kopīgo visas Volvo organizācijas pieredzi.

Volvo servisa tehniķi

Volvo apmācītie izplatītāju tehniķi zina visu par jūsu Volvo mašīnu un par to, kā uzlabot tehnoloģiju sniegumu labāk kā neviens cits. Mūsu izpratnē zināšanas un prasmes ir neatņemama mūsu piedāvājuma daļa. Tādēļ mēs pārliecināmies, ka mūsu profesionāļi veic nepārtrauktu apmācību un ir informēti par jaunākajiem Volvo nodrošinātajiem standartiem un rīkiem.

Daļu pieejamība visā pasaulē

Neviens individuāls daļu piegādātājs nevar konkurēt ar Volvo kā visaptverošu risinājumu sniedzēju. Lai kura daļa būtu nepieciešama, mēs to varam piegādāt un nomainīt ātri un droši – pat pirms desmit gadiem iegādātām Volvo mašīnām. Piekļūstiet simtiem tūkstošu daļu, izmantojot mūsu plašo loģistikas tīklu, kas pieejams pie jūsu avota – jūsu Volvo izplatītāja.

Visaptverošas garantijas

Kvalitāte ir sinonīms Volvo zīmolam, un tā ir bijusi centrāls termins mūsu radītajiem un ražotajiem produktiem vairāk nekā 185 gadus. Mēs nododam mūsu pārliecību par mūsu produktu kvalitāti jums ar savu plašo piedāvājumu, kas apvieno standarta garantiju un elastīgu, plašu atlīdzināšanas programmu. Jūs varat arī turpmāk rēķināties ar mierīgu prātu, kas nāk reizē ar visaptverošām garantijām, kas pieejamas ar oriģinālo Volvo daļu iegādi.

Ievada apmācība

Lieciet savai mašīnai un darbībām darboties ar mūsu profesionālu palīdzību, kas piedāvā ievada mašīnas instrukcijas un operatora apmācību darba vietā pēc jūsu Volvo piegādes.

Proaktīva uzraudzība

Lieciet savai mašīnai darboties ar proaktīvo uzraudzību. Volvo attālināti uzrauga mašīnas datus no mūsu darba laika centra, palīdzot paredzēt potenciālus defektus, pirms tie rodas. Tas dod jums vairāk laika, lai koncentrētos uz savām darbībām, palīdzot samazināt neplānotu dīkstāves laiku un samazināt remonta izmaksas.

Diennakts atbalsts

Mūsu mērķis ir skaidrs: mēs darīsim, kas nepieciešams, lai nodrošinātu ekspluatāciju bez grūtībām un padarītu jūsu mašīnu tik produktīvu un rentablu, cik tā vien var būt. Piedāvājot diennakts atbalstu, mēs būsim klāt, lai atbalstītu jūs jebkur un jebkad, kad jums tas visvairāk nepieciešams.

Volvo preces

Mūsu mašīnas ir radītas, būvētas un atbalstītas unikālā veidā. Cilvēki visā pasaulē lepojas, ka viņiem ir un viņi izmanto Volvo produktus. Izvēlieties no mūsu plašā oficiālo Volvo zīmola preču klāsta, piemēram, apģērbs, rotaļlietas, kolekcijas priekšmeti un citi produkti, kas raksturo mūsu zīmolu un to, kam ticam.