Volvo Co-pilot operator training

Volvo Co-Pilot operatora apmācība

Iepazīstiet savas Assist lietojumprogrammas

Volvo Co-Pilot operatora apmācība

Volvo Co-Pilot Operatora apmācība ir veidota, lai palīdzētu operatoriem izmantot Volvo Co-Pilot un tā uzlabotās Assist lietojumprogrammas visefektīvākajā veidā. Rezultāts ir pārliecināts operators, kā arī produktīvākas un efektīvākas darba maiņas.

Ko jūs iegūstat

Palieliniet produktivitāti

Volvo Co-Pilot ir radīts, lai uzlabotu jūsu darbību rentabilitāti. Saistītā apmācība palīdz operatoriem būt pēc iespējas produktīvākiem, izmantojot Volvo Co-Pilot un tā uzlabotās Assist lietojumprogrammas.

Augstāka efektivitāte

Izprotot visas Assist lietojumprogrammu funkcijas un to sniegtos vērtīgos datus, operatori var pabeigt darbu daudz efektīvāk.

Samazinātas izmaksas

Mašīnu izmantošana optimālā veidā ar Volvo Co-Pilot ne tikai taupa degvielu un optimizē darbību, bet arī samazina lieku tukšgaitu un mašīnas nodilumu.

Izmantojiet mašīnas pilnu potenciālu

Izprotot inteliģentās Assist lietojumprogrammu funkcijas, operatori var izmantot savas mašīnas pilnu potenciālu.

Palielināta operatora apmierinātība

Ir pierādīts, ka apmācības palielina apmierinātību ar darbu, radot priecīgākus un produktīvākus operatorus. Pievēršanās darbinieku attīstībai palīdz arī piesaistīt talantīgus operatorus.

Volvo Co-pilot saime

Optimizējiet savu strādāšanas stilu ar Volvo Co-Pilot - jūsu partneri kabīnē. Augstas izšķirtspējas 10” skārienekrāns nodrošina piekļuvi Assist lietojumprogrammu klāstam, kas radīts, lai uzlabotu ražošanu, precizitāti un efektivitāti.

Rakšanas palīgs

Lieciet savam ekskavatoram darboties lielākā ātrumā un precīzāk.

Iekraušanas palīgs (Load Assist)

Iekraujiet optimālo materiāla daudzumu un optimizējiet iekraušanas ciklus.

Transportēšanas palīgs

Pārraugiet ražošanu un optimizējiet pārvadāšanas ciklus.

Compact Assist

Radiet un dokumentējiet augstas kvalitātes blīvēšanu.

Klāšanas palīgs (Pave Assist)

Atbrīvojiet pirmās klases klāšanas rezultātus

Kā tas darbojas

Kursa beigās jūs spēsiet izmantot profesionāli savu Volvo Co-Pilot, tostarp visas specifiskās Assist lietojumprogrammas funkcijas.

No teorijas...

Apmācības sākas klasē, kur to saturs tiek nodrošināts Volvo Co-Pilot simulatoru, grupu diskusiju, uzdevumu un prezentāciju formā, ko sniedz mūsu ekspertu treneri:

 • Volvo Co-Pilot ievads
 • Assist lietojumprogrammu ievads
 • Funkcijas
 • Kā izmantot
  • Iestatījumi un kalibrēšana
  • Assist funkcijas
  • Uzlabota efektivitāte
  • Padomi un ieteikumi
...praktizēt

Pēc klasē pavadītā laikā dalībnieki ķeras pie Volvo Co-Pilot, lai praksē pielietotu apgūto. Vispirms tiek veikta mašīnas apsekošana un iepazīšanās ar visiem Volvo Co-Pilot komponentiem, pēc tam notiek strādāšana ar plašo funkciju un uzdevumu sarakstu.

Mūsu ekspertu treneris uzrauga sniegumu visu praktisko uzdevumu laikā, sniedzot atsauksmes un iesakot uzlabojumus reālajā laikā.

Praktisko sesiju var paveikt ar izmantošanai gataviem, praktiskiem uzdevumiem, vai operatora ikdienas darbā, kam seko līdzi instruktors.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums