Volvo simulator operating training

Operatora apmācību simulators

Simulēta mašīna, reāli rezultāti

Operatora apmācību simulators

Operatora apmācību simulators ir elastīgs un ērts kurss, kas radīts, lai palielinātu drošību un produktivitāti, samazinot ikdienas darbu pārtraukšanu. Izmantojot vismodernākos Volvo mašīnu simulatorus, operatori spēj piedzīvot reālās dzīves scenārijus drošā un baudāmā apmācību vidē.

Ko jūs iegūstat

Pielāgotas apmācības

Simulatori precīzi atveido īpašus darba vietas apstākļus, kas nozīmē, ka operatori var trenēties strādāt situācijā, kas vislabāk viņiem ir piemēroti, un pabeigt apmācības sev ērtā ātrumā.

Drošāka darbība

Simulatora apmācības ļauj operatoriem attīstīt savas prasmes, neradot risku trenerim, darba vietas personālam vai mašīnām. Rezultātā rodas droša apmācību vide un drošāka darba vieta, kad operatori atgriežas reālās vides apstākļos.

Augstāka produktivitāte

Aprīkoti ar autentiskām vadības ierīcēm, mūsu simulatori izskatās un uzvedas gluži kā īstas mašīnas. Operatori iegūst tūlītējas atsauksmes un novērtējumu, palīdzot viņiem maksimāli izmantot Volvo inteliģentās funkcijas.

Samaziniet izmaksas, palielinot darba laiku

Operatori var trenēties jebkurā laikā un jebkuros laikapstākļos, bez nepieciešamības izņemt mašīnu no ekspluatācijas, bez degvielas patēriņa vai lieka nodiluma un nolietojuma. Apmācības arī palīdz samazināt nodilumu un nolietojumu lauka apstākļos, lai nodrošinātu lielāku mašīnas kalpošanas mūža ilgumu.

Efektīva izvēle

Samaziniet izmešus gan apmācību laikā, gan pēc tām. Simulatori pārvietojas gluži kā reālas mašīnas, bet bez nekāda degvielas patēriņa. Apmācības palīdz operatoriem justies pārliecinošākiem, kad viņi sēžas pie īstas mašīnas stūres.

Palielināta operatora apmierinātība

Ir pierādīts, ka apmācības palielina apmierinātību ar darbu, radot priecīgākus un produktīvākus operatorus. Ieguldījums darbinieku apmācībā palīdz piesaistīt un noturēt talantīgus operatorus.

Kā tas darbojas

Volvo simulator operator training
No teorijas praksē

Operatora apmācību simulators tiek nodrošināts ar teorijas un prakses kombināciju – to visu atbalsta uzlaboti mašīnas simulatori. Radīts domājot par elastīgumu; šo kursu var veikt Volvo simulatora atrašanās vietā, vai arī jūsu pašu atrašanās vietā.

Apmācības sākas ar teoriju klasē, kas ietver sadaļas:

  • Operatora nozīmība
  • Darba vietas drošība
  • Mašīnas ievads
  • Vislabākā ekspluatācijas prakse

Pēc tam dalībnieki piemēro teoriju darbībā. Treneris noteiks apmācību programmu simulatorā ar pielāgotiem uzdevumiem saskaņā ar operatoru pašreizējo līmeni un apmācību mērķiem.

No simulatora drošības dalībnieki izmanto apgūto un darbojas īpaši pielāgotajās darba situācijās. Papildus tūlītējām atsauksmēm un operatoru vadīšanai, simulators arī sniedz datus instruktoram, kas tiek izmantoti, lai analizētu izpildījumu.

Balstoties uz šiem datiem, instruktors sniedz pielāgotus padomus un ieteikumus visas praktiskās sesijas laikā un var arī ieteikt tālākas uzlabojumu jomas pēc apmācību pabeigšanas.

Viedi apmācību rīki

Saglabājiet progresu un pārvērtiet apmācības kursu ilgtermiņa nepārtrauktā uzlabojumā ar viedo risinājumu klāsta atbalstu, kas pieejams pie jūsu Volvo dīlera.

Insight ziņojumi

CareTrack telemātikas sistēmas vadīti, Insight ziņojumi var būt ideālais atbalsta materiāls operatora apmācībām. Visaptverošs ziņojumu portfelis sniedz informāciju saistībā ar Volvo mašīnu stāvokli, efektivitāti un produktivitāti, un sniedz operatoriem vienkārši saprotamu informāciju par to, kā viņu darbības stils ietekmē mašīnas sniegumu.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums