Volvo machine operator training

Mašīnas operatora apmācība

Izmantojiet mašīnas potenciālu

Mašīnas operatora apmācība

Mašīnas operatora apmācība ir ideāls kurss, lai uzlabotu zināšanas par Volvo mašīnu, iemācītos drošas ekspluatācijas tehnikas un atklātu, kā izmantot mašīnu, lai samazinātu nodilumu un nolietojumu. Rezultāts ir daudz efektīvāka darbība ar samazinātām izmaksām un lielāku darbspējas laiku.

Ko jūs iegūstat

Drošāka darbība

Apmācības ļauj operatoriem nepārtraukti uzlabot savas prasmes un darba pieredzi, palīdzot samazināt negadījumu risku.

Samazināts nodilums, samazinātas izmaksas

Apmācības var palīdzēt novērst lieku slodzi uz mašīnu, samazinot nodilumu un nolietojumu – tādējādi samazinot izmaksas.

Augstāka produktivitāte

Ar labu izpratni par daudzajām inteliģentajām Volvo mašīnu funkcijām operatori var izmantot visu mašīnas potenciālu pilnībā.

Vairāk darbspējas laika

Pareiza mašīnas izmantošana saglabā jūsu mašīnas labā stāvoklī un samazina neplānotas dīkstāves laika risku, palielinot mašīnas dzīves ilgumu un atlikušo vērtību.

Palielināta operatora apmierinātība

Ir pierādīts, ka apmācības palielina apmierinātību ar darbu, radot priecīgākus un produktīvākus operatorus. Ieguldījums darbinieku apmācībās palīdz piesaistīt talantīgus operatorus.

Kā tas darbojas

Radīta ņemot vērā jūsu operatoru un biznesa prasības, mašīnas operatora apmācības ir lieliska teorijas un prakses kombinācija.

No teorijas...
 • Apmācības sākas klasē, kur to saturs tiek nodrošināts video, grupu diskusiju un prezentāciju formā, ko sniedz mūsu ekspertu treneri:
 • Operatora nozīmība
 • Darba vietas drošība
 • Mašīnas darbības ievads
 • Vislabākā ekspluatācijas prakse
  • Instrumenti un vadības ierīces
  • Funkcijas
  • Droša darbība
  • Padomi un ieteikumi
...praktizēt

Pēc klasē pavadītā laika dalībnieki dodas ārā, lai praksē izmantotu apgūto. Vispirms tiek veikta mašīnas apsekošana un iepazīšanās ar to, pēc tam notiek sēšanās pie stūres, lai strādātu ar plašo mašīnas funkciju un uzdevumu sarakstu.Mūsu ekspertu treneris uzrauga sniegumu visu praktisko uzdevumu laikā, sniedzot atsauksmes un iesakot uzlabojumus reālajā laikā. Šo praktisko sesiju var paveikt ar izmantošanai gataviem uzdevumiem, vai operatora ikdienas darbā, kam seko līdzi instruktors.

Viedi apmācību rīki

Lai atbalstītu apmācību programmu, kā arī noturētu iegūtos rezultātus, jūsu Volvo dīleris var piedāvāt gudru risinājumu klāstu.
Tālāk ir redzami daži piemēri.

Uzlabotie apmācību simulatori

Neatkarīgi no sliktiem laikapstākļiem vai mašīnu trūkuma, mašīnas operatora apmācības praktiskās daļas vienmēr var veikt modernā Volvo simulatorā.

Ar pieejamām ekskavatora, riteņiekrāvēja un artikulētā pašizgāzēja konfigurācijām Volvo simulatori precīzi atveido reālu darba vietu un mašīnas darbības apstākļus, lai sniegtu operatoriem autentisku darba vietas pieredzi. Operatora efektivitāte un produktivitāte tiek precīzi mērīta, strādājot simulatorā, lai palīdzētu sekot līdzi sniegumam un uzraudzītu uzlabojumus.

Insight ziņojumi

CareTrack telemātikas sistēmas vadīti, Insight ziņojumi var būt ideālais atbalsta materiāls operatora apmācībām. Visaptverošs ziņojumu portfelis sniedz informāciju saistībā ar Volvo mašīnu stāvokli, efektivitāti un produktivitāti, un sniedz operatoriem vienkārši saprotamu informāciju par to, kā viņu darbības stils ietekmē mašīnas sniegumu.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums