Volvo advanced operator training

Uzlabotā operatora apmācība

Paceliet savu efektivitāti nākošajā līmenī

Uzlabotā operatora apmācība

Uzlabotā operatora apmācība, kas zināma arī kā EcoOperator Training, ir uzlabots kurss jau pieredzējušiem operatoriem ar uzsvaru uz efektivitāti. Programma palīdz operatoriem būt produktīvākiem, samazinot degvielas patēriņu, mašīnas nodilumu un nolietojumu, un neplānotu dīkstāves laiku – daudz produktīvākai un videi draudzīgākai darbībai.

Ko jūs iegūstat

Optimāla efektivitāte

Esot informēti par mašīnu pielietojuma jomām, operatori var plānot un veikt savu darbu daudz efektīvāk, paveikt vairāk ar mazākām izmaksām, palielinot efektivitāti un rentabilitāti.

Augstāka produktivitāte

Izprotot inteliģentās Volvo mašīnu funkcijas, operatori var izmantot savas mašīnas pilnu potenciālu.

Drošāka darbība

Apmācības ļauj operatoriem nepārtraukti uzlabot savas prasmes un darba pieredzi, palīdzot samazināt negadījumu risku.

Samazināts nodilums, samazinātas izmaksas

Apmācības palīdz novērst lieku slodzi uz mašīnu, samazinot nodilumu un nolietojumu – tādējādi samazinot izmaksas.

Vairāk darbspējas laika

Pareiza mašīnas izmantošana saglabā jūsu mašīnas labā stāvoklī un samazina neplānota dīkstāves laika risku, palielinot mašīnas dzīves ilgumu un atlikušo vērtību.

Palielināta operatora apmierinātība

Ir pierādīts, ka apmācības palielina apmierinātību ar darbu, radot priecīgākus un produktīvākus operatorus. Pievēršanās darbinieku attīstībai palīdz arī piesaistīt talantīgus operatorus.

Apmācības atmaksājas

Nauda, kas tiek investēta operatoru attīstībā, ir lietderīgi iztērēta nauda. Prasmīgs mašīnas operators strādā ātrāk un efektīvāk, taupot laiku un degvielu. Piemērota operatora apmācība palīdzēs uzlabot jūsu ienesīgumu, samazinot ekspluatācijas izmaksas un kaitīgo ietekmi uz vidi.

Nīderlande

Tons Drīsens, riteņiekrāvēja operators (Wienerberger)

"Pirms EcoOperator apmācības es vienmēr strādāju ar pilnu jaudu, bet tagad es sasniedzu to pašu produktivitāti ar uz pusi mazāku jaudu."

Alžīrija

Kaders Salhi, ražošanas vadītājs (SAPAM)

"Pēc apmācībām mēs pamanījām degvielas, riepu un rezerves daļu izmaksu samazinājumu."

Zviedrija

Anderss Johansons, komandas līderis (Econova)

"Kad esat strādājis ar riteņiekrāvējiem 23 gadus, jūs domājat, ka zināt visu. Bet tas ir iespaidīgi, ka varat iemācīties tik daudz un uzlabot savas prasmes, izejot EcoOperator kursu. Jūs iemācāties, kā taupīt laiku un naudu, kā arī kā saudzēt vidi."

Nīderlande

Peters Amsens, rūpnīcas menedžeris (Wienerberger)

"Mēs ietaupījām 4 litrus degvielas stundā - 20% samazinājums - tas ir daudz!"
"Balstoties uz lieliskajiem rezultātiem, mēs veiksim EcoOperator apmācību arī citās mūsu darba vietās."

Kā tas darbojas

Volvo advanced operator training

EcoOperator apmācību programma sedz plašu jomu klāstu, kur operators var ietekmēt jūsu darbību iznākumu. Volvo instruktors cieši sadarbojas ar operatoriem, lai uzlabotu viņu zināšanas un sniegtu viņiem prasmes vislabāko iespējamo sniegumu nodrošināšanai.

Izvērtējiet

Datu analīze
Instruktors veic sākotnējo mašīnas datu analīzi, lai noteiktu uzlabojumu iespējas.

Darba vietas apmeklējums
Lai iegūtu vairāk informācijas un pabeigtu izvērtēšanas posmu, tiek organizēts darba vietas apmeklējums. Tas ietver mašīnas pārbaudi un ekspluatācijas prakses un darba vietas apstākļu izvērtēšanu.

Uzlabojiet

Teorija
Operatori pabeidz teorētiskās apmācības, lai iegūtu padziļinātas zināšanas par vislabāko praksi, tostarp par ekspluatācijas tehnikām un vispārējo efektivitāti. Mūsu instruktori strādā ar visjaunākajiem apmācību rīkiem, lai nodrošinātu ilgtermiņa uzlabojumus.

Prakse
Operatori darbojas praktiski, izmantojot iepriekš apgūtās tehnikas. To var paveikt ar izmantošanai gataviem praktiskajiem uzdevumiem, vai operatora ikdienas darbā, kam seko līdzi instruktors.

Uzturiet

Apsekošana
Pēc pāris mēnešiem tiek veikta jauna mašīnas datu analīze. Rezultātu kopsavilkums tiek nodrošināts kopā ar turpmāku uzlabojumu ieteikumiem.

Jaudīgs ziņojums

Lai labāk saprastu jūsu darbības un iegūtu labākus potenciālos ietaupījumus, instruktors izveidos EcoOperator ziņojumu, apmeklējot jūsu darba vietu. Ar uz faktiem balstītu informāciju saistībā ar ekspluatācijas praksi, instruktors var pielāgot apmācību programmu jūsu īpašajām uzlabojumu jomām.

Apsekošanas posma laikā tiks izveidots jauns EcoOperator ziņojums, lai izceltu uzlabojumus un sasniegtos ietaupījumus, salīdzinot ar sniegumu pirms apmācību veikšanas.

Viedi apmācību rīki

Lai atbalstītu apmācību programmu, kā arī noturētu iegūtos rezultātus, jūsu Volvo dīleris var piedāvāt gudru risinājumu klāstu. Tālāk ir redzami daži piemēri.

Uzlabotie apmācību simulatori

Neatkarīgi no sliktiem laikapstākļiem vai mašīnu trūkuma, EcoOperator Training praktiskās daļas vienmēr var veikt modernā Volvo simulatorā.

Ar pieejamām ekskavatora, riteņiekrāvēja un artikulētā pašizgāzēja konfigurācijām Volvo simulatori precīzi atveido reālu darba vietu un mašīnas darbības apstākļus, lai sniegtu operatoriem autentisku darba vietas pieredzi. Operatora efektivitāte un produktivitāte tiek precīzi mērīta, strādājot simulatorā, lai palīdzētu sekot līdzi sniegumam un uzraudzītu uzlabojumus.

Insight Reports

CareTrack telemātikas sistēmas vadīti, Insight ziņojumi var būt ideālais atbalsta materiāls operatora apmācībām. Visaptverošs ziņojumu portfelis sniedz informāciju saistībā ar Volvo mašīnu stāvokli, efektivitāti un produktivitāti, un sniedz operatoriem vienkārši saprotamu informāciju par to, kā viņu darbība stils ietekmē mašīnas sniegumu.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums