Volvo Services Fuel Efficiency Report

Degvielas ekonomijas ziņojums

Dati ir vienkāršoti, palielinot mašīnas efektivitāti

Degvielas ekonomijas ziņojums

Gūstiet individuālu ieskatu mašīnas efektivitātē ar degvielas ekonomijas ziņojumu, kas radīts, lai samazinātu jūsu darba izmaksas un palielinātu savu rentabilitāti. Strādājiet ar maksimālu kapacitāti un pārliecinieties, ka jūsu mašīnas funkcionē efektīvi

Kādēļ izvēlēties Degvielas ekonomijas ziņojumu

Rīkojieties

Nosakiet jebkuru neefektivitāti ar degvielas ekonomijas ziņojumu, kas radīts, lai palīdzētu jums samazināt industrijā vadošo ekspluatācijas izmaksu faktoru: degvielu. Bruņojies ar zināšanām un skaidru ieskatu jūsu autoparkā, darba vietā vai individuālā mašīnā, ziņojums atvieglo jums nepieciešamo soļu veikšanu, lai uzlabotu efektivitāti.

Gatava analīze

Taupiet laiku un naudu ar lietotājam draudzīgo ziņojumu, kas sniegts jums vienkāršā formātā, novēršot nepieciešamību izsijāt sarežģītus datus. Esiet informēts par savas mašīnas degvielas patēriņu, izmantošanas un pārlieku ilga tukšgaitas laika procentuālo vērtību, lai nodrošinātu vēl vairāk ekonomējošu darbību.

Sasniedziet savus mērķus

Jūs kopā ar savu izplatītāju nosakāt ziņojumu uzbūvi saskaņā ar jūsu uzņēmuma darbības virzienu un konkrētām interesējošām jomām – lai jūs būtu drošs, ka izpildāt savus mērķus. Vienkārši pielāgojiet ziņojumu ar astoņiem paša izvēlētiem mērķiem. Jūs varat arī ietvert cenu, ko maksājat par litru degvielas, lai paredzētu iespējamās izmaksas un ietaupījumus.

Kā tas darbojas
  • Mašīnas galvenos datus uztver ar CareTrack.
  • Volvo sistēma izmanto iepriekš noteiktus algoritmus, lai automātiski apkopotu informāciju viegli nolasāmā PDF ziņojumā, kas regulāri tiek nosūtīts uz jūsu e-pastu. Dati ir arī pieejami Excel un CSV formātā, ja vēlaties veikt tālāku analīzi.

Plašāks piedāvājums

Insight Reports

Telemātikas dati var būt jaudīgs veids jūsu autoparka efektivitātes un darba laika uzlabošanai, taču pārāk daudz dati var traucēt iegūt patiešām svarīgo informāciju. Tieši šeit parādās degvielas ekonomijas ziņojums, kas ir daļa no mūsu Insight Reports. Mūsu dinamiskā sistēma apkopo datus viegli izmantojamā portfelī, gatavos ziņojumos, kas palīdz jums pieņemt informētus lēmumus un veikt gudras darbības. Vēlaties uzzināt vairāk? Apskatiet pilno portfeli, tostarp ziņojumus par mašīnas stāvokli un produktivitāti. 

Produktivitātes ziņojums
Pilnīga komplektācija

Jūs esat informēts pat ieguvumiem, bet jūs vēlaties papildus padomus par to, kā ieviest šīs idejas dzīvē? Jūsu Volvo izplatītājs ir šeit, lai palīdzētu jums izveidot plānu ilgtermiņa efektivitātes palielināšanai.

Volvo pārstāvju meklētājs sākums
Uzlabo jūsu biznesu

Apspriedīsim, kā mēs varam jums palīdzēt.

Sazinieties ar mums