volvo uzkabes agregāts ekskavators excav

Riteņu ekskavatoru uzkabes agregāti

Ātrās sakabes ierīces

pievienojums

Ātro sakabju klāsts, kas ļauj operatoram ātri un viegli pievienot VOLVO uzkabes agregātus.

Universāla ātrā sakabe ar priekšējo tapas bloķētāju

Universāla ātrā sakabe operatoram sniedz iespēju ātri mainīt agregātus no mašīnas kabīnes. Var pievienot dažādu ražotāju piedāvātus dažādu veidu agregātus ar dažādiem tapu izmēriem un atstarpēm (ja vien tās atbilst mašīnas un ātrās sakabes diapazonam). Volvo ātrajai sakabei ir priekšējās tapas bloķētāja tehnoloģija.

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Detaļas

Steelwrist simetriskā ātrā sakabe

Piemērota tikai S60 vai S70 agregātu interfeisiem. Tā ir laba izvēle darbiem, kuros nepieciešama liela veiktspēja un iespēja ērti mainīt darba agregātus. Lieta tērauda korpuss, priekšējās tapas bloķētāja tehnoloģija un pozitīva (zaļš)/negatīva (sarkans) bloķēšanas stāvokļa rādījums.

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR150E, EWR130E

Detaļas

Simetriska ātrā sakabe

Šī ātrā sakabe ir piemērota tikai S60 agregātu interfeisam. Tā ir laba izvēle darbiem, kuros nepieciešama liela veiktspēja un iespēja ērti mainīt darba agregātus.

Pieejams priekš: EWR170E, EW160E

Detaļas

S tipa ātrā sakabe

Šī ātrā sakabe atbilst tikai S1, S2 vai S3 agregātu interfeisiem un ir lieliska izvēle darbiem, kuros nepieciešama augsta veiktspēja un iespēja ērti mainīt agregātus.

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Detaļas

Steelwrist® Auto Connect ātrā sakabe

Atrodoties kabīnē komforta un drošības apstākļos, ātri un viegli savienojiet hidrauliskos darbarīkus, kas uzstādīti ar SQ60-5, SQ65, SQ70 un SQ70/55 saskarnēm. Ātrā sakabe ir savienojama ar tirgus standarta darbarīkiem un nodrošina hidraulisko plūsmu 300 litru minūtē tieši uz darbarīku. Gružu aizsarglūka un stiprinātie blīvējumi sniedz papildus ieguldījumu ilgtermiņa sniegumā. ®: Steelwrist ir Steelwrist AB reģistrēta preču zīme.

Pieejams priekš: EWR150E

Detaļas
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties