volvo uzkabes agregāts ekskavators excav

Riteņu ekskavatoru darbarīki

Hidrauliskie āmuri

Laužot robežas

Volvo hidrauliskie āmuri darbojas saskaņā ar Volvo riteņu ekskavatoru, nodrošinot nepārtrauktu jaudu un veiktspēju, kas nepieciešama – sitienu pēc sitiena. Izturīgs dizains un darbarīku klāsts Volvo hidrauliskajam āmuram ļauj izpildīt vissmagākos darbus.

Sazinieties ar vietējo dīleri par Jums piemērotāko sakabes tipu. 

HB14 zema trokšņa

Volvo hidrauliskie drupinātāji ir veidoti, lai darbotos saskaņā ar jūsu Volvo ekskavatoru, nodrošinot nepārtrauktu jaudu un jums nepieciešamo veiktspēju – sitienu pēc sitiena.

Pieejams priekš: EWR150E, EWR130E

Detaļas

HB15 zema trokšņa

Izturīgu dizainu un ar jūsu darbam piemērotu darbarīku un drupinātāja konfigurāciju klāstu, Volvo hidrauliskie drupinātāji ir gatavi uzņemties visprasīgākos projektus.

Pieejams priekš: EWR150E

Detaļas

HB18 zema trokšņa

Lai kāds būtu veicamais darbs, jaudīgie Volvo hidrauliskie drupinātāji ir veidoti, lai sniegtu iespaidīgus rezultātus, samazinot degvielas patēriņu un mašīnas prasības.

Pieejams priekš: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

Detaļas

HB21 zema trokšņa

Divu ātrumu vadība apvienojumā ar plašu pieejamo instrumentu klāstu nozīmē, ka Volvo hidrauliskie drupinātāji nodrošina pielāgošanās spēju un piemērotus risinājumus katrai pielietojuma jomai.

Pieejams priekš: EW220E

Detaļas

HB22 zema trokšņa

Būvēts, domājot par smagu darbu; ar Volvo hidraulisko drupinātāju jūs varat uzņemties vissmagākos darbus un palikt vēl produktīvāks – uz ilgāku laiku.

Pieejams priekš: EW220E

Detaļas
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties