volvo uzkabes agregāts ekskavators hydra

Kāpurķēžu ekskavatoru darbarīki

Hidrauliskie āmuri

LAUŽOT ROBEŽAS

Volvo hidrauliskie āmuri darbojas saskaņā ar Volvo ekskavatoru, nodrošinot nepārtrauktu jaudu un veiktspēju, kas tam nepieciešama – sitienu pēc sitiena. Izturīgs dizains un darbarīku klāsts Volvo hidrauliskajam āmuram ļauj izpildīt vissmagākos darbus.

Sazinieties ar vietējo dīleri par Jums piemērotāko sakabes tipu.

HB14 zema trokšņa

Volvo hidrauliskie drupinātāji ir veidoti, lai darbotos saskaņā ar jūsu Volvo ekskavatoru, nodrošinot nepārtrauktu jaudu un jums nepieciešamo veiktspēju – sitienu pēc sitiena.

Pieejams priekš: ECR145E, EC140E

Detaļas

HB15 zema trokšņa

Izturīgu dizainu un ar jūsu darbam piemērotu darbarīku un drupinātāja konfigurāciju klāstu, Volvo hidrauliskie drupinātāji ir gatavi uzņemties visprasīgākos projektus.

Pieejams priekš: ECR145E

Detaļas

HB18 zema trokšņa

Lai kāds būtu veicamais darbs, jaudīgie Volvo hidrauliskie drupinātāji ir veidoti, lai sniegtu iespaidīgus rezultātus, samazinot degvielas patēriņu un mašīnas prasības.

Pieejams priekš: EC180E, EC160E

Detaļas

HB21 zema trokšņa

Divu ātrumu vadība apvienojumā ar plašu pieejamo instrumentu klāstu nozīmē, ka Volvo hidrauliskie drupinātāji nodrošina pielāgošanās spēju un piemērotus risinājumus katrai pielietojuma jomai.

Pieejams priekš: ECR235E, EC220E, EC200E

Detaļas

HB22 zema trokšņa

Būvēts, domājot par smagu darbu; ar Volvo hidraulisko drupinātāju jūs varat uzņemties vissmagākos darbus un palikt vēl produktīvāks – uz ilgāku laiku.

Pieejams priekš: ECR235E, EC220E, EC200E

Detaļas

HB25 zema trokšņa

Ar lielisko svara un jaudas līdzsvaru katra Volvo drupinātāja detaļa ir veidota, lai darbotos saskaņā ar jūsu Volvo mašīnu.

Pieejams priekš: EC250E

Detaļas

HB30 zema trokšņa

Volvo drupinātāji tiek piegādāti kā "viss vienā" komplektā, lai jūs uzreiz varētu ķerties pie darba, iekļaujot jūsu izvēlētās šļūtenes, kronšteinu un instrumentus.

Pieejams priekš: ECR355E, EC300E HYBRID, EC300E

Detaļas

HB36 zema trokšņa

Viegli izmantojami un piegādāti gatavi darbam, Volvo hidrauliskie drupinātāji nodrošina konsekventu sniegumu un jaudu, lai sniegtu lieliskus rezultātus jebkurā darba vietā.

Pieejams priekš: EC380E, EC350E HYBRID, EC350E

Detaļas

HB38 zema trokšņa

Volvo hidrauliskais drupinātājs nāk komplektā ar plašu pieejamo darbarīku izvēli, palīdzot jums uzņemties plašu uzdevumu klāstu savā būvlaukumā un ceļā starp būvlaukumiem.

Pieejams priekš: EC380E

Detaļas

HB48 zema trokšņa

Vienalga, kur strādājat, un, kāds ir projekts, Volvo hidrauliskie drupinātāji ir veidoti, lai nodrošinātu nepārspējamu daudzpusību, veiktspēju un izturību.

Pieejams priekš: EC480E

Detaļas

HB75 zema trokšņa

Palieliniet savu produktivitāti ar Volvo hidrauliskajiem drupinātājiem, nodrošinot optimālu jaudu un sniegumu ar katru sitienu.

Pieejams priekš: EC750E

Detaļas
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties