volvo uzkabes agregāts kompaktais iekrāvējs

Kompaktie frontālie iekrāvēji uzkabes agregāti

Uzkabes balsti

Uzkabes balsti

Hidraulisks uzkabes balsts ļauj vienkārši un ātri nomainīt uzkabes agregātus.

volvo uzkabes agregāts kompaktais iekrāvējs

Uzkabes balsts VAB-TPZ

Volvo uzkabes balsts TPZ (VAB-TPZ) sniedz iespēju ātri un droši mainīt agregātus ar TPZ interfeisu. TPZ uzkabes balsta konstrukcija nepalielina iekraušanas sviru distanci un tādējādi optimizē mašīnas veiktspēju.

Pieejams priekš: L50H, L45H, L35G, L30G

Uzkabes balsts VAB-Z

Z uzkabes balsta atvērtā konstrukcija un lieliskā redzamība sniedz iespēju ātri un droši nomainīt agregātu. Aptver plašāku diapazonu nekā P veida.

Pieejams priekš: L45H, L35G, L30G

Detaļas

Uzkabes balsts VAB-P

P uzkabes balsta atvērtā konstrukcija un lieliskā redzamība sniedz iespēju ātri un droši nomainīt agregātu.

Detaļas

Uzkabes balsts VAB-SSL

Uzkabes balsts atbilstoši mini iekrāvēja standartam, kas sniedz iespēju mainīt agregātus starp frontālajiem iekrāvējiem un mini iekrāvējiem.

Pieejams priekš: L30G

Detaļas

Metināta ātrā sakabe VAB-STD (TPV)

Volvo standarta metināta ātrā sakabe (VAB-STD), ko dēvē arī par TPV, ir visplašāk lietotā ātrā sakabe pasaulē. Sākotnēji to izstrādāja Volvo, un tā efektivitāte ir pierādīta gadu desmitu gaitā visā pasaulē. VAB-STD sniedz iespēju ātri un droši mainīt dažādu mašīnu paaudžu darbarīkus un nodrošina pārbaudītu redzamību pielietojuma jomās ar oriģinālajiem Volvo dakšu rāmjiem. ISO organizācija ir izstrādājusi starptautisku standartu, pamatojoties uz Volvo konstrukciju: ISO 23727.

Pieejams priekš: L50H, L45H, L35G, L30G

Detaļas

Metāla lējuma ātrā sakabe VAB-STD (TPV)

Standarta Volvo metāla lējuma ātrā sakabe (VAB-STD), pazīstama arī kā TPV, ir Volvo atbilde attiecībā uz redzamību un svara ziņā uzlabotu sakabi. To pilnībā izstrādāja Volvo, un tā efektivitāte ir pierādīta gadu desmitu gaitā visā pasaulē. Metāla lējuma VAB-STD nodrošina ātru un drošu dažādu paaudžu darbarīku maiņu, kā arī ļoti atvērtu dizainu, kas padara operatora redzamību izcilu. ISO organizācija ir izstrādājusi starptautisku standartu, pamatojoties uz Volvo konstrukciju: ISO 23727.

Pieejams priekš: L50H, L45H, L35G, L30G

Detaļas
Volvo pārstāvju meklētājs uzkabes agregāti
Sazināties

Vēlaties pasūtīt vai uzzināt vairāk? Nosūtiet mums ziņu.

Sazināties