Kāda ir atšķirība starp CareTrack un ACTIVE CARE?

Volvo CE tagad piedāvā divus veidus, kā sekot mašīnas stāvoklim un veiktspējai – Care Track un ACTIVE CARE. Bet, kāda ir atšķirība starp šiem pakalpojumiem, un, kurš ir pareizā izvēle jūsu uzņēmumam?

Volvo CareTrack ir telemātikas sistēma, kas iegūst mašīnas informāciju, brīdina klientu ar trauksmes kodiem un nodrošina tiešsaistes portālu, lai klienti varētu iedziļināties autoparka datos.

Volvo CE tagad piedāvā arī ACTIVE CARE, kas ir 24/7/365 mašīnas uzraudzība un iknedēļas autoparka izmantošanas ziņojumu pakalpojums, kas balstās uz CareTrack datiem. Īsāk sakot, klienti nevar gūt labumu no ACTIVE CARE bez CareTrack.

"Lielākā atšķirība ir tāda, ka ar ACTIVE CARE Volvo Uptime Center personāls pārvalda datus klienta vārdā, nodrošinot attālinātu diagnostiku un notverot problēmas pirms to rašanās. Tādējādi klientam ir vieglāk gūt labumu no informācijas, ko sniedz dati," skaidro Produktu atbalsta direktors Arams Ibrahims.

Mašīnu uzraudzība un stāvokļa pārvaldība

Ar CareTrack klients tiek brīdināts ikreiz, kad parādās mašīnas kļūdas kods, neatkarīgi no tā, vai tas ir kritisks, vai nav, un klients izlemj, vai sazināties ar izplatītāju saistībā ar trauksmes informāciju un uzraudzības progresu.

ACTIVE CARE noņem uzraudzības un sākotnējās diagnostikas slogu no klientiem, kuri tiek informēti tikai tad, ja ir nepieciešama īpaša rīcība. Volvo gadījuma pārvaldības sistēma interpretē kļūdu kodus un nosaka iespējamos cēloņus, ieteiktos risinājumus un sekas to nerisināšanas gadījumā. Katram gadījumam tiek sekots līdzi klienta vārdā, sākot ar trauksmes reģistrēšanu, līdz tās atrisināšanai, un izplatītājs tiek informēts par katru veikto soli.

"No klienta perspektīvas problēmas tiek risinātas proaktīvi un nemanāmi pirms tās ir izvērtušās nopietnās problēmās – un tiek saglabāts darbspējas laiks," Ibrahims piebilst.

Ziņojums par autoparku

Izmantojot CareTrack, klientam jāpiesakās tiešsaistes portālā, lai manuāli iegūtu datus par autoparku un ģenerētu pārskatus. Viņi to var veikt tik bieži vai reti, cik vēlas.

ACTIVE CARE abonentiem Volvo automātiski izveido iknedēļas ziņojumus ar viegli saprotamiem kopsavilkumiem un individuālu mašīnas statistiku saistībā ar izmantošanu vai nepareizas izmantošanas gadījumiem. Tas ļauj autoparka vadītājiem pieņemt lēmumus, kas uzlabo produktivitāti un samazina izmaksas.

Tātad kurš pakalpojums man ir piemērots?

"Telemātika var palielināt autoparka efektivitāti un rentabilitāti, un šo iespēju var pilnībā izmantot, ja ir pieejams ACTIVE CARE pakalpojums. Volvo piedāvāto pakalpojumu izvēle ir vairāk saistīta ar to, cik laika vadītājs vēlas veltīt datu lasīšanai, un, vai viņam ir resursi, lai notvertu problēmas pirms tās izraisa dīkstāvi," secina Ibrahims.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com