Kā sagatavot jūsu ekskavatoru pavasarim

Mums, ziemeļu puslodē, siltāks laiks un rosīgs darba grafiks ir tepat aiz stūra. Piedāvājam dažus padomus, lai sagatavotu savu ekskavatoru izcilā stāvoklī jaunajai sezonai.

· Šķidrumi, filtri un smērviela

Pārbaudiet hidrauliskās eļļas līmeņus un eļļu pagriešanas un braukšanas pārnesumkārbās. Atbilstoši uzpildiet. Noteciniet ūdeni no ūdens separatora.

· Blīves

Meklējiet tekošas vai bojātas blīves un pēc nepieciešamības nomainiet. Nekad neizmantojiet tās vēlreiz.

· Šasija

Notīriet šasiju, lai pārliecinātos, ka uz tās nav netīrumu, un noregulējiet spriegojumu. Pārbaudiet vaļīgus kāpurķēžu posmus un pēc nepieciešamības salabojiet. Pārbaudiet eļļas noplūdes no augšējiem un apakšējiem veltņiem.

· Strēle un roka

Pārbaudiet sānu klīrensu un, ja nepieciešams, sazinieties ar Volvo izplatītāju.

· Dzinējs

Pārbaudiet, lai konstatētu jebkādas degvielas noplūdes. Ja kāda ir konstatēta, palīdzības saņemšanai sazinieties ar savu vietējo Volvo izplatītāju.

· Akumulators

Pat ja izņēmāt akumulatoru ziemas laikā, pārbaudiet spailes un statīvus un, ja nepieciešams, notīriet. Ja tas ir izņemts, pievienojiet lādētāju.

· Kabīne

Ja iespējams, pārvietojiet mašīnu siltā novietnē, lai izkausētu ledu. Notīriet sniegu ar birsti vai nopūtiet nost ar saspiestu gaisu. Neskrāpējiet to nost ar lāpstu, jo tas var sabojāt krāsu. Rūpīgi iztīriet kabīni un nomainiet gaisa filtrus. Tas palīdzēs pasargāt mašīnas elektroniku un radīs patīkamāku un ērtāku darba vidi.

· Papildfunkcijas

Pārbaudiet vai gaismas, tīrītāji, sildītājs un gaisa kondicionieri ir darba kārtībā; nepieciešamības gadījumā veiciet to remontu.

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com