6 iemesli, kādēļ izmantot Volvo Dig Assist

Volvo Construction Equipment ekskavatora mašīnas vadības sistēma Dig Assist piedāvā operatoriem un uzņēmumu īpašniekiem daudz priekšrocību, palīdzot palielināt drošību un produktivitāti un samazināt izmaksas.

Celtniecības tehnika strauji kļūst par augstajām tehnoloģijām ar jaunām produktivitāti uzlabojošām funkcijām un iespējām, kas katru gadu tiek iebūvētas mašīnās. Šobrīd augsto tehnoloģiju sensori var pārraidīt reālā laika informāciju par precīzām mašīnas darbībām operatoram kabīnē un parādīt to Volvo Co-Pilot monitorā.

Daudzi ekskavatoru operatori tagad nevarētu iztikt bez Volvo Dig Assist mašīnas vadības sistēmas, jo tā palīdz viņiem paveikt darbu droši, precīzi un īsā laikā. Šeit ir minēti seši iemesli, kādēļ tā ir investīciju vērta.

1. Palīdz nodrošināt precīzāku tranšeju rakšanu

Volvo Co-Pilot ar Dig Assist ļauj operatoram dažu minūšu laikā ievadīt specifikācijas pat vissarežģītākajām tranšejām, ieskaitot nogāzes un vairākus slāņus. Pēc tam virtuālas vadlīnijas palīdz operatoram turēties pie plāna. Tas novērš lielu daļu ierastā sagatavošanās darba un ļauj operatoriem pabeigt darbu ātri un pareizi.

2. Vienkāršo rakšanas formas

Dažiem darbiem, piemēram, tranšeju rakšanai vai pagraba izveidei nepieciešama sarežģītāka forma. Volvo Dig Assist ļauj operatoriem zīmēt vienkāršas 3D formas tieši no kabīnes (piemēram, pakāpjveida tranšeju vairāku komunālo līniju uzstādīšanai) vai pat izvēlēties no iepriekš izveidotu formu kartotēkas, ko viņi var mainīt saskaņā ar sava darba prasībām. Tas taupa laiku un naudu, samazinot nepieciešamību iesaistīt papildus uzraugus un mērīšanu.

3. Darbs drošākā vidē

Volvo Dig Assist nodrošina gan vizuālus, gan skaņas brīdinājumus, lai izvairītos no šķēršļiem darba vietā. Operatori vienkārši iestata dziļumu, kādā var rakt, neskarot komunālās līnijas, vai maksimālo augstumu, kurā iespējams izbīdīt strēli, lai neaizķertu elektrības vadus, un saņem brīdinājumu, ja viņi pietuvojas pārāk tuvu. Šie parametri ir lielisks palīgs operatoriem, lai izvairītos no negadījumiem.

4. Zemākas darbaspēka izmaksas

Samazinot laiku, kas tiek veltīts pārbaudot un atkārtoti pārbaudot dziļuma un slīpuma precizitāti rakšanas vietā vai ievietojot mietus zemē, komandas biedri ir brīvi citu darbu veikšanai. Tas palielina efektivitāti un produktivitāti visā darba vietā.

Turklāt operatori neiznieko laiku, atkārtoti rokot vai pārstrādājot tranšeju. Tas nozīmē, ka viņi var ātrāk paveikt darbus un ķerties klāt citiem uzdevumiem. Tas kopumā samazina darbaspēka daudzumu, laiku un attiecīgi arī degvielu.

5. Uzlabo konkurētspēju

Izmantojot tādas mašīnas vadības sistēmu, kā Dig Assist, darbuzņēmēji var strādāt dažādās vidēs, piemēram, ļoti tumšās vietās, piemēram, dziļos grāvjos, kur citiem ekskavatoriem var rasties grūtības. Operatori var reālajā laikā ievadīt darba profilus un redzēt kausa atrašanās vietu ekrānā.

6. Pārvērš nepieredzējušus operatorus ekspertos

Jauni operatori nešķitīs tik nepieredzējuši ar Dig Assist. Sistēmas izmantošana ir tikpat vienkārša, cik planšetdatora vai viedtālruņa izmantošana, un tās apguve aizņem mazāk nekā divas minūtes. Dig Assist nodrošina arī lielisks apmācību rīks, jo operatoriem nav nepieciešams uztraukties par kļūdu pieļaušanu, jo viņiem ir vizuāls palīglīdzeklis, kas izvērtē viņu precizitāti. Laika gaitā reālā laikā saņemtās atsauksmes palīdz uzlabot prasmes pat viskompetentākajiem operatoriem.

Volvo Dig Assist

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com