3 veidi, kā Volvo ACTIVE CARE var palīdzēt ievērot budžeta ierobežojumus

Telemātikas dati ļauj darbuzņēmējiem uzmanīt visu, sākot no degvielas patēriņa un mašīnas lietošanas, līdz pat problēmām, kuras nerisinot, var novest pie remonta nepieciešamības vai neplānotas dīkstāves, bet šo informāciju ir grūti saprast. Volvo ACTIVE CARE to atvieglo, nodrošinot proaktīvu uzraudzību un nesarežģītu tehnisko apkopi.

1. Ātri konstatē un atbild uz mašīnas problēmām

Ikviens, kurš iepriekš izmantojis telemātikas sistēmu, būs pazīstams ar kļūdu kodiem. Šie kodi norāda uz mašīnas problēmu, bet nesniedz papildus informāciju saistībā ar to, cik tā ir kritiska, vai kā to atrisināt. Dažos gadījumos autoparku vadītājiem var būt nepieciešams uzmeklēt, ko kļūdas kods īstenībā nozīmē, un pēc tam mēģināt risināt pašu problēmas cēloni.

Vidēja un liela autoparka vadītājs var saņemt vairākus brīdinājumus dienā, galvenokārt saistībā ar mazām problēmām, piemēram, vējstiklu skalotāja šķidrumu un, ja iesūtne ir pilna ar nenozīmīgiem brīdinājumiem, pastāv liela iespēja palaist garām lielu problēmu. Ja šāda problēma paliek bez ievērības, tas var radīt neplānotu dīkstāves laiku, kas palielina projekta izmaksas un izpildes laiku.

Ja autoparku vadītāji abonē Volvo ACTIVE CARE, tad telemātikas dati tiek analizēti viņu vietā, un tā vietā, lai saņemtu kļūdas kodu, viņi saņem gadījuma brīdinājumu, kas ietver problēmas iespējamo cēloni, ieteikto risinājumu un iespējamās sekas, ja netiek veiktas nekādas darbības.

Turklāt izplatītājs tiek informēts vienlaicīgi ar klientu, lai viņi spētu ātri rīkoties. Tā kā tiem ir noteikta diagnoze, izplatītājs zinās, kurus instrumentus un tehniķus nosūtīt uz darba vietu, vai pat nogādāt rezerves mašīnu, ja problēmas risināšana aizņems ilgāku laiku.

Izmantojot tikai tradicionālo telemātikas sistēmu, izplatītājam būtu nepieciešams gaidīt zvanu no klienta un iespējams veikt vairākus braucienus uz darba vietu (par ko maksā klients), lai veiktu diagnostiku un labotu problēmu. Tas viss atstāj nopietnas sekas uz darba vietas produktivitāti un budžeta plānošanu.

Volvo apkopes automašīna

2. Uzrauga autoparka izmantošanu, lai noteiktu neefektīvu darbību

Vēl viens veids, kā Volvo ACTIVE CARE var palīdzēt projektiem ievērot budžeta ierobežojumus, ir uzraudzīt mašīnu izmantošanu visā autoparkā, kā arī atsevišķas mašīnas. ACTIVE CARE abonementi saņem ikmēneša ziņojumus, kas parāda datu punktu diapazonu visa autoparka ietvaros. Piemēram, viņi var skatīt veicamo darbu attiecībā pret tukšgaitas procentuālo vērtību saskaņā ar mašīnas tipu un arī atsevišķām mašīnām. Atbilstošie tukšgaitas laiki var ievērojami atšķirties atkarībā no darba, tādēļ šīs informācijas izvērtēšana var palīdzēt autoparkam darboties pozitīvi un risināt lieku izmaksu problēmu, nosakot mašīnas, kuras stundām atrodas tukšgaitā un kaitē mašīnas tālākpārdošanas vērtībai.

Ilgi tukšgaitas laiki iespējams nozīmē, ka klientam nav pareizās autoparka kombinācijas paredzētajam darbam. Tukšgaitas laiki konkrētam pārvadātājam var norādīt, ka ir nepieciešams atšķirīga izmēra ekskavators vai iekrāvējs, vai arī nepietiekoši izmantotas mašīnas jānosūta veikt citu darbu. Šo tendenču noteikšana nodrošina, ka autoparks ir maksimāli efektīvs un mašīnas lieki netērē projekta budžetu.

ACTIVE CARE arī uzrauga degvielas patēriņu visā autoparkā, ļaujot autoparka vadītājiem noteikt neefektīvu darbību un veikt izmaiņas, lai iegūtu papildus ietaupījumus.

Volvo riteņiekrāvējs

3. Konstatē nepareizu mašīnas izmantošanu

Līdzīgi kā informāciju saistībā ar izmantošanu un degvielas ekonomiju, ikmēneša ACTIVE CARE ziņojumi sniedz arī izklāstu par iespējamu nepareizu mašīnas izmantošanu. Autoparka vadītāji redz gadījumus par katru mašīnu un visu autoparku, kur operators veic darbības, kas viņam nav jāveic, piemēram, riteņiekrāvēja ātruma pārslēgšana lielā ātrumā, nepareiza ekskavatora darba režīma izmantošana vai pārmērīga diferenciāļa bloķētāja izmantošana artikulētajos pašizgāzējos. Visu šo problēmu notveršana var samazināt izmaksas, palielināt darba laiku un noteikt operatora apmācību nepieciešamību, kas kopumā var palīdzēt samazināt visa projekta izmaksas.

Operatora apmācība

TURPMĀKAI INFORMĀCIJAI

Anne Basta (Anne Bast)

Korporatīvo komunikāciju VP
Volvo Construction Equipment
EMEA pārdošanas reģions (Eiropa – Tuvie Austrumi – Āfrika)
Tālr.: + 46 16 5415906
anne.bast@volvo.com

Hanna Kičnere (Hannah Kitchener)

SE10
Londona
Tālr.: +44 207 923 5863
E-pasts: hannah.kitchener@se10.com